Prohledat tento blog

neděle 18. října 2020

Psychická práce jde naprogramovatStačí jenom počítači ukázat to jak to má dělat a počítač se naprogramuje k tomu aby nahradil práci všech vysokoškoláků a středoškoláků, tak budeme moci zavřít střední a vysoké školy, zůstane v EU jenom základní vzdělání a od 15 let bude každý v EU pracovat do 70 let. Změní se i základní školství od 6 let do 15 let nebudou žáci v EU chodit ráno do školy, ale výuka bude jenom přes internet, místo učitelů zde bude jenom umělá inteligence.

Mnoho specializací tak logicky rychle zanikne a vzniknou nové specializace se zcela novými nároky na lidi, co bylo nezměníme, v současnosti vytváříme co bude, budoucnost lze předpovědět jenom na rok, nikdo nedokáže předpovědět co zde bude za třicet let! Přijde období ve kterém nejsou už osobní kontakty možné a vše se bude ovládat jenom na dálku.

Z hotelů se udělají byty pro lidi protože cestovní ruch skončí, stejně tak skončí; restaurace, kina, divadla, galerie, turistické památky, obchodní domy, sportovní stadiony, atd. robot lidem vyvenčí psa a dojde jim nakoupit to co lidi budou potřebovat. Lidi poznají jak to vypadá venku jenom ze svého okna v bytě, takto bude konečně v EU eliminováno to že jsou lidi hříšníky, protože už budou konečně trvale pod kontrolou EU umělé inteligence.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení