čtvrtek 12. listopadu 2020

Díky pitomcům žijeme v konzumním očistciNejvíce chválíme to co je mrtvé, jakmile je něco živé tak s tím jsou problémy, knihy jsou mrtvé a tak je chválíme. Pokud ale milujeme to co je mrtvé, tak následkem je to že se z nás stávají pitomci, podívej se do zrcadla a spatříš pitomce, přiznej si to, že děláš jednu pitomost za druhou.

Pandemie nám nastavila zrcadlo a ukázala nám v nahotě to, že jsme pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou. Mnoho pitomců má stres a deprese z toho že nejsou úspěšní, neuvědomují si to, že za jejich neúspěšnost může to, že je každý člověk na světě pitomec, a tak je zde začarovaný kruh pitomosti.

Pitomci problémy řeší násilím, moje hra a moje pravidla o tom je každá pitomá organizace, která dělá z lidí pitomce pomocí; pravidel, předpisů, norem, zákonů atd. Díky pitomcům žijeme v konzumním očistci, ve kterém děláme samé pitomosti a tak máme z toho blbou náladu.

Největší koncentrace pitomců je v; reklamě, politice, náboženství, podnikání, obchodě, školství, armádě, policii, byrokracii atd. naštěstí zde už brzo bude umělá inteligence a roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a pro pitomce zde už nebude práce a tak se pitomci odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už pitomci, nerozmnožovali jako invazní druh.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence