neděle 25. října 2020

Nepodmíněný příjem eliminuje stresPřej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, místo velikých výdajů na armádu a jiné zbytečnosti je třeba zavést všude nepodmíněný příjem díky kterému budou moci lidi být doma a nebudou už nucení chodit do zaměstnání za ubohé mzdy. Práce všude rychle díky optimalizaci a automatizaci ubývá a to vede k velikým sociálním problémům a veliké kriminalitě.

Práce se musí zaměstnancům ekonomicky vyplatit, pokud zaměstnavatel nedokáže nabídnout dobrou mzdu a dobré pracovní prostředí, tak přijde o svoje zaměstnance. Je třeba konečně pochopit to, že člověk není robot na baterky, mnoho zaměstnavatelů zachází se zaměstnanci jako by to byli roboti na baterky a neustále je trestají nebo vyhazují za maličkosti.

Zamysleme se konečně nad tím kam mizí peníze z lidské práce, nadbytek pro ty co jsou nahoře, vytváří nedostatek pro ty co jsou dole, podívejme se do minulosti na mnoho dogmatických totalit, které z lidí udělali roboty na baterky, v těchto zlých totalitách byl milion zbytečně mrtvých lidí jenom nudou statistikou, každý zde byl jenom statistickým číslem s nulovou hodnotou.

Ti co jsou nahoře hlásají pokrytecky že bude lépe, ale zapomínají dodat, že lépe bude po volbách jenom těm co jste zvolili, a tím jim umožnili se dostat na vysoké funkce které si nezaslouží. Je všude mnoho lidí co se nedokáže konzumnímu očistci přizpůsobit, a tak se z nich stávají příživníci a veliký nepodmíněný příjem umožní těmto lidem se změnit tak, aby už se nechovali zle a začali se chovat dobře.

Zruší se všude papírové peníze a platit se bude jenom pomocí čipu, který bude mít každý pod kůží, bude se kontrolovat za co každý utrácí nepodmíněný příjem a zablokuje se lidem možnost aby mohli nepodmíněný příjem používat na; alkoholické nápoje, cigarety, drogy, hazardní hry atd. Ten kdo bude chtít pít alkoholické nápoje a kouřit cigarety, ten si na to bude muset vydělat v zaměstnání, společnost nemůže tolerovat to, že lidi dělají ekonomické chyby. Dále se zavede čipové sledování lidí, kde se pohybují, veškeré zlo je spácháno mimo domov, protože z cizího krev neteče.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence