pátek 13. listopadu 2020

Ano, není důležité v životě, kdo vyhraje a kdo prohrajePsychika potřebuje hodnotný dialog, problémem je že místo hodnotného dialogu je zde nehodnotný monolog, kdy se cizí pitomec snaží o to, z nás udělat pitomce, pomocí demagogických dezinformací. Zde se dostáváme k parazitování, kdy ti co jsou nahoře, egoisticky parazitují na těch, co jsou dole, a využívají výhod, které si nezaslouží.

Je třeba si konečně uvědomit to, že jaká jsou pravidla, taková je zde i hra o hodnoty, pokud zde jsou špatná pravidla, tak je nám z toho špatně, pravidla hry zde nesmí vytvářet ti, co jsou nahoře, ale pravidla hry musíme vytvářet všichni společně, tak aby zde byli konečně správná pravidla, ve kterých není pro nikoho možná; protekce, imunita, výjimka, výhoda, jistota atd.

Pravidla hry musí být pružná a upravená na míru pro každého člověka, kdy silným a chytrým přidáme práci a slabým a hloupým práci ubereme, jde o to, abychom byli v cíli všichni ve stejný čas a tak jsme se nerozdělovali na ty, co vyhráli a ty co prohráli, není důležité v životě, kdo vyhraje a kdo prohraje, důležité je aby zde zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí.

Proto dáme všem lidem do hlavy GVKB kontrolní čipy, které zajistí to, že v cíli nebude už vítězů a poražených, skončí rozdělování lidí na ty, co jsou dole a ty co jsou nahoře, už hříšný svět nebude řídit skrytě milion milionářů, ale svět bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, už nebudeme potřebovat; peníze, soukromé vlastnictví, školy, umění, sport, politiku, náboženství, reklamu, internet, televizi atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence