neděle 1. listopadu 2020

Má život v očistci smysl?Pokrytectví stvořilo popularitu. Vše je zde pokrytecká hra podle pravidel, které určuje organizace nebo situace, tvůj úspěch, je možný jenom díky mému neúspěchu, spravedlnost je zde jenom v tom, že je zde každý dočasně, jiná spravedlnost zde není, protože je naše konzumní civilizace založená na protekci, pokud bychom násilím protekci eliminovali, tak se ze všech lidí stanou jenom loutky s nulovou hodnotou.

Co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, následkem je zde toužení které je zdrojem soužení, a tak konzumujeme pivo a cigarety, abychom neměli deprese, jenže tím se ocitáme v kruhu drogové závislosti. Má život v očistci smysl?

Smysl života je v dobré práci, jak si to uděláš, takové to máš, špatné práce je všude nadbytek a dobré práce je všude nedostatek, když máš dobrou práci tak je ti dobře, o tom to zde je. Komu není rady, tomu není pomoci, většina lidí se zbaběle uzavřela před realitou a žije ve svém subjektivním světě a tak jim už není pomoci, proto je zde dneska všude pandemie která tyto živé psychické mrtvoly po milionech eliminuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence