1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

pátek 31. května 2019

Svatí bioroboti na dálkové ovládání


Nezkušení se ptají a zkušení jim odpovídají, jsou otázky jednoduché a otázky složité, na mnoho složitých otázek je obtížné odpovědět a tak zde jsou odpovědi se kterými nejsme spokojení a musíme si sami najít odpověď. Nejvíce otázek je zde u ekonomiky, lidi mnoho pracují a přitom jsou pořád chudí, jak je to možné? 

Problémem je to že zde existuje přerozdělování peněz získaných z lidské práce, ti co jsou nahoře určují jak se peníze přerozdělí a tak sobě dají mnoho peněz a těm co jsou dole dají málo peněz, nadbytek vytváří takto nedostatek. Bylo zde mnoho snah o to aby zde byla ekonomická emancipace, ale všechny snahy selhali, protože společnost funguje jenom díky pravidlům, a trestu za porušení pravidel, pokud zde nebude mocná elita, tak zde nebudou pravidla a tresty za porušení pravidel. 

Život je hra podle pravidel která určuje situace nebo společnost, tento proces je ukončen smrtí, a po smrti zde už nic není, problém je že pravidla podle kterých žijeme se často mění a tato pravidla jsou zbytečně složitá, je snadné cizí lidi trestat a je těžké cizí lidi pochopit proč chybují a nechtějí se ze svých chyb poučit. 

Zakopaný pes je v chybné výchově dětí v rodině a škole, je třeba změnit systém výchovy od základů, dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a čipy odříznou hříšný mozek od reality, z lidí se tak stanou svatí bioroboti na dálkové ovládání, pokud bude nějaký biorobot vadný tak se recykluje v krematoriu, z prachu vše povstává a v prach se vše navrací, takto konečně zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné GVKB časy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem