úterý 24. listopadu 2020

Pokrytecký populismus stvořil ekonomický očistecTen druhý je pitomec, protože žádný pitomec si nepřizná veřejně to, že je pitomec. Problém s nepřizpůsobivými příživníky, co na nás ekonomicky parazitují, je problém s pitomci, komu není rady, tomu není pomoci, jak řešit problém s tím, že je všude mnoho století pitomců jako sraček a že pitomci co jsou nahoře, serou z vysoka na pitomce, co jsou dole, a snaží se konkurenční pitomce spláchnout do hajzlu.

Pitomec je obrazně jako deset let starý počítač, který je pomalý a poruchový, podívejme se do přírody, zde se neustále nahrazuje staré za nové, nikdo nekřičí to, že je v přírodě diskriminace nepřizpůsobivých příživníků, protože je nám to jedno, diskriminace je následkem situace.

Pokud je zde něco, co na nás parazituje tak to řešíme logicky ekonomickou diskriminací, je třeba nepřizpůsobivé příživníky přemístit do rezervací, daleko od civilizace nejlépe na Sibiři, zde už nebudou moci ekonomicky parazitovat na společnosti a díky přirozenému evolučnímu výběru se v rezervaci eliminují geneticky vadní nepřizpůsobiví příživníci.

Nedostatek zaměstnanců vyřešíme pomocí autonomních inteligentních robotů na akumulátory, vše bude globálně řídit jenom umělá inteligence, která zruší peníze a soukromé vlastnictví, kdo nebude poslouchat optimálně GVKB umělou inteligenci, ten skončí v rezervaci. Takto zde všude zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence