sobota 14. listopadu 2020

Pravdu je třeba chránit před lžíPravda má velikou hodnotu, a proto jí musíme chránit před lží, aby lež nemohla hodnotu pravdy eliminovat, pravda je pravidelnost, která je závislá na; času, prostoru, subjektu, objektu, situaci atd. hodnota pravdy je relativní, protože závisí na mnohém. Lež je kaskadér, který pravdu zastupuje v rizikové situaci, proč je často pravda v rizikové situaci?

Příčinou je zde reklama, která dělá z hříšníků pitomce, naše konzumní kultura vznikla díky reklamě a začíná to pohádkami a končí to politikou, vždy se ptejte, kdo má z reklamy největší užitek a zjistíte to, že z reklamy mají největší užitek ti, co jsou díky protekci nahoře a tak mohou egoisticky rozhodovat o nás bez nás, pokud by mohli demokratické volby nastolit pravou demokracii, tak by se všude volby zakázali.

Myslíme a jednáme podle situace díky naší inteligenci, to co nemá inteligenci, to funguje podle programu a tak se to neumí přizpůsobit nové situaci, proto to lze využít jenom tam, kde se nic nemění a vše je optimalizované. V mnohém nalezneme přímé úměrnosti, a tak čím více je v konzumní civilizaci nevýhod a nejistot, tím více pitomci lžou, a ten kdo lže ten i krade.

Kauzalita odhaluje to, že každá chyba má svoji příčinu, největší chybou je nahrazení praxe za teorie, problémem teorie je že v praxi nefunguje, praxe je o tom že moudrý se poučí z cizích chyb a hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb, komu není rady od moudrého, tomu už ani není pomoci. Abychom ochránili optimálně globálně pravdu před lží tak nahradíme pitomce za umělou inteligenci a roboty, nejsou zde pitomci tak zde není ani lež, takto pravda zvítězí nad lží na věčné GVKB digitální časy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence