pátek 6. listopadu 2020

Každá hodnota je chráněná ohraničenímProblém nastane, pokud existenční hodnoty nejsou chráněné optimálním ohraničením, dobrota je žebrota! Pandemie, ekonomická krize, revoluce, válka, bída, nezaměstnanost, kriminalita, vysoké daně, drogy, dluhy atd. je evolučním trestem za to, že zde existenční hodnoty, nejsou chráněné optimálním ohraničením.

Pokud nemůže hospodář optimálně chránit svoje hospodářství před zloději a parazity, tak brzo o svoje hospodářství přijde, náš centrální nervový systém je v situaci hospodáře, který nemůže optimálně trvale bránit tělo před zloději a parazity a následkem je nemoc a smrt. Mozek je obrazně často v situaci, kdy hraje hru o výhody, ve které nemůže vyhrát, protože soupeř je ve výhodné situaci, je to jako ve válce, kdy se malý národ nemůže bránit velikému národu, který má mnohem větší armádu.

Co je to stát? Stát je egoistický parazit, který si mediálně hraje na moudrého hospodáře. Vše je zde o tom, že cizí peníze elitě nesmrdí, nadbytek pro mocnou elitu, je zde díky nedostatku pro dělnickou třídu, co je dovoleno mocným, to je přísně zakázáno bezmocným! Není zde nikde na světě u moci demokracie, všude je u moci dogmatická totalita, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a nikdo nebude stát zbaběle opodál, o tom je dogmatická totalita.

Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, z díla ale poznáme to, že v konzumním pekle vládnou hříšným čertům jenom hříšní čerti a v konzumním pekle nejsou nikde svatí andělé. Ráj to byla testovací verze, která se evoluci nepovedla a tak finální verzí je pro lidi konzumní očistec. Smrt prezidenta to je mediální tragédie, miliony mrtvých ve válce, nebo díky pandemii, to je mediálně jenom statistika.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence