neděle 25. října 2020

Pandemie vznikají v AfriceKaždá pandemie je trestem za zaostalost, nejvíce na světě je zaostalá Afrika a tak je zde ideální prostředí pro vznik pandemie, svět je dneska propojen leteckou dopravou a tak je obtížné zjistit odkud pandemie pochází. V minulosti byl pohyb lidí na světe minimální a tak se nemohli pandemie rychle šířit, pokud chceme eliminovat pandemie tak budeme muset globálně eliminovat zaostalost jiná cesta pro nás už není. Zájem celku je vždy nad zájmem elity, nemůžeme tolerovat to že zde na světě existuje mnoho lidí ve špíně a bídě.

Za vším je kontrola kvality u; zboží, služeb, vědy, techniky, zákonů, předpisů, pravidel, norem, lidí atd. pevnost řetězu určuje nejslabší článek, nejsme tak bohatí abychom mohli zde tolerovat nekvalitní jedince co jsou pro civilizaci velikým nebezpečím, protože zde roznášejí nemoci a je u nich veliká kriminalita. Zavedou se globálně každoroční testy kvality lidí od jednoho roku do sta let, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, vadný genetický materiál se automaticky optimálně recykluje.

Nejsou zde ubožáci tak zde není ani pandemie, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít, očipujeme všechny lidi abychom tak měli pod kontrolou pohyb lidí a to za co lidi utrácejí peníze, zaměříme se na lidi co utrácejí svoje peníze za alkoholické nápoje a za cigarety, tato skupina lidí je zdrojem většiny problémů. Nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace atd. takto zde skončí degenerace a přelidnění, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme i mít.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence