sobota 7. listopadu 2020

Ano, jsi profesionální otrokProtekcionismus umožňuje to, že na vysoká místa ve společnosti se dostávají lidi, co tam nepatří, je to starý problém se kterým si nevíme rady. Každý problém má svoji příčinu, příčinou toho že je zde protekcionismus je to, že jsme praxi nahradili za teorie a tyto teorie umožňují to, že zde existuje v mnohém protekce.

Je snadné se starat špatně o cizí, protože z cizího krev neteče, je těžké se starat dobře o svoje, protože z vlastního krev teče, zde se dostáváme k otázce svobody a otroctví, vysoká místa ve společnosti, dávají elitě svobodu a následkem je zde otroctví, pro ty co jsou bezmocní a musí dělat ubohou práci za ubohou mzdu.

Těm co jsou mocensky a ekonomicky dole je násilně přeprogramován mozek, tak aby se z nich stali profesionální otroci. Pokud zemře stářím prezident v nemocnici je to tragédie, a pokud ve zbytečné válce zemře mnoho miliónů lidí tak je to statistika, jsme si rovní jenom ve smrti, z prachu vznikáme a v prach se navracíme, pokud nemáš prachy tak příčinou je to že jsi profesionální otrok.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence