Neber drogy a budeš zdravýKoronavirus není tělesnou nemocí je to psychická nemoc a lékem je psychické zdraví, ten kdo je psychicky zdravý, ten se nemusí bát toho že onemocní na Koronavirus, to i vysvětluje proč někde se Koronavirus rychle rozšiřuje a jinde se pomalu rozšiřuje, ano v; USA, Kanadě, Itálii, Španělsku, Německu, Anglii, Číně, atd. je nejvíce lidí psychicky nemocných, díky bezcitnému ekonomickému systému, který z lidí dělá ubohé genetické roboty na dálkové ovládání. 

Dneska oslavuji 67 narozeniny a to je můj dárek lidem co se bojí Koronaviru. Většina lidských nemocí je způsobená nemocnou psychikou, to je už dávno obecně známé, vše je spojeno se vším, tam kde je veliká konzumace; piva, vína, rumu, cigaret, doutníků, marihuany, heroinu, pervitinu, kokainu,  kafe, prášků na deprese, atd. tam je logicky i mnoho lidí psychicky nemocných a tím jim hrozí to že onemocní na Koronavirus. 

Nemůžete dobře sloužit více pánům, jednomu pánu se zavděčíte a jiného pána tím rozzlobíte, proč jsme kulturním systémem nucení násilně k tomu, abychom sloužili více pánům a následkem je logicky psychické onemocnění a tím i onemocnění na Koronavirus, který nás zabije. Příčinou je amatérismus, v centru systému jsou globálně mnoho století amatéři co rozhodují o nás bez nás, pokud slepý vede slepé tak všichni spadnou do jámy. 

Optejte se prezidenta co je to politika, z odpovědi zjistíte že je on amatér, jak je možné že prezident neví co je to politika? Příčinou je byrokratismus, není zde socialismus nebo kapitalismus, je zde byrokratismus, a prezident to je dočasný král všech státních byrokratů. Politika je mediální divadlo, ve kterém se herci mediálně perou o to, kdo bude hrát hlavní role, Ronald Reagan byl herec a potom se stal v roce 1967 USA prezidentem, prezident Václav Havel zase působil v divadle Na zábradlí. 

Jak se psychicky uzdravit? Je to o tom že změníte to čemu dáváte protekci, přestanete konečně sloužit mnoha zlým pánům a budete sloužit jednomu dobrému pánu a tím pánem je ten, koho spatřujete v zrcadle. Kdo se stará o cizí ten se nestará o svoje, a tak je z něj ubožák který je psychicky nemocný, a tak je závislý na cigaretách a pivu, dobrota je žebrota, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, nezalévejte plevel a nekrmte parazity, o tom to zde je.