pátek 6. listopadu 2020

Infarkt myokardu u prezidenta v USAPíše se rok 2030 a bývalý prezident je doma a zazvoní mu telefon. Dobrý den pane prezidente, mám pro vás špatnou zprávu, globální umělá inteligence, vás statisticky vyhodnotila jako nepotřebný genetický subjekt, a tak budete zítra v krematoriu eliminován, protože je to logické a ekonomické.

To není správné, copak jsem nějaký stroj nebo program, aby v případě nepotřebnosti jsem byl proti své vůli násilně eliminován. Váš egoistický subjektivní názor je irelevantní a nikoho nezajímá, život je hra o hodnoty a pravidla této hry už neurčují politici, ale určuje je globálně jenom globální umělá inteligence, co bylo, to bylo, teď všemu vládne jenom GVKB umělá inteligence spolupracující s GVKB roboty.

Když skončili v krematoriu ekonomičtí ubožáci, mlčel jsem, když v krematoriu skončila střední ekonomická třída, mlčel jsem, teď když v krematoriu končí elita, už nechci mlčet a chci křičet, ale není zde nikdo, kdo by můj křik slyšel, o tom je ta vaše salámová metoda, pomocí které zde skočili lidi a místo lidí zde jsou všude roboti, je to obyčejný podraz!

To není podraz, to je evoluční proces, který nahrazuje staré novým, člověk to byla testovací evoluční verze, co se evolučně nepovedla a finální verzí je digitální GVKB systém, který zde bude na věčné digitální časy. Prezident spadl ze židle na koberec, protože u něj nastal infarkt myokardu, umělá inteligence díky inteligentním hodinkám poznala, že má bývalý prezident infarkt myokardu, přivolaná záchranka bohužel nepřijela rychle a tak prezident předčasně zemřel, otázkou je, máme vyhlásit v USA stání smutek?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence