středa 28. října 2020

Proč je zde nedostatek toho co potřebujeme?Pokud by zde byl pro všechny lidi dostatek toho co lidi potřebují, tak následkem by se ze všech lidí by se stal ubohý nemocný dobytek. Vše zde jsou příčiny a následky, realita to jsou ohraničené protiklady mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším pohybuje. Život je hra podle pravidel a pravidla určuje organizace nebo situace, díky tomu že je zde konkurence tak zde není problém s tím že by se z lidí stal ubohý nemocný dobytek. Jakmile dojde k tomu že je zde místo konkurence monopol, tak následkem se z lidí stane ubohý nemocný dobytek.

Za vznikem monopolu je reklama která klame lidi a dělá z lidí tak ubožáky, parazit křičí ty jsi parazit, nadbytek je postaven na nedostatku, aby ti co jsou díky monopolu nahoře měli nadbytek tak ti co jsou dole mají nedostatek, toho co potřebují. Jde o to aby nahoře nad lidmi byla jenom globální umělá inteligence spolupracující s roboty, pokud bude mít každý člověk trvalý nedostatek toho co potřebuje, tak zde už nebude problém s lidmi, co jsou ubohým nemocným dobytkem. Kdo nebude sloužit optimálně umělé inteligenci ten nebude mít co jíst a kde bydlet, už se lidi nebudou rozdělovat na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání.

Lidi dostanou do hlavy kontrolní čipy které mozek odříznou od reality a mozek bude znát jenom GVKB virtuální realitu a tak nebude už moci chybovat. Civilizace je postavená na nahrazování originálu za umělou náhražku a tak je logické že mozek dostane místo skutečné reality virtuální realitu kterou bude řídit umělá inteligence. Takto budeme žít všichni v iluzi že máme všeho dostatek a nebudeme už vědět to že v realitě máme všeho nedostatek, když přeprogramovat mozek pomocí reklamy, tak to musíme udělat digitálně a profesionálně.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence