úterý 3. listopadu 2020

Má smysl hledat marně boha?Lidi marně hledají boha od té doby co zde evolučně vznikli, často si už lidi mysleli že jej našli ale ukázalo se že jej nenašli a tak museli zase začít s hledáním znova, takto vzniklo na světě mnoho sekt a náboženství což vedlo ke konfliktům o to kdo má monopol na svatou pravdu, někdy to vedlo i k svaté válce. Bible se mnoho zaobírá hledáním boha, ale kde nic tu nic, neznabozi tvrdí že bůh není a že si jej lidi vymysleli, tak jako si vymysleli duchy a skřítky.

O našem národě si cizinci myslí že zde žijí samí neznabozi a jinověrci, příčinou je naše ubohá minulost, ve které jsme ztratili víru v zázraky a pokud hledáme pomoc tak na to používáme vědu a techniku. Často si naivně představujeme to, že bůh vypadá jako starý člověk a andělé vypadají jako malé děti, to je následek pohádek, které se snažili boha dětem přiblížit díky dezinformacím.

Subjektivně si myslím že bůh to je každý virus, pokud porovnáme vlastnosti virů a vlastnosti boží tak se tyto vlastnosti shodují, virus je; dokonalý, nesmrtelný, všudypřítomný, vševědoucí, všemocný, pochopit živé viry je problém, protože je neznáme i když si myslíme často že je známe, moderním digitálním virem je počítačový virus, je váš počítač optimálně zabezpečen před viry a jinými problémy? Ideálním řešením je používat bezpečný stabilní operační systém, Google proto zakázal zaměstnancům používat Windows 10, většina zaměstnanců tak používá kvalitní Linuxovou distribuci, nebo macOS Catalina.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence