sobota 14. listopadu 2020

Ano, skončí kariérismus a místo něj zde bude digitalismusVše prochází vývojem, a tak staré nahrazuje nové, novým bohem je zde kariéra a moderní věřící to jsou kariéristi, pitomci už nechtějí pitomé sliby, které se nikdy nikde nesplní, ale chtějí být snadno a rychle mocní a bohatí, vše je o tom amatérsky nemyslet ale profesionálně vědět, jak být nejlepším ve svojí specializaci, z díla se pozná profesionál, amatéři jenom mluví a bojí se jít do rizika. Je to jako s fotografováním, internet je plný amatérských fotek s nulovou hodnotou, profesionální fotky se nedávají na internet a prodávají se za hodně peněz.

Tím že díky protekci jsme konkurenci nahradili monopolem, jsme si z přirozeného ráje udělali konzumní očistec, bohatá organizace je zde díky tomu, že ti co jsou v organizaci, jsou chudí, vše je zde postaveno na tom, že ti co jsou bohatí, organizují chudým jejich život a jejich myšlení, organizace z nás dělají hříšné pitomce, co se ve válkách zabíjejí, a co pracují za ubohé mzdy a mají veliké dluhy. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, idealismus atd.

Je zde mnoho tisíciletí všude jenom kariérismus, podívej se do zrcadla a v zrcadle spatříš kariéristu, rozděluji pitomce na úspěšné kariéristy a neúspěšné kariéristy, je to vše zde jenom hra, ve které jde o to být úspěšným kariéristou, co zde má služebního řidiče a sekretářku. Naštěstí díky vědě a technice zde už brzo skončí kariérismus a místo něj zde bude digitalismus kdy robot prezident bude vyznamenávat roboty, pitomci opustí civilizaci a budou žít v rezervaci, a zde se oddělí muži od žen, aby se už hříšní pitomci nerozmnožovali jako invazní druh.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence