středa 25. listopadu 2020

Ano, egoistická společnost je těžce nemocnáJsou otázky, na které marně hledáme odpovědi mnoho století, pokud je zde někdo, kdo je ochotný a schopný na tyto otázky optimálně odpovědět tak se stává populárním. Většinou se názor většiny považuje za správný a z názorů většiny se vytvářejí svatá pravidla a lidová moudrost, minulost nám ukázala to, že i názor většiny může být chybný, důkazem toho jsou staré knihy, lidi dělají chyby a mnozí se nechtějí ze svých chyb poučit, protože to jsou pitomci. Komu není už od nikoho rady, tomu není ani pomoci, války a pandemie odhalují lidskou pitomost, realita to je evoluční experiment, a tak se vše mění a jistota zde tak v ničem není.

Na počátku stvoření Absolutna a života byla kauzalita, nebyl zde žádný bůh nebo mimozemšťan, vše je o příčině a následku, každá naše chyba má jistě nějakou příčinu, mnohdy jsou nám příčiny chyb skryté, a tak je nemůžeme poznat a najít způsob, jak příčiny chyb eliminovat. Když je zde válka nebo krize tak nás to nutí k hledání příčin našich chyb, vše zlé je tak pro něco dobré, věda a technika nám přináší výhody, ale každý zisk je spojen se ztrátou. Současná egoistická společnost je těžce nemocná a nikdo neví, jak nemoci společnosti správně pojmenovat a jak je správně léčit, cenzura eliminuje pravdu a lásku, protože je zde snaha udělat z lidí loutky na dálkové ovládání, moc pro ty, co jsou nahoře je postavená na bezmoci pro ty, co jsou dole.

Podívejme se na velikou trestnou činnost u nepřizpůsobivých příživníků, co se rychle rozmnožují a neplatí společnosti žádné daně a poplatky, naopak dostávají od společnosti mnoho sociálních příspěvků, které si nezaslouží. Statisticky u nás 20 % lidí živí 80 % lidí, přitom ti, co nás zde živí svojí profesionální prací, mají podprůměrné platy, a tak mají samé dluhy. Nejlépe se zde mají profesionální lháři a zloději, kontrolní systém zde selhal, je zde velmi dlouho blbá nálada, a tak je zde veliká konzumace; piva, vína, tvrdého alkoholu, cigaret, marihuany, léků na deprese atd.

Budeme muset provést mnoho nepopulárních změn, abychom se měli lépe, začneme s nahrazováním lidí za umělou inteligenci a roboty, zavedeme přídělový čipový systém na zboží a služby, zrušíme peníze a soukromé vlastnictví. Takto zde skončí; mytologie, pohádky, náboženství, politika, reklama, móda, školství atd. Každý bude existenčně závislý na globální virtuální realitě, kterou bude mít pod kontrolou globální umělá inteligence, kdo se nedokáže optimálně přizpůsobit, ten bude muset počítat s tím, že skončí v rezervaci daleko od civilizace.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence