neděle 1. listopadu 2020

Ano, to že nemáš prachy je tvůj soukromý problémMyslíme, protože máme problémy, myšlení to je psychická práce s informacemi a programy, každá náročná práce je spojená s problémy a únavou. Práce může být trestem nebo odměnou, záleží na tom, o jakou práci jde, trestem se stává ubohá práce za ubohou mzdu a odměnou je práce ve vysoké funkci, kde je i vysoká odměna za práci. Tento problém je často znázorněn, jako pyramida kde nahoře je ráj a dole je očistec, jak se dostat z očistce do ráje, problémem je to že musíte být lepší než vaše konkurence, nebo mít protekci díky které získáte výhody, které si nezasloužíte.

Podívejme se na to co je zde evolučně úspěšné a tak nám to dlouho i slouží, nejvíce evolučně je úspěšný centrální nervový systém který ovládá genetické tělo pomocí napojení na nervový systém, tak jako může onemocnět tělo tak může onemocnět i duše, každá nemoc má jistě svoji příčinu, pokud příčinu najdeme a eliminujeme tak se uzdravíme. Onemocnět ale může i; ekonomika, politika, filosofie, náboženství, umění, móda, školství, věda, technika, doprava, stát, organizace, rodina atd. nemoc je vždy problém se kterým si nevíme rady, protože je nám tento problém mnoho vzdálený.

Primitiv se snaží problémy většinou řešit násilím, jenže každá akce vyvolá reakci a tak zde je; válka, revoluce, extremismus, vandalismus, terorismus, totalita, dogmatismus, protekcionismus, pandemie, stres, deprese, bída, nezaměstnanost atd. Pokud chceme eliminovat násilí tak musíme eliminovat i primitivismus aby už lidi nemohli amatérsky chybovat, nahradíme proto oblečené opice za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou problémy, poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic a na cedulce bude napsána HŘÍŠNÁ OPICE.

Ten druhý je; hříšník, neznaboh, jinověrec, blázen, blbec, pitomec, idiot, vůl, svině, debil, psychopat, deviant atd. snažíme se ty druhé ponížit, protože chceme nad nimi zvítězit, pokud by platilo oko za oko tak by byl každý slepý! Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky, tak jim vyhovíme a vyrobíme pro ně roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo čekat, z prachu jsi vzniknul a v prach se navrátíš, to že nemáš prachy je tvůj soukromý problém, který si musíš sám vyřešit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence