sobota 31. října 2020

Z díla poznáme lidi, slova to jsou jenom iluzeKomu není rady tomu není ani pomoci, ti co zde mají díky protekci moc a bohatství mysleli egoisticky mnoho století jenom na sebe a nezajímalo je to jak se mají ti co jsou bezmocní a chudí, takovéto jednání logicky skončí; revolucí, válkou, krizí, pandemií, hladomorem, nezaměstnaností, vandalismem, extremismem, depresí, prostitucí, drogami, atd.

Stát, který zaměstnává mnoho lidí za vysoké mzdy, a vyplácí důchody a podpory, nic hodnotného nevytváří, on jenom přerozděluje zisky z; daní, cla, poplatků, pokut, atd. Je těžké podnikat tam, kde jsou vysoké daně a kde je byrokratické centralizace, která určuje pravila podle kterých nejde se ziskem podnikat. Ryba smrdí od těch co jsou mocensky nahoře a zde rozhodují chybně o nás bez nás, z díla poznáme lidi, slova to jsou jenom iluze.

Příchod pandemie v nahotě odhalil to že nám vládnou amatéři co nezvládnou krizovou situaci. Pokud by mohli volby eliminovat amatérismus u těch co nám vládnou tak by se volby zakázali. Příčinou pandemie je degenerace a přelidnění, potřebujeme globálně zavést kontrolu kvality lidí a nekvalitní jednice budeme optimálně recyklovat, nedostatek zaměstnanců vyřešíme pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace, ovladačů atd.

Nejvíce se nákaza rozšiřuje tam kde je blízko sebe dlouho hodně lidí, proto se zavede domácí práce a z domova budeme vše na dálku ovládat. Zavede se zákaz vycházení z bytu a domu, mimo byt a dům se budou pohybovat jenom roboti na akumulátory. Takto zde zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence