čtvrtek 29. října 2020

Proč lidi co jsou ve vysoké řídící funkci chybně myslíMyšlení to je počítání a pokud počítáme tak i chybujeme, vše se zde točí okolo počítání, život je evolučně postaven na počítání, na počátku zde bylo jednoduché počítání a to nestačilo proto vzniklo složité počítání, pro složité počítání je potřeba mít informace a systém co zvládne složité počítání.

Jde zde o nervovou soustavu a centrální nervový systém, u techniky jde o počítače a operační systémy. Problémem u lidí je to že jsou lidi při počítání brzo unavení proto pijí kafe aby překonali únavu, u počítačů stačí jenom zvýšit rychlost ventilátoru a tím se zvládne veliké zatížení u počítání.

Tak jako při počítání lidi chybují tak chybují i počítače protože jejich operační systémy jsou chybné díky zbytečné složitosti a nedomyšlenosti. Podívejme se na obsluhu jaderného reaktoru v Černobylu, zde obsluha chybně myslela a následkem byla katastrofa.

Proč lidi co jsou ve vysoké řídící funkci chybně myslí a následkem je katastrofa? Příčinou chybného myšlení u řídících pracovníků je; únava, amatérismus, egoismus, drogy, hříšnost atd. podívejme se na řidiče aut co způsobují nehody, na silnici platí velikou chybu uděláš jenom jednou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence