čtvrtek 12. listopadu 2020

Ano, nefunguje to, co je chybnéEvoluční naprogramovaný proces eliminuje to, co optimálně nefunguje, nefunguje to co je chybné, mnohdy to co je dneska správné, to je zítra chybné, spolehnut se lze jenom na to, co zde funguje minimálně tisíc let bez problémů a bude to fungovat bez problémů i za tisíc let, jde o vesmírná a přírodní pravidla jako je třeba zákon příčiny a následku, nebo zákon gravitace.

Pochopte to, že ti co jsou nahoře, dělají vše po to, aby byli nahoře co nejdéle je to možné, moc a bohatství je pro hříšné pitomce tvrdou drogou a pokud hříšný pitomec přijde o moc a bohatství, tak se z toho psychicky zhroutí. Je třeba konečně pochopit to, že každá výhoda, kterou nám přinese civilizace je spojená s nevýhodou, díky civilizaci žijeme dlouho, ale platíme za to tím, že jsme ve stáří mnoho nemocní, nadbytek lidí navíc způsobuje nedostatek práce.

Žijeme v době, kde díky inflaci vše rychle ztrácí svoji hodnotu, to vede ke snaze rychle vyrobit a rychle prodat, lidský zaměstnanec už není ekonomickým přínosem pro zaměstnavatele, a tak je zde snaha nahradit lidi za programy a stroje, nejsou lidi tak nejsou problémy. Přesuneme už brzo lidi z civilizace do rezervace, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, padni komu padni, uděláme to pomocí salámové metody pomalu a nenápadně, nejprve do civilizace přesuneme ekonomické příživníky a nakonec tam přesuneme vysokoškoláky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence