čtvrtek 5. listopadu 2020

Ano, stvořitelem všeho jsou závislostiOdpovědí na otázku vesmíru a života je, stvořitelem všeho jsou závislosti, kolem závislostí se vše všude točí, čím více je něco hodnotné, tím více je to na něčem i závislé. O závislostech je; ekonomika, politika, věda, technika, filosofie, reklama, náboženství, umění, sport, móda, mytologie, pohádky, myšlení, psychika atd. závislosti jsou jako stín, před kterým nikdo neuteče. Jenom smrt zbaví člověka všech závislostí, po smrti už nic není, smrt je definitivní konec našich ubohých závislostí, peklo, ráj, převtělení atd. to jsou jenom pohádky.

Veliké války v nahotě odhalují naše ubohé závislosti, kdy se ve válce chováme jako ubohý dobytek. Investujeme obrovské množství peněz a času do pitomostí protože jsme pitomci, přiznej si konečně to, že jsi pitomec, a je zcela jedno, jestli jsi prezidentem republiky nebo žebrajícím bezdomovcem. Pitomost je následkem otroctví, otrok se jako pitomec spoléhá na to, že se o něj otrokář dobře postará, otrokem může být i váš pes nebo vaše kočka. Srazili jste se s blbcem a máte z toho špatnou náladu, ve skutečnosti jste se srazili s pitomcem!

Problém s nepřizpůsobivými příživníky je zde díky pitomosti elity, pokud eliminujeme pitomost u elity, co nám pitomě mnoho tisíciletí všude vládne, tak skončí všude trvale problém s nepřizpůsobivými příživníky a jiným genetickým odpadem. Pitomec je ten druhý, podívej se do zrcadla a spatříš tam pitomce, kolik je na světě dneska lidí, tolik je na světě i pitomců, rozděluji pitomce na ty, co jsou nahoře díky protekci a na ty co jsou dole, protože nemají protekci. Naštěstí už brzo zde nebude s pitomci problém, protože zde místo pitomců budou roboti a umělá inteligence, nejsou pitomci tak zde není blbá nálada.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence