sobota 14. listopadu 2020

Malé mzdy jsou zde díky vysokým danímNadbytek pro ty co jsou nahoře, je možný díky nedostatku pro ty co jsou dole, není zde demokratický kapitalismus, je zde egoistický protekcionismus, ti co jsou díky protekci nahoře, rozhodují o nás bez nás tak, aby zde pro ně byl nadbytek a pro ty co jsou dole, byl nedostatek, jsme si rovni jenom ve smrti, jiná rovnost zde nikde není, na nerovnosti je postavená každá lidská organizace, je třeba si uvědomit to, že ti co jsou nahoře nic nevytvářejí, a jenom vše egoisticky přerozdělují, aby se měli velmi dobře.

Když skončil socialismus a přišel k nám kapitalismus, tak si mnozí naivně mysleli, že jim bude lépe, jenže změnil se trochu jenom povrch a pod povrchem se nic nezměnilo, pořád je zde mocenská pyramida kde je nahoře pro elitu ekonomický ráj a dole je pro spodinu ekonomický očistec. Náboženství slibuje pro věřící posmrtný ráj a politici slibují zase po volbách sociální a ekonomický ráj.

Sliby se slibují a jenom naivní blázni se radují, než jim konečně dojde, že je zase někdo podrazil. Potřebujeme nahradit hříšné pitomce za roboty, robot pracuje zadarmo a tím z něj nemá stát daně, takto skončí ekonomický očistec a konečně zde zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží, protože robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence