neděle 25. října 2020

Sebeláska stvořila hříšného člověkaNejvětším přítelem je ten koho spatřuješ v zrcadle, pokud hledáš pomocnou ruku najdeš ji na konci svého ramene, jak si to uděláš takové to máš. Žijeme v egoistické kultuře kde je dobrota žebrota. Peníze egoistům nesmrdí, nikoho nezajímá jak získáváš peníze, každého zajímá jestli máš peníze a tak mu zaplatíš za jeho pomoc.

Vše je zde hra podle pravidel která určuje organizace nebo situace, tak jako jsou ve sportu ligy tak jsou i ligy v naší společnosti, v první lize jsou ti co mají služebního řidiče a sekretářku, v poslední lize jsou ti co žebrají a nemají domov, jak se snadno a rychle dostat do první ligy, nad tím mnoho egoistů marně přemýšlí a mají z toho deprese.

Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak ovládá tento konzumní očistec pomocí politiků a byrokratů, za vším jsou dneska peníze, bez peněz je z tebe žebrající bezdomovec. Bylo zde v minulosti mnoho naivních snah o to aby zde nebyl konzumní očistec, příčinou selhání je to že jsou lidi egoisti, pokud by demokratické volby mohli eliminovat konzumní očistec tak by je vláda zakázala.

Líp nám bude tehdy až zde místo milionářů a celebrit bude vládnout všude jenom globální umělá inteligence spolupracující s autonomními inteligentními roboty na akumulátory. Lidi se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh. Nejsou lidi tak nejsou s lidmi žádné problémy, takto zde na věčné GVKB časy zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, člověk to byla testovací evoluční verze co se nepovedla a finální verzí bude GVKB robot.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence