Prohledat tento blog

pátek 31. května 2019

Svatí bioroboti na dálkové ovládání


Nezkušení se ptají a zkušení jim odpovídají, jsou otázky jednoduché a otázky složité, na mnoho složitých otázek je obtížné odpovědět a tak zde jsou odpovědi se kterými nejsme spokojení a musíme si sami najít odpověď. Nejvíce otázek je zde u ekonomiky, lidi mnoho pracují a přitom jsou pořád chudí, jak je to možné? 

Problémem je to že zde existuje přerozdělování peněz získaných z lidské práce, ti co jsou nahoře určují jak se peníze přerozdělí a tak sobě dají mnoho peněz a těm co jsou dole dají málo peněz, nadbytek vytváří takto nedostatek. Bylo zde mnoho snah o to aby zde byla ekonomická emancipace, ale všechny snahy selhali, protože společnost funguje jenom díky pravidlům, a trestu za porušení pravidel, pokud zde nebude mocná elita, tak zde nebudou pravidla a tresty za porušení pravidel. 

Život je hra podle pravidel která určuje situace nebo společnost, tento proces je ukončen smrtí, a po smrti zde už nic není, problém je že pravidla podle kterých žijeme se často mění a tato pravidla jsou zbytečně složitá, je snadné cizí lidi trestat a je těžké cizí lidi pochopit proč chybují a nechtějí se ze svých chyb poučit. 

Zakopaný pes je v chybné výchově dětí v rodině a škole, je třeba změnit systém výchovy od základů, dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a čipy odříznou hříšný mozek od reality, z lidí se tak stanou svatí bioroboti na dálkové ovládání, pokud bude nějaký biorobot vadný tak se recykluje v krematoriu, z prachu vše povstává a v prach se vše navrací, takto konečně zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné GVKB časy.