neděle 8. listopadu 2020

Jak optimálně regulovat globálně ekonomiku?Regulace ekonomiky je základem každé ideologie, z díla poznáme to, jestli je ideologie optimální a tak i optimálně ekonomika funguje. Každá regulace je založená na pevném nastavení, které stanovuje ekonomická ohraničení, většinou zde existují i výjimky, protože každé pravidlo má i výjimky.

Nastavení ekonomických regulací to je vlastně naprogramování ekonomiky, vše je zde naprogramováno a proto zde jsou obtížné změny, díky kterým bychom se měli lépe. Ti co zde vše ideologicky naprogramovali, to naprogramovali logicky tak, aby zde bylo rozdělení na ty, co jsou nahoře v ekonomickém ráji a ty co jsou dole v ekonomickém očistci, z díla poznáváme to, že nám všude mnoho tisíciletí, vládnou jenom hříšní pitomci, ryba smrdí od hlavy.

Moje hra a moje pravidla o tom je zde konzumní očistec, ve kterém je láska a pravda, jenom za výhody nebo peníze. Když nejde lhát a krást po dobrém tak se použije násilí, následkem je deprese a stres, každý má mnoho problémů, které nejdou vyřešit, protože žijeme v konzumním očistci, ve kterém se mají dobře jenom ti, co rozhodují o nás bez nás, protože zde díky protekci mají výhody, které si nezaslouží.

Jak optimálně regulovat globálně ekonomiku? Nahradíme lidi za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou problémy, člověk to byl evoluční experiment, co se nepovedl a GVKB robot je finální verze, co se evoluci povedla.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence