sobota 7. listopadu 2020

Ano, potřebujeme zaměstnance na baterkyVynález baterek a akumulátorů byl velikým krokem pro evoluci, skončila tak závislost na elektrické zásuvce a tak se vše uvedlo do rychlého pohybu. Nebude to už trvat evolučně dlouho a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, takto zde místo pyšných pitomců, budou všude autonomní inteligentní roboti na akumulátory, co nedělají pitomosti.

Beru náhradu pyšných pitomců za inteligentní roboty jako náhradu tažné síly u volů, za tažnou sílu u elektromotorů, vše je zde evolučně dočasně, je to, jako na burze kde neustále něco stoupá a něco klesá, jedinou jistotou je na burze nejistota.

Starý rok je mrtev ať žije nový rok, vše je zde v evolučním pohybu, minulost už nezměníme a v současnosti budoucnost vytváříme svými rozhodnutími. Zaniká náboženství a brzo začne zanikat i politika a reklama, místo genetických pitomců zde budou všude inteligentní roboti na baterky, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance na baterky a tak je i dostanou, běž se podívat dneska do krematoria, ať víš, co tě bude zítra jistě čekat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence