sobota 24. října 2020

Cesta od stresu k harmoniiPokud je zde problém tak je třeba najit příčinu problému a tu optimálně eliminovat. Zdrojem většiny problémů jsou chyby v nás a okolo nás, dokonalé je jenom to co je mrtvé, protože to už nemůže chybovat. Často je zde dosahováno dokonalosti tím, že se něco živého promění v něco mrtvého, jenže taková dokonalost je nám k ničemu. Pandemie eliminuje jenom jednice co jsou těžce nemocní, zdravý jedinec má imunitní systém v pořádku a tak se nemusí bát smrti.

Pandemie zde jsou stejně dlouho jako daně, se vznikem daní vznikli i pandemie, protože daně z lidí udělali nemocné ubožáky. Konzumní civilizace se stala skleníkem který chrání lidi před námahou tělesnou a duševní, následkem je zde oslabený imunitní systém a tak nás mohou pandemie eliminovat ve velikém množství a my se tomu nemůžeme bránit.

Není zde oslabené jenom naše tělo, je zde i oslabená naše duše a tak je zde deprese a syndrom vyhoření. Léčit duši léky to je k ničemu, protože duše je nemocná díky problémům, které nedokáže vyřešit. Neřešte to že jste se srazili s blbcem, zde platí kdo uteče ten vyhraje, blbci se nám přemnožili a dostali se na vysoká místa kde rozhodují blbě o nás bez nás a my nemáme kam před blbci utéci.

Je třeba eliminovat blbce tím že moc a bohatství svěříme GVKB umělé inteligenci a dáme všem lidem do hlavy GVKB kontrolní čipy, takto zde skončí stres a bude zde globálně všude jenom harmonie, protože GVKB umělá inteligence udělá z lidí loutky na dálkové ovládání a vadný genetický materiál se optimálně recykluje.

Veliký nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace atd., GVKB robot prezident bude vyznamenávat na hradě GVKB roboty a lidi se odsunou do rezervací, protože v civilizaci budou místo lidí GVKB autonomní inteligentní roboti na akumulátory a tak zde bude konečně harmonie a člověk v GVKB rezervaci bude žít nahý a hladový v přirozené harmonii s přírodou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence