pátek 13. listopadu 2020

Ano, na pitomce platí jenom čip v hlavěVydělávejte na chybách druhých. To že pitomci dělají chyby je jistým zdrojem velikého zisku, najděte způsob jak pitomce kontrolovat a pokutovat za jejich chyby, lidi si musí konečně uvědomit to, že za každou malou chybu zaplatí velikou pokutu, po nikoho nebudou nikde výjimky, nebo imunita.

Podívejte se do přírody, zde každý chybu udělá jenom jednou, není to kruté, je to jediná možnost jak eliminovat chyby, selhání kontroly je příčinou všech našich problémů, ideální by bylo dát konečně globálně pitomcům do hlavy kontrolní čipy a odříznout tak pitomce od pitomé reality.

Pitomý mozek má svoje genetické limity a proto mnoho a často chybuje, na práci stroje a na myšlení počítače, pitomci zde budou jenom na takové práce, na které se nevyplatí nasadit dokonalé roboty. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, nebudou zde už žádná pitomá práva pro pitomce, která by je chránila.

Každý pitomec bude jenom statistickým číslem s nulovou hodnotou, pokles výkonu bude znamenat jisté eliminování v krematoriu. Takto už nebudeme potřebovat; armádu, policii, soudy, vězení, byrokracii, politiku, náboženství, reklamu, módu, sport, umění, školství, zdravotnictví, rodinu atd. Je třeba restartovat civilizaci, na pitomce platí jenom čip v hlavě.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence