úterý 17. listopadu 2020

Moc je pro pitomce silnou návykovou drogouJak optimálně změnit to, co je nám cizí? Snaha změnit sebe je chybou, protože tím ztratíme svoji originalitu a bez originality jsme jenom nulou s nulovou hodnotou. Naše kulturní civilizace je postavená na tom že měníme to, co je nám cizí, nejvíce cizí jsou nám organizace, které nás rozdělují na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nejmenší organizací je rodina a největší organizací je společnost. Každá organizace je operačním systémem a jedinec je zde programem, který slouží organizaci, centrum organizace přerozděluje zisky organizace podle pitomého programu, tak aby organizace dobře fungovala.

Nadbytek pro ty, co jsou v organizaci nahoře, je možný díky nedostatku pro ty, co jsou v organizaci dole, problémem je všude to, že díky protekci jsou nahoře pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou, klasickou ukázkou je Adolf Hitler, díky kterému zemřelo zbytečně mnoho miliónů pitomců, ve zbytečné pitomé válce. Moc je pro pitomce silnou návykovou drogou, jde o to pitomce odříznout od všeho co je jim drogou, jenom tak proměníme konzumní očistec v ráj, kde se nelže a nekrade.

Vyndáme proto všem pitomcům z hlavy jejich pitomý mozek a ten dáme do pytle, takto budou pitomé mozky v pytli, protože budou pod kontrolou globální GVKB umělé inteligence a ve virtuální GVKB realitě tak nebudou moci egoisticky škodit svému okolí. Kontrola je základem pro fungující operační globální systém, a pokud to nejde s pitomci po dobrém tak se to vyřeší po zlém, už nebudeme potřebovat k ničemu mocné a bohaté pitomce, nebudou zde ani žebrající bezdomovci, každý pitomec bude v pytli, a tak zde už pitomci nebudou moci lhát a krást.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence