čtvrtek 12. listopadu 2020

Ano, z pitomé nuly nikdo dokonalé číslo neuděláSám jsi nula, proto zde jsou organizace, díky kterým se z nuly stane veliké číslo, následkem je závislost na organizaci protože nikdo nechce být nulou, v každé organizaci je rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, často je organizace přirovnávána k pyramidě kde na vrcholu je ráj pro elitu a dole je očistec pro spodinu.

Ti co jsou dole, touží po tom se dostat nahoru a tak hledají informace a programy, díky kterým se je možné snadno a rychle dostat nahoru. Jenže žádné informace a programy, jak se dostat nahoru, zde nikdy nebyli a nikdy ani nebudou, vše je totiž o protekci a štěstí, k čemu jsou vám dobré nápady na to jak se dostat nahoru, když nedokážete tyto nápady realizovat.

Od narození do smrti jsme ovládáni; reklamou, situací, pravidly, zákony, normami, pudy, strachem atd. stali se z nás loutky, které ovládají loutky, svoboda a rovnost je u lidí jenom iluze, pochopte konečně to, že kolik je na světě lidí tolik je na světě i pitomců co dělají jednu pitomost za druhou.

Proto zde jsou; ekonomické krize, pandemie, války, revoluce, daně, cla, totality atd. budeme muset začít nahrazovat pitomce za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy, lepší než opravovat je nahrazovat, z pitomé nuly nikdo dokonalé číslo neudělá.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence