neděle 15. listopadu 2020

Monopol proměnil opici na pitomceCo je to monopol? Monopol je protikladem konkurence, vše je zde založeno na protikladech, a tak je zde dobro a zlo, život a smrt atd. Podívejme se na sport, zde je konkurence a není zde možný monopol, každé vítězství ve spotu je zde krátkou dobu, protože nikdo nedokáže dlouhodobě vyhrávat.

V minulosti se moc dědila po mnoho generací, a tak docházelo k tomu, že se k moci díky protekci dostali ti, co si moc nezasloužili. Války jsou zde díky monopolům, které se snaží o rozšíření svého monopolního teritoria, totality jsou spojené s násilím, protože jenom díky velikému násilí může fungovat každý monopol.

Každý monopol to je obyčejné otroctví, vše zde prochází evolučními změnami a tak místo okovů na nohou, zde jsou ekonomické okovy. Když konzumní otroci poznají to, že jsou otroci, tak následuje stres a deprese, statisticky globálně milion milionářů ovládá celý svět pomocí dluhů a korupce.

Nebude to už trvat dlouho a díky vědě a technice zde bude umělá inteligence a roboti, najednou bude GVKB robot prezident vyznamenávat GVKB roboty, pitomci se odsunou z civilizace do rezervace, v rezervaci se oddělí muži od žen, aby se už pitomci nerozmnožovali jako invazní druh.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence