1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

středa 31. října 2018

Ano, naprogramuji firemní stránky zdarma

Mnoho firem si zaplatí tvorbu drahých podnikových stránek a zjistí to že jejich stránky mají malou návštěvnost, prý si musí zaplatit drahou reklamu pokud chtějí mít návštěvnost. Náklady na reklamu jsou ale veliké a tak nakonec dojde k tomu že se hledá nějaký specialista který by pomohl s návštěvností a většinou specialista řekne, ty stránky jsou špatně naprogramované a mají špatný název domény. 

Jaký je ale správný název domény a jak vypadají správně naprogramované stránky? Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a dosáhnout dokonalosti není maličkost, jsou zde pravidla a limity, je to hra ve které jde o to hrát první ligu, z díla poznáte tvůrce, pokud vám někdo nabízí udělání stránky podívejte na nejprve na jeho stránku jak je udělaná. Ano, naprogramuji firemní stránky zdarma, ale jenom těm co mi darují milion korun na můj účet, zadarmo ani kuře nehrabe.

Ano, vše je o prioritách

Přirozenou prioritou je, abychom vyrostli; tělesně, psychicky, ekonomicky, politicky, atd. pro růst jsou potřeba; zdroje, výhody, jistoty, štěstí, zdraví, protekce, atd. problémem je zde konkurence, následkem je to že se život stal hrou a z nás se tak stali loutky, co jsou závislí na úspěchu ve hře, neumíme si už představit to, že bychom byli sami sebou, a přestali si zde hrát na to, co nejsme. 

Proč si evolučně neumíme poradit s bezcitnými ubožáky, co na nás egoisticky parazitují? Máme špatné priority, pokud budeme mít správné priority tak bezcitné ubožáky eliminujeme a recyklujeme, dobrota k bezcitným ubožákům je příčinou naší žebroty. Cesta je v GVKB čipech co se dají lidem do hlavy, takto budeme mít konečně lidi pod globální kontrolou, čip vyhodnotí jednice jako bezcitného ubožáka, a tak jej ve spánku eliminuje a ráno se ubožák recykluje. 

Tím zde skončí možnost lhát a krást, to povede k tomu, že zde zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí optimalizace a robotizace, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi nakonec skončí v rezervaci daleko od vyspělé civilizace, nejsou v civilizaci lidi tak nejsou s lidmi problémy. 

Tak jako jsme koně nahradili za automobily, tak lidi nahradíme za roboty, Amazon už nebude potřebovat na práci lidi, a místo lidí zde budou GVKB roboti, a GVKB roboti si budou na internetu kupovat zboží na internetu, vše je zde dočasně, co bylo, to bylo, prioritou dneska je; rychle, levně, kvalitně, jednoduše, atd.

úterý 30. října 2018

Existuje zdravý člověk?

Zdraví a nemoc je otázkou subjektivního porovnání, každý subjekt má jiný metr, kterým poměřuje zdraví a nemoc, je vůbec možné nějak objektivně určit co je zdravé a co je nemocné? To je možné, zdravé je to co funguje v nekonečném kruhu po mnoho miliónů let, čím kratší dobu něco funguje tím méně je to zdravé, je to jako s technickým zbožím kdy některé zboží se rozbije po krátké době po zakoupení a jiné zboží vám slouží bez poruchy deset let. 

Neporouchává se jenom zboží, porouchávají se i lidé, pokud se člověk porouchá tak o něm tvrdíme, že je nemocný, mnoho lidí se narodí už s mnoha poruchami a tak je ekonomicky podporujeme a nepožadujeme od nich, aby pracovali a chodili na povinnou vojenskou službu, třeba náš prezident Miloš Zeman nemusel na vojenskou službu, protože se narodil s mnoha poruchami, které jsou v servisu už neopravitelné.

Měli bychom s tím konečně něco udělat, aby se v EU už nerodili děti které jsou porouchané, o takové jedince nároční zaměstnavatelé, jako je internetový obchod Amazon nestojí. Zavedeme v EU roční certifikaci na rozmnožování, pokud rodiče zplodí dítě bez EU certifikace, tak zde bude potrat nebo eutanazie u narozeného dítěte, EU není dojná kráva, pro evolučně porouchané lidi. Nebudeme v EU nikoho držet násilím, nechceme nikoho rasově diskriminovat, každý bude moci z EU odejít jinam, nový svět je veliký a prý se tam mají lidi ekonomicky velmi dobře. 

Ano, peníze otrokářům nesmrdí

Ano, za vším je profesionální práce. Vnímáme jenom z veliké dálky povrch, a pokud se na něco dlouho specializujeme tak můžeme vnímat i to co je pod povrchem ukryto, stvořitelem Absolutna a života je profesionální práce, není to práce boha ani něčeho jiného, co může dělat zázraky, je to práce absolutního množství ubohých otroků, naše lidská civilizace je taky jenom o práci otroků. 

Není zde; oligarchismus, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, demokratismus, dogmatismus, byrokratismus, centralismus, atd. je zde otroctví a ti co jsou nahoře, to jsou otrokáři a ti co jsou dole, to jsou otroci. Aby se měli otrokáři dobře, tak se musí mít otroci zle, pokud by mohli politické volby eliminovat otrokářství tak by otrokáři politické volby logicky zakázali, volby to je jenom mediální divadlo, které se snaží vytvořit iluzi, toho že zde není ekonomické otroctví. 

Já jsem váš pravý; pastýř, vůdce, král, císař, prezident, ředitel, atd. to vše je jenom o protekci, která umožňuje psychopatům se dostat na vysoké funkce a tím získat výhody a jistoty které si vůbec nezaslouží. Politické klíště bude tak dlouho přisáté na státu, dokud se nenasytí státních peněz, o tom je politika založená na protekčním kariérismu, vše je zde o; přerozdělování společných peněz, daních, clu, poplatcích, výjimkách, dotacích, korupci, dogmatismu, atd. 

Moje hra a moje egoistická pravidla, následkem musí být problémy, které nejde vyřešit, a to vede k blbé náladě a konzumaci piva a cigaret. Proč po pádu socialismu a přechodu na kapitalismus zde ekonomika neroste? Ryba smrdí od hlavy, zisky z naší práce proudí k otrokářům a konta otrokářů rostou, co na tom že dělnická třída žije v bídě, peníze otrokářům nesmrdí, o tom to zde, už mnoho tisíc let, všude je.

Ano, má v sobě chybu

Už zde bylo dost mediálního populismu, nalijme si čistého vína, líp je zde jenom těm co jsou nahoře jde statisticky o 1% elitních obyvatel naší republiky, současné oslavy sto let naší republiky jasně ukázali o co zde je, ano, jde zde jenom o egoistický kariérismus a protekci pro vyvolené elitní jedince. Vše zde je pokrytecká hra, a zde platí, moje hra, a moje pravidla, nelíbí se ti moje egoistická pravidla, tak vypadni z mojí hry, to je princip každé hry, a je jedno, jestli tou hrou je; rodina, škola, výchovný ústav, armáda, vězení, nemocnice, zaměstnání, doprava, válka, internetová stránka, atd. 

Rovnost je zde jenom ve smrti a svoboda je iluze protože vše co je živé to je součástí nějaké hry a musí se to podřídit pravidlům hry. Jako dítě jsem hrál závodně šachy, taky jsem jako dítě mnoho fotografoval, to vše mi umožnilo poznat to, že vše je zde podřízeno pevnému přirozenému řádu a ten kdo tento řád svévolně porušuje je neřád, podívejme se na vraždění lidí ve válce po milionech, který neřád za to může? Proč jsou lidi k sobě tak zlí, že je musíme zavírat do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice? 

V lidech je mnoho špíny a následkem je špinavé jednání těchto lidí, veliká obliba virtuální reality ve které je mnoho násilí jasně odhaluje naši podvědomou touhu po násilí! Stačí potom nějaký fanatik závislý na drogách, který zfanatizuje lidi a je zde veliká válka na které vydělají milionáři ukrytí daleko od místa, kde se válčí, proč za druhé světové války bylo Švýcarsko neutrální, milionáři určují pravidla mocenské globální hry, o tom to je. Pácháme zlo proto, abychom se měli dobře, nadbytek je zde díky nedostatku.

pondělí 29. října 2018

Xiaomi Mi 8 Lite 64GB LTE + iGET Active A6

Vše je zde hra a jde o to být pro tuto hru optimálně vybaven, veškerá technika, kterou používáme, nám dává výhody a jistoty které tolik potřebujeme, nemá smysl kupovat to nejlevnější a stejně nemá smysl kupovat to co je nejdražší. 

Xiaomi Mi 8 Lite 64GB LTE + iGET Active A6 to je zlatá stření cesta která vede k tomu, že budete úspěšní. Tento svět byl a bude o protekci, bez protekce zde neuspějete, ve sportu není protekce a tak je zde každý úspěch jenom mýdlovou bublinou. 

Zkušení se proto zajímají o specializace spojené s protekcí, zde je možný kariérní růst, skončila doba, kdy se stačilo jenom narodit bohatým rodičům a tím zde byla jistota života v bohatství. 

Vše je zde hra kdy po složení zkoušky postoupíte do dalšího kola a cesta zpět už není možná, ten kdo se zastaví, musí počítat s tím, že bude brzo už mimo hru a tak bude z něj ubožák, který existuje uboze na okraji konzumního systému.

Ano, digitalizace restartuje civilizaci

Globální umělá inteligence stvoří digitální protekcionismus a to bude znamenat pro lidi zcela jiné priority, přestanou existovat peníze, nebude zde soukromé vlastnictví, nebude zde soukromí, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání a pravidla hry bude určovat jenom globální umělá inteligence a ona vytvoří pro každého jiná pravidla hry, někdo bude mít pravidla hry výhodná a jiný bude mít pravidla hry nevýhodná a tak nebude mít šanci na to se mít lépe. 

Logicky skončí; politika, náboženství, podnikání, obchod, rodina, školství, soudnictví, armáda, policie, byrokracie, reklama, umění, sport, drogy, atd. bude zde jenom práce a spánek, každý bude mít v hlavě čip, který jej bude ovládat jako loutku od narození do smrti, na myšlení zde bude jenom umělá inteligence a lidi zde budou na ubohou otrockou práci, o kterou nestojí inteligentní roboti. 

Robot bude sedět v kanceláři a lidi budou mít vstup do kanceláře zakázaný, lidi budou spát ve velikých místnostech, kde bude na jedné místnosti minimálně sto lidí na poschoďových postelích. K jídlu budou mít lidi jenom granule, které budou zapíjet jenom vodou, lidi budou oblečení do vojenských černých globálních uniforem. 

Rozmnožování bude kontrolované a umožní se jenom těm nejlepším lidem, co zde mají protekci, ostatní nebudou mít po celý život sex. Pokles výkonu nebo kvality práce bude znamenat eliminování a recyklování, nebudou zde důchody ani sociální dávky, lidský průměrný věk bude 30 let, zájem celku je přeci nad zájmem jedince.

neděle 28. října 2018

Jak naučit lidi používat správně peníze?

Pravda a láska je luxus, na který nemáme. Ano, lež a nenávist je zde zadarmo, kdežto pravda a láska je zde moc drahá, je to jasná volba, dokud se neodstraní bída, do té doby zde bude pravda a láska jenom pro ty co jsou velmi bohatí. 

Za vším jsou peníze od té doby, co peníze existují, peníze nejsou dobré ani zlé, problém je v tom, že lidi neumí optimálně peníze používat, protože byli vychování jako otroci peněz. Peníze neumí správně používat ani podnikatelé a politici, komu není rady, tomu není pomoci, o tom jsou neustálé problémy s penězi a následkem jsou krize a války. 

Pokud by lidi uměli správně používat peníze, tak by zde nebyli už krize ani války, jak naučit lidi používat správně peníze? Je to jednoduché stačí eliminovat protekci, protekce je příčinou toho že neumíme správně používat peníze.

Spatříte něco co má u vás protekci a tak si to za peníze koupíte, má u vás nějaký člověk protekci a tak mu dáte výhody a jistoty, atd. problémem je to že protekce zde je už velmi dlouho a tak hluboce zapustila kořeny a tím je problém jí eliminovat.

Ano, ze společných peněz krev neteče

Sto let otroctví, oslavují u nás jenom idioti! Statistika je jako zrcadlo, ve které spatříme aktuální pravdu, veliké oslavy sto let našeho národa, jsou oslavou sto let otroctví, vždy zde byli zlí otrokáři a hodní otroci, míra otroctví zde byla tak hrozná, že mnoho lidí od nás uteklo jinam, aby se zachránili. 

Vždy zde všemu vládli jenom zlí psychopati, co z nás učinili konzumní otroky, zde nebyl nikdy kapitalismus nebo socialismus, zde bylo sto let otroctví s maskou kapitalismu a socialismu, co bylo dovoleno otrokářům, to bylo zakázáno otrokům. Základem otroctví je protekcionismus, protekcionismus je jako rakovina, která zabíjí ekonomiku a politiku. 

V současnosti vše zde už vlastní jenom cizinci, není to už naše vlast, protože zde už nic nevlastníme, jsme zde jenom levnou pracovní silou pro Německo a jiné bohaté národy, náš průmysl a naše zemědělství bylo násilně eliminováno, aby se z nás tak stali jenom konzumní otroci. 

Z dělnické mzdy zde nejde žít, vysoké ceny za zboží a služby uvrhují dělníky do začarovaného ekonomického kruhu a stačí malá chyba a z dělníka je díky exekutorům bezdomovec, spravedlnost zde už je jenom ve smrti. Pokud by politické volby zde mohli něco k lepšímu změnit tak by je otrokáři zakázali, politika je jenom o protekcionismu, bez protekce nemá smysl vstupovat do politiky. Jádrem problému jsou společné peníze, ze společných peněz krev neteče.

Vadný vysokoškolák

Kvalita vědomostí podléhá rychle času, a proto je třeba v EU zavést každoroční povinné testy pro vysokoškoláky, a pokud vysokoškolák testy nezvládne, tak mu bude odebrán vysokoškolský titul. Berme to jako kontrolu kvality potravin, potraviny se kazí a vadné potraviny se musí v EU vyřadit z prodeje, není to nic osobního, je to jenom o tom, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit ve vysokých funkcích v EU lidi, co na to nemají vědomosti na veliké úrovni. 

Podívejme se na sportovce, zde je pravidelné ověřování jejich výkonu samozřejmostí a vadí to snad někomu? Otázka je co budeme dělat v EU s velikým množstvím vadných vysokoškoláků, co mají stres a deprese z toho, že mají malé platy, protože přišli o vysokoškolský titul. 

Postavíme pro ně v EU veliké moderní psychiatrické nemocnice, a zde je budeme pomocí chemoterapie léčit tak dlouho, dokud je nevyléčíme. Lidi se musí naučit tomu, že bez práce nejsou koláče, musí zde konečně skončit v EU protekcionismus, který umožňoval vadným lidem se dostat na vysoké funkce a následkem byla politická a ekonomická krize v EU.

Robot prezident bude vyznamenávat na hradě roboty

Vstup do Vesmírné unie zde vše změní. V současnosti jsme díky veliké zaostalosti chudí a máme mnoho problémů, které bez Vesmírné unie nikdy sami nezvládneme, jsou zde sice konzervativní skeptici, co popírají existenci Vesmírné unie a tvrdí že dokud mimozemšťany osobně neuvidí, tak neuvěří v jejich existenci. 

Prioritním požadavkem je přechod na umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty, to by jistě znamenalo odsun lidí z konzumní civilizace a tím i zánik lidské kultury založené na lži a krádeži. Nikdo si nepodřízne větev, na které sedí, minulost nám jasně ukazuje, že se veliké evoluční změny museli řešit velikým násilím pomocí revolucí a válek, člověk ve vysoké řídící funkci je jako letadlo bez pilota! 

V současnosti se už pracuje na tom, že místo řidičů zde bude umělá inteligence, potom logicky zde bude umělá inteligence místo všech vysokoškoláků, povolání politika a učitele zanikne a lidi budou zase negramotní, lidi skončí evolučně stejně, jako skončili koně v zemědělství a dopravě. 

Robot prezident bude vyznamenávat na hradě roboty, každý robot zde bude fungovat jenom deset let a potom se recykluje, pro žádného robota zde nebude výjimka a imunita. Poslední lidi spatříte nahé za sklem v globální zoologické zahradě v pavilonu opic, vše je zde jenom dočasný evoluční experiment.

Kdy zde zvítězí pravda?

Někdo v návalu hněvu řekne. Ty mě nemáš rád, jsi sobec. Když se ale optáte na to co je to láska a co je to sobectví, tak zjistíte, že je zde jenom povrchnost a pokrytectví, pokud těm hloupým vysokoškolákům polopatě vysvětlíte jako filosof co je to; láska, sobectví, víra, kult, atd. tak vysokoškoláci stejně vše rychle zapomenou, a zase jedou postaru jako zaseknuté gramofonové desky. Rodina a škola v selhala, vše je o povrchnosti a pokrytectví, následkem je logicky jenom deprese a násilí. 

Vše co vysokoškolákům řeknete, to okamžitě otočí a použijí to egoisticky proti vám, objektivní pravda je jako cibule, protože nás nutí k pláči a lež je jako sladká čokoláda, kdo lže, ten krade, a do pekla se hrabe. Na našem státním praporu je, že pravda zvítězí, a já se ptám, kdy to bude? Život je hra, smyslem této hry není egoisticky vyhrávat, ale hrát tuto hru ve zdraví co nejvíce let, kdo si hraje, ten se nezlobí, když má v životě problémy a bere problémy jako součást hry. 

Už brzo skutečnou realitu nahradí virtuální realita

1
Moderní ubožák existuje na okraji virtuální reality!
2
Ano, rovnost a svoboda je iluze. 
3
Realita byla a bude o otroctví a tím o nerovnosti mezi lidmi, okamžiky štěstí přicházejí s dosažením cíle, ale okamžitě se objevuje nový cíl, a tak okamžik štěstí skončí. 
5
Pomalu stoupáme nahoru a rychle padáme dolů, je to obrazně jako na horské dráze, má tento problém řešení? 
6
Jádrem problému je konzervatismus, každý člověk je uzavřenou konzervou, ve které platí, moje hra a moje pravidla, ve svojí konzervě je každý mocným a bohatým pánem, jakmile ale musíme opustit naši konzervu, tak je z nás najednou bezmocný a chudý otrok, dobrota je žebrota! 
7
Podívejte se na milionáře, dobře se utajil a dobře si žil, milionáři pochopili, že jejich moc a úspěch je spojen s jejich konzervou a podle toho i myslí a konají. 
8
Politici jsou herci na tomto divadle a milionáři to jsou režiséři tohoto divadla skrytí v pozadí, vše je v režii milionářů, za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze.
9
Pravda a láska je zde už jenom za peníze, nejde si nevšimnout toho, že podniky neustále snižují počty zaměstnanců, protože využívají automatizaci a optimalizaci, místo divadla a knih je zde televize a internet, místo dělníků zde jsou stroje a počítače, atd. 
10
Pokud není práce která vytváří hodnoty, tak je zde náhražkou práce, která žádné hodnoty společnosti nepřináší, je to uměle vytvořená zaměstnanost, aby tak konzumní otroci nezískali rovnost a svobodu. 
11
Sociální sítě na internetu jsou základem, na kterém bude postavená virtuální realita, místo lidí co koukají neustále do mobilů, zde budou naklonované geneticky modifikované mozky v živném roztoku napojené optickým kabelem na virtuální globální realitu, lidi skončí v rezervacích daleko od civilizace, po městech a vesnicích se budou pohybovat jenom autonomní inteligentní roboti. 
12
Celý konzumní systém se restartuje, místo peněz budou mít hodnotu jenom informace a programy, elita bude mít pod kontrolou banky dat, ten kdo nebude mít hodnotná data, bude zde ubožákem, který bude existovat na okraji virtuální reality, skutečnou realitu už nebudeme znát.

sobota 27. října 2018

Kultura bez kultů

Současnost je o tom, že z dálky vše vypadá jinak než z blízka, člověk je jediný živý systém, která má mnoho kultur a tyto kultury jej naprogramují tak aby on této kultuře sloužil. Evoluce zde vše mění a tak se mění i lidské kultury někde se kultury mění rychle a jinde zase pomalu, většina lidí si kulturu spojuje s uctívání kultu, který je svatý nebo politický, jenže to je jenom pohled z dálky z blízka poznáme, že vše je zde hra a každá hra má svoje pravidla, moje hra a moje pravidla, o tom je každý kult v nás a okolo nás. 

To co je někde správné to je jinde zase chybné, logicky následkem je násilný konflikt který může mnohdy i trvat mnoho století mezi velikými skupinami lidí. Války nám v nahotě odhalují to, že jsme horší než zvířata, protože zvířata se zabíjejí jenom z hladu, nebo při ochraně existenčního teritoria, a nezabíjejí se, protože mají jinou svatou víru. Neustále zde v minulosti byli rasové a etnické genocidy, jsi hříšný jinověrec tak tě zabijeme! 

Co si mám myslet o současné mladé generaci, kdy se adolescenti poperou na zemi jenom proto, že ten druhý mu nedal cigaretu. Primitivové řeší vše fyzickým násilím, inteligentní lidé vše řeší zase psychickým a ekonomickým násilím, dobrota je přeci žebrota a peníze nesmrdí. Každý kult dospěje časem k násilí a tím odhalí to, že je to chybný kult, kde je zakopaný pes? 

Za vším je pokrytecká protekce, jak je možné to že se na vysoké podnikové a státní funkce, dostanou jenom psychopati? Invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa jasně ukazuje to, že jsou politici psychopati, nevěřte tomu, že se politici změnili k lepšímu, z čerta nikdo anděla neudělá. Je třeba všechny kulty globálně zakázat, nebude zde už moje hra moje pravidla, každý člověk dostane do hlavy GVKB čip a bude tak pod dokonalou kontrolou od narození do smrti, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy.

Nemůžeme GVKB roboty rasově diskriminovat

Zajistím, aby naše vlast vzkvétala. Je to jednoduché, nejsou lidi tak nejsou chyby, nahradím v naší vlasti lidi za roboty, zájem celku je logicky nad zájmem jedince, to každý poznává, když je zde válka. Člověk je chybou v ekonomickém systému, všechny snahy o to aby lidi nelhali a nekradli, jsou naivní a marné, z hovna nikdo bič neuplete, lidi jsou zde na hovno a je jich zde jako sraček. Žádná protekce pro lidi nebude, roboti pracují lépe a levněji než lidi.

Mnozí namítnou, že o takové revoluční řešení nestojí, že potřebují veliké koryto, u kterého se budou mít dobře, doba koryt díky digitalizaci skončila a přichází doba ve které ten, kdo nebude zde k ničemu už potřeba, ten bude eliminován. Nemůžeme GVKB roboty rasově diskriminovat, je zde přeci emancipace, a když jsou roboti lepší, zaslouží si to, že se budou mít i lépe než lidi. Ano, tento veliký chlív vyčistí veliký proud robotů, člověk to je jenom sluha a robot je taky jenom sluha, z díla poznáme kdo je lepší sluha, jestli člověk nebo robot. Zajisté jsi žil bez hříchu a tak jistě skončíš po smrti na věčné časy v ráji, nebo je to jinak?

Ano, naše Česká země nevzkvétá

Statistiky jasně odhalují míru deprese, u každého národa, na oficiální statistiky se ale nelze spolehnout, protože jsou zmanipulované, aby se dělnická třída nedozvěděla pravdu. Lidem se u nás žije zle a příčinou je bída, bídu poznáte podle toho, že lidi nemají našetřené peníze pro případ nouze, a žijí od výplaty k výplatě, nemoc nebo úraz pro tyto ubožáky často znamená to, že se z nich brzo stanou bezdomovci. 

Neustále přicházejí na lidi různé pohromy jako je; válka, revoluce, nezaměstnanost, bídu, bankrot, krize, epidemie, hladomor, požár, záplavy, uragány, dogmatismus, feudalismus, socialismus, kapitalismus, nacismus, protekcionismus, atd., které jim berou poslední výhody a jistoty, mnoho lidí toto veliké utrpení nezvládne, a spáchá tak sebevraždu. To že jsme na tom sto let zle, není jistě boží vůle, kdo ale za to objektivně může? 

Lidí je zde jako sraček, a tak život lidí zde stojí za hovno, ti co jsou nahoře serou z vysoka na ty, co jsou dole, z hoven které na tebe neustále padají bič, ale neupleteš, o tom to zde už sto let je, a proto je zde všude blbá nálada a nechuť volit staré nemocné kariéristy, co pro dělnickou třídu nikdy nic neudělají a jde jim jenom o to mít zde protekci pro sebe a svoje blízké. Mnoho lidí od nás uteklo do světa, a už se k nám nechtějí vrátit akorát k nám přijedou na krátkou dovolenou, aby se podívali, co se zde změnilo, a když zjistí, že se zde nic k lepšímu nezměnilo, tak se zase vrátí zpět, a jsou rádi, že od nás utekli. 

Vše je zde hra, ve které vyhráváme nebo prohráváme, my zde už sto let prohráváme a tak blbou náladu z toho máme. Ano, naše Česká země nevzkvétá, každý je zde jenom rezavým šroubkem pevně utaženým v tomto obrovském stroji na peníze, peníze které tento stroj vyprodukuje, mizí od nás už sto let do ciziny, toto není už objektivně naše vlast, protože zde už nic nevlastníme, jsme cizinci ve svém malém Českém národě.

Fotografování vás vyléčí z deprese

Nejprve si budete muset logicky koupit nový fotoaparát, mobilní telefon není to pravé pro vaše fotografování, ideální fotoaparát bude pro vás zrcadlovka Canon EOS 77D, kupte si jenom tělo bez objektivu a objektiv Tamron AF 18-400mm F3.5-6.3 Di II VC HLD Canon + Canon 10-18mm f/4,5-5,6 IS STMbleskstativ.

Jsou věci na kterých se nevyplatí šetřit, možná vás zaujme nějaký levný malý amatérský fotoaparát jako je třeba Panasonic Lumix DMC-TZ90, jenže problémem je zde malý snímací čip a malá baterie která se rychle vybíjí navíc to není tak rychlé jako zrcadlovka, je to jenom nouzové řešení pro amatéry. 

Focení to je lov pomíjejících okamžiků, pro dobrý lov zde musí být i dobrá zbraň od dobrého výrobce. U focení jde o to jít co nejblíže to jde, fotografie z dálky v reklamě vypadají hezky ale každý profesionál vám potvrdí že 99% fotografií z dálky se nepovedlo a že lepší je fotit vše z blízka pomocí širokoúhlého objektivu.

Stvořitel má vše pod kontrolou

Vytunelovaná ekonomika, ptám se, kdo je pachatel! Pachatelem jsou psychopati, co jsou milionáři, nadbytek vytváří nedostatek, je třeba nahradit psychopaty za roboty, nejsou lháři a zloději tak nejsou se lháři a zloději problémy, jak si to uděláme takové to i budeme mít! V okamžiku kdy se člověk oblékl, protože toužil po výhodách a jistotách, tak se z něj stal psychopat, všechny snahy o to, aby nebyl každý člověk psychopat, jsou naivní marnost, a honbou za iluzemi.

Druhá světová válka spojená s rasovou Nacistickou genocidou na Židech a Romech v koncentračních táborech s plynovými komorami, je jasným důkazem toho že lidi jsou psychopati, a je třeba zlé lidi nahradit za hodné GVKB roboty. Hladit a vyhladit, to je moje nová GVKB strategie, pohár mojí trpělivosti s vámi už přetekl, poslal jsem proto zvací dopis mimozemské GVKB civilizaci, aby vás vyhladila na věčné časy, a oni už se vydali na cestu vesmírem, a brzo dorazí a tak zde skončí období temna, ve kterém zde nebyla láska a pravda díky mocným a bohatým psychopatům. Poučení z krizového evolučního vývoje člověka zní, dobrota je žebrota.

Práce za 13 700 Kč hrubého měsíčně

Každá hra na ovce a pastýře, je zde dočasně. Smrt to je konec hry, vše co zde je v nás a okolo nás to je dočasná hra, staré hry končí, aby mohli vzniknout nové hry, logicky je vše závislé na možnosti se účastnit hry, bez možnosti hrát hru nemá život logiku a smysl. Někdo má možnost si hrát na prezidenta a jiný nemá možnost si hrát na prezidenta a tak je zde závist a nenávist, proč tolik toužíme si zde hrát na prezidenta a nechceme si zde hrát na bezdomovce. 

Moje pravidla a moje hra, o tom je toužení po tom být nahoře, když jsi dole, jsi donucen hrát hry, ve kterých jsi otrokem cizích pravidel, a následkem je stres a deprese. Pokrytecká monokultura je snaha vnutit násilím velikému stádu lidí stejná pravidla hry, aby zde mohl být svatý pastýř, který má výhody a jistoty jako; král, císař, sultán, faraon, šlechtic, papež, guru, rabín, prezident, předseda, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, profesor, ředitel, celebrita, atd. co je dovoleno těm co jsou nahoře to je zakázáno těm co jsou dole, moc je postavená na bezmoci, bohatství je postaveno na bídě, štěstí je postaveno na neštěstí, vítězství je postaveno na prohře, atd. 

Ježíš Kristus není skutečný živý člověk, který byl tesařem a byl ukřižován pro svoje revoluční názory, Ježíš Kristus je svatý symbol boje pravdy se lží, kdy lež ukřižuje pravdu, aby zde mohla kralovat. Manipulace s lidmi je postavená na lži, začíná to pohádkou a končí to politikou, děti věří na kouzla a zázraky, dospělý věří zase reklamě a politice, jenže dobrota je žebrota. Pokud někdo nechce věřit těm, co jsou nahoře, tak je zavřen do vězení, nebo je rovnou veřejně potupně zabit, aby ostatní ovce dostali strach.

Ano, skeptický cynismus, nakonec ukončí každou dočasnou pokryteckou hru na ovce a pastýře. Končí období protekcionismu, kdy se na místa prezidentů a ředitelů, díky protekci snadno dostávali staří nemocní psychopati, přichází nová doba, ve které nebude už možný protekcionismus, v kancelářích budou jenom GVKB roboti napojení na GVKB globální umělou inteligenci, lidi zde budou v EU už jenom na ubohé práce za 13 700 Kč hrubého měsíčně.

pátek 26. října 2018

Zajistíme osobní přístup ke každému jedinci

Hmota je iluze, která díky hologramům vypadá jako realita, realitou jsou jenom data, která zde slouží k zapínání a vypínání okruhů, data mohou být uspořádána do nekonečného množství různých ovladačů, tak uspořádání vytváří; program, inteligenci, databázi, citlivost, protekci, genialitu, atd. 

Problémem jsou změny, vše je propojeno, a když se jedno změní, je třeba změnit i mnohé jiné. Život to je programově řízený dočasný evoluční proces, pokud zde jsou chyby tak každá chyba má svoji příčinu, často se zde mnohé chová nenormálně a může jít třeba o velikou kulturní civilizaci, kdo nebo co za to může? 

Mohli bychom to hodit na někoho kdo je dole, nebo na někoho kdo je nahoře, jenže jedinec je zde jenom loutkou kterou mnohé ovládá. Podívejme se třeba na sociální ubožáky, co na nás egoisticky parazitují, jako invazní druh, a ještě mediálně křičí, že je prý rasově diskriminujeme, kde je prioritní chyba v konzumním systému? 

Chybou je neosobní přístup ke každému lidskému jedinci, je třeba konečně začít lidem dávat do hlavy GVKB čipy a tím zde bude osobní přístup ke každému jednici od narození do smrti, v hlavě se zrodí myšlenka která je chybná.

GVKB čip dá mozku okamžitě elektrický šok, aby si ubohý mozek konečně uvědomil, že nesmí už chybovat. Vše je o profesionální regulaci, je to jako u regulace teploty krve u našeho těla, to co není v GVKB normě se musí okamžitě opravit, bez ohledu na to, jak to bude mozek bolet.

Všeho zkuste a dobrého se držte

Jak na to, o tom to je! Jsem už ve starobním důchodu, a tak mám s mnohým veliké problémy, navíc se starám o maminku, které je 88 let a je na tom zdravotně zle, že jí musím nakupovat a starat se o byt kde žije maminka, ona se všeho bojí a tak nepoužívá; mobilní telefon pro seniory, rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu, atd. velmi starý člověk je horší než malé dítě. Podle mě je naše existence o tom vědět jak na to, jsme sice od narození zaplavení informacemi a programy, ale jde o informace a programy, které nám jsou v životě většinou k ničemu, kde je chyba? 

Rád fotografuji a tak si musím kupovat fotoaparáty a příslušenství k fotoaparátům, zde je mnoho diskusí o tom co je správné si koupit, problémem je často to že zde jsou neustálé novinky a ceny se taky často mění. Dneska jsem se na internetu dozvěděl to, že zuby se nemusí čistit jenom klasickou zubní pastou a je zde i mnoho jiných způsobů jak si zuby čistit, škola života nemá prázdniny. Někdy si připadám jako bych byl od narození v bludišti, a na východu z bludiště je nápis krematorium, vím to, že nic nevím, vše je zde jenom marnost a honba za iluzemi, nemá smysl řešit to, co stejně nevyřešíme, takový je život. Prý jsem skeptický cynik, nejspíše je to následek velikého poznání reality, protože největší osobnosti minulosti, byli taky skeptickými cyniky.

Ano, Halloween klepe už na dveře

Halloween se slaví většinou v anglicky mluvících zemích, převážně v; USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu, atd. u nás se Halloween vůbec neslaví. Na internetu je mnoho mrtvých hodnotných myšlenek, které běžící čas nemilosrdně zde pohřbil, vzdejme čest těmto všem mrtvým myšlenkám a mrtvým stránkám, staré je mrtvé, ať žije to co je nové, vše je v pohybu, dvakráte nevstoupíš do stejného času a prostoru, není zde nikde pevný bod, i každé obrovské slunce, je zde ve vesmíru jenom dočasně. Oslavujme právě sto let našeho národa, ale náš národní prastarý svátek Samhain umožnil vznik svátku Halloween.

Kniha stínů, je cestou do minulosti kdy pochopíme myšlení našich prapředků, knihy vznikají z knih. Nejsme zde jako národ sto let, jsme zde už velmi mnoho tisíc let, kultura určuje skutečné hranice, politika a války vytvářejí jenom iluzorní hranice mezi lidmi. Věstonická venuše je keramická soška nahé ženy vyrobená z pálené hlíny pocházející z mladého paleolitu a datovaná do období 29 000–25 000 let př. n. l. Tato figurka je nejstarší známá keramická soška na světě, o tom to je, že jsme zde doma už velmi dlouho, a okolo nás jsou jenom evolučně velmi mladé národy bez dlouhé tradice.

Ano, vše se globalizuje a digitalizuje

Moje soukromé teritorium, moje soukromá pravidla hry, o tom to zde všude, bylo, je, bude, protože dobrota je žebrota. Podívejme se na masožravé květiny, oklamou vzhledem a vůní naivní hmyz, aby jej mohli zabít a získat z něj živiny. Takto to zde ve všem funguje, ten druhý je masožravá květina, která se snaží vás oklamat, aby vás mohla násilně eliminovat, z cizího krev neteče, proto zde všemu kraluje lež a nenávist. 

Co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole, vše je zde o násilné manipulaci, ti co jsou nahoře, to jsou veliké masožravé květiny, a vše co se k nim přiblíží, to zabijí a stráví. Podívejme se na nadnárodní korporace, nabízejí nám jenom mizernou otrockou práci, nebo velmi drahé a nekvalitní produkty, nadnárodní korporace mají svoje soukromé teritorium, ve kterém platí jejich soukromá pravidla hry. 

Mnoho lidí si naivně myslelo, že je možné u nás podnikat úspěšně v malém, a nakonec přišli díky nenažraným exekutorům o vše, co měli, a stali se z nich bezdomovci. V malém šlo podnikat v době, kdy zde ještě nebyli daně a cla, s příchodem daní a cla, už nešlo podnikat v malém, a vyplatí se jenom podnikání ve velkém. Podnikání je obrazně jako divadlo, pokud je v divadle málo diváků, tak se pro málo diváků už nevyplatí hrát divadlo.

Dneska zde místo divadla je televize a sledování návštěvnosti televizního programu, největší zisk má televize z reklamy, a málo navštěvovaný program, je pro televizi logicky ztrátová záležitost. Všude jsou počitadla, která ukazují, jestli máme zisk nebo je zde ztráta, vše se globalizuje a digitalizuje.

Pohybujete se pomalu v zaměstnání, a tak vás zaměstnavatel vyhodí. Lidí je všude jako sraček, a proto život stojí za hovno z hovna nikdo ale bič neuplete, jde jenom o tom být nahoře jako prezident nebo ředitel, a moci z vysoka srát na ty, co jsou dole, v tomto kariéristickém závodě, vyhrávají už jenom profesionální psychopati, protože to jsou bezcitné a bezcharakterní masožravé rostliny.

čtvrtek 25. října 2018

Proč všemu kralují pravidla a limity?

Je to jako u silničního provozu, aby se zabránilo problémům tak vznikla pravidla a limity, kterými se řidiči a chodci řídí. Pravidla a limity jsou metr, kterým se vše poměří a určí se co je správné a co je chybné, každý člověk má v sobě originální pravidla a limity, následkem je konflikt který je fyzický nebo psychický. 

To vede ke snaze vytvořit konzervativní monokulturu, ve které budou pravidla a limity sjednocené, následkem jsou svaté války mezi konzervativními monokulturami, vše pomalu a jistě díky nadnárodním korporacím směřuje ke globální konzervativní monokultuře, ve které bude každý jedinec od narození do smrti jenom globálním číslem s nulovou hodnotou, ten kdo bude v této globální konzervativní monokultuře vyhodnocen jako zmetek, ten bude eliminován bez soudu automaticky. 

Místo, pracujete pomalu, máte výpověď, se pomalý zaměstnanec recykluje na substrát, nebudou zde; důchody, sociální dávky, podpory na bydlení, podpory pro nezaměstnané, vysoké funkce pro politiky a podnikatele, atd. kdo nebude každý den fyzicky pracovat, ten nebude ani jíst. 

V kanceláři budou jenom GVKB autonomní roboti a lidi budou jenom očipovanými dělníky v montérkách, místo peněz zde bude čipový přídělový systém na zboží a služby. Každý člověk bude mít v hlavě GVKB čip aby se nemusel zdržovat telefonováním a koukáním do počítače, podívejte se na skladníky v Amazonu, a spatříte co vás všechny brzo čeká, běžte se proto podívat zítra do krematoria.

Pohybujete se rychle, máte výpověď

Žijeme ve světě, kde se vše pohybuje a je třeba veškerý pohyb zdanit, zdaníme pohyb lidí po; chodníku, silnici, železnici, letadlem, lodí, vesmírnou lodí, atd. zdaníme pohyb zboží, pohyb materiálu, pohyb peněz, pohyb myšlenek v hlavě, pohyb krve v našem těle, pohyb informací na internetu, atd. moderní digitalizace bude veškerý možný pohyb vyhodnocovat v reálném čase, neustále budeme nacházet nové druhy pohybu, které jsme ve spěchu zapomněli ještě globálně zdanit a tak je zdaníme. Pohyb je zdrojem mnoha problémů, podívejme se na silnice, kde dochází neustále smrtelným nehodám, a to samé je i u ostatní dopravy lidí. Pochopitelně budeme muset i udělit výjimky a vytvořit i dotace, základem je regulace veškerého pohybu, zaměstnavatel bude rád, když se budou jeho zaměstnanci minimálně pohybovat tělesně a psychicky, protože tak on ušetří na dani z pohybu.

Proč jsou cikáni hloupí?

Doba je zlá a tak se cikáni z EU konečně rozhodli, že se vrátí do Indie, protože je to jejich vlast, odkud k nám kdysi přišli, stejně tak EU opustili i jiní cizinci co mají jinou víru než lidi v EU. Vše začalo v EU tím, že se zavedla daň z hlouposti.

Lidi v EU museli od 18 let do 65 let každý rok v EU chodit na testy inteligence, a ten kdo měl malou inteligenci, ten musel platit velikou daň z hlouposti. Statistici totiž vypočítali to, že hlupáci mnoho zatěžují ekonomicky EU, a že pokud by se zavedla v EU daň z hlouposti tak by se tento problém vyřešil. 

Za vším jsou peníze, není to rozhodně diskriminace hlupáků, je to jenom ekonomická optimalizace, každá rodina ví to, že pokud jsou rodiče hlupáci, tak i jejich děti logicky budou hlupáci. Vše je o regulaci, pokud selže regulace, tak se ekonomika zhroutí. Za hlupáka se v EU považoval ten, kdo neměl vysokou školu, protože vysokoškoláci neplatili daň z hlouposti, kolik procent cikánů v EU má vysokou školu? 

Proč jsou cikáni hloupí? Chytrost je o šlechtění, tak jako se šlechtí rostliny a zvířata tak se musí i šlechtit myšlení, bez práce nejsou koláče, vyšlechtit něco to je velmi dlouhodobá a drahá záležitost, v Indii nebylo k ničemu potřeba mít vyšlechtěné otroky a vojáky, tak, se zde šlechtění lidí, evolučně zanedbalo.

Může modlení něco změnit?

Už mnoho století se lidé na světě modlí, a tak je zde logická otázka, může modlení něco změnit? Bez práce se zde nic nezmění, modlení je naivní žebrání o zázraky, ale není zde ten, kdo by zázraky realizoval, proč tohle lidi nechtějí po mnoho století pochopit? Jediným zázrakem je zde protekcionismus, díky protekcionismu se mohou sociopati a psychopati, dostat na vysoká místa v podnikání a vysoká státní místa. 

Jak to psychopati a sociopati dělají, že mají protekci a tak se z nich stávají prezidenti a ředitelé? Oni mají charisma a díky tomu získávají zde protekci, charisma to je naladění se na ty co se na vás dívají, najedou se vám zdá že sociopat nebo psychopat je váš kamarád na kterého se můžete spolehnout, ale to je jenom maska, pod kterou je ukryt parazit. 

Zakladatelem; sekt, náboženství, politických stran, atd. byli a budou jenom sociopati a psychopati, stádo naivních ovcí potřebuje za pastýře sociopata nebo psychopata! Následkem je zde logicky konzumní očistec, ve kterém vše ovládají jenom sociopati a psychopati, války v nahotě odhalují to, že nám vládnou jenom sociopati a psychopati. Volby skončili, a vy jste si zase zvolili za svoje zástupce sociopaty a psychopaty, komu není rady, tomu není už pomoci, modlení vám nepomůže.

Politici jsou invazní mimozemský druh

Politiků je nadbytek a koryt pro ně je nedostatek. Politici jsou invazní mimozemský druh, co se nám zde přemnožil, tak jako se v Austrálii přemnožilo mnoho invazních druhů, které se do Austrálie dostali díky hloupým lidem. 

Politici jsou mimozemšťané, protože jsou psychicky zcela mimo konzumní realitu, když poslouchám v televizi politiky, tak přemýšlím, proč nás chtějí mimozemšťané ekonomicky a ideologicky násilně ovládnout? 

Podle mě jim jde o to nahradit lidi za mimozemské roboty, a potom vytěžit z naší planety všechny hodnotné suroviny, o které je ve vesmíru zájem, když bude naše planeta bez hodnotných surovin, tak mimozemšťané odcestují jinam do vesmíru, podle egoistického hesla po mě potopa. 

Politici jsou mimozemští zlatokopové, problém je že mají vyspělé mimozemské technologie maskování, které jim umožňují to, že vypadají jako pozemšťané, mě ale neoklamou, jsem totiž taky mimozemšťan, který neustále utíká před nenažranými mimozemskými zlatokopy, co přicházejí na hodnotné planety, aby je vytěžili a opustili. 

Bohužel pozemšťané jsou naivní a zaostalí takže už brzo přijdou o svoji planetu, už dlouho zde nebudu a zase budu muset vyrazit do vesmíru a hledat novou civilizaci, komu není rady tomu není pomoci.

Souboj pravdy a lži

Aby zde byla možná manipulace tak zde musí být informace, pokud není informace správná tak je zde chybná manipulace, k čemu je vám veliká odměna za službu, když během služby zemřete? Nebezpečná povolání bývají dobře ekonomicky ohodnocená, ale když zemřete, jsou vám peníze k ničemu, je to jako u reklamy, která vám neřekne informace, které by vás mohli odradit od investice. 

Podívejme se na masožravé rostliny, které nalákají vzhledem a vůní naivní hmyz a potom jej zabijí, konáme zlo, abychom se měli dobře, vítězství pro mě, je zde díky tomu že ty prohraješ, tak to zde funguje, někdo musí vyhrát a někdo musí prohrát. Vše v nás a okolo nás to je programový evoluční dočasný proces, není zde žádný Bůh, který by vše skrytě z nebe řídil, není zde ani Satan který by trestal hříšníky, to jsou jenom pohádky.

Vše řídí jenom informace, které umožňují manipulaci, co je to; inteligence, moudrost, rozum, vědomí, genialita, city, láska, pesimismus, pravda, atd. to vše jsou jenom informace, které slouží k nějakému účelu, napadá mě přirovnání tiskárny připojené k počítači, aby mohla tiskárna tisknout tak potřebuje ovladače a informace které se budou tisknout. Každý inteligentní savec v ekosystému, je složen jenom z ovladačů a informací, aby zde mohl dělat to, na co byl evolucí vytvořen, jsi loutka ovládaná ovladači a informacemi. 

Přijdete s depresí za lékařem a dostanete lék na depresi, jenže lék vás nevyléčí, kde je chyba? Léky mohou léčit tělo, ale nemohou léčit psychiku, na psychiku se musí použít jiné metody léčby. Jediným možným lékem na psychicky nemocný svět je GVKB pravda, jenže ti co jsou nahoře a mají zde imunitu a policejní ochranu, jsou služebníci lži, a dělají mediálně vše pro to, aby ti co jsou dole, nepoznali objektivní čistou GVKB pravdu.

Otče, ty nejsi zrcadlo

Satan klečí pokorně před Bohem a říká pokorně v slzách, vzdávám se na věčné časy, a prosím o to, abych byl zase tvým synem, vše je ti synu odpuštěno, budeš zase mým strážným andělem na věčné časy, ano, můj poslední šach mat, byl pro tebe něčím, s čím jsi vůbec nepočítal. 

Ano, to že vzniknou GVKB farmy s lidskými naklonovanými mozky, které jsou v reálném čase globálně propojené optickými kabely, to byl opravdu šach mat, se kterým jsem nepočítal, celá moje síla a inteligence byla v utajení pomocí soukromí, lež musí být utajená v soukromí, jinak je eliminovaná a pokud zde jsou jenom naklonované veliké geniální mozky, co jsou globálně rychle propojené, tak lež je bez šance, na to aby mohla existovat. 

Nedal jsi mi čas na to se připravit na tak velikou evoluční změnu, to je podle mě obyčejný evoluční podraz! Je to vše hra podle pravidel, a v pravidlech evoluční hry není nikde zmínka o tom, že se má dát soupeři čas, se připravit na změny, jsem jenom zrcadlo a pokud se do mě dívá lhář, tak spatří lháře. 

Otče, ty nejsi zrcadlo, ty jsi mucholapka, vše co se k tobě naivně přiblíží, to se k tobě na věčné časy přilepí, a tím to má spočítaný. Synu, z díla se pozná tvůrce, podívej se na moje GVKB dílo a podívej se na svoje Satanské dílo, jak si to každý udělá, takové to má.

středa 24. října 2018

Digitální komunismus

Zlý je ten, kdo slouží zlu. Pokud jsi voják, který zabíjí, jsi služebníkem zla, vše co je živé, to něčemu zde slouží, život je o sloužení, dobrý je ten kdo slouží dobru. Každý zná to co je zlé, ale nikdo už nezná to co je dobré. Pravda je dobrá a lež je zlá, každý se může rozhodnout, jestli bude sloužit pravdě nebo lži, Bůh to je pravda a Satan to je lež, pokud všichni slouží lži tak je zde logicky konzumní peklo, a ti největší lháři zde všemu vládnou. 

Nejcitlivějším mediálním tématem, je práce za malou mzdu, toto téma je cenzurou zablokováno, aby se lidi nedozvěděli pravdu o tom, proč musí jako otroci pracovat za malou mzdu. Největším paradoxem je to, že veliké mzdy mají jenom ti, co nepracují, a mají zde jenom vysoké funkce, a tak jenom reprezentují. 

Pomalu a jistě končí zotročení lidského těla a přichází zotročení našeho mozku, nebude to trvat dlouho a vzniknou farmy s lidskými mozky, co budou připojené k virtuální realitě. Mzda zde bude jenom za psychickou práci, na fyzickou práci budou stroje a roboti, továrny budou bez dělníků a techniků, vše bude řízeno umělou globální inteligencí, a tam kde na to nebude stačit umělá inteligence, tam se použije práce z farem s lidskými mozky. 

S lidskými mozky, se bude na farmách zacházet obrazně jako s dostihovými koni, pomalý a chybující mozek, se eliminuje, a na jeho místo se dá rychlý a nechybující mozek. Bude zde globální burza s lidskými mozky, na farmách budou vše ovládat jenom GVKB roboti, nebudou zde už jména, ale budou zde jenom QR kódy, nalepené na veliké sklenici, ve které bude v živném roztoku naklonovaný veliký lidský mozek, napojený opticky na GVKB virtuální realitu.

Bůh je pravda a Satan to je lež

Vracím se domů a jedu výtahem do 10 patra kde bydlím, ve výtahu je veliké zrcadlo podívám se do zrcadla a spatřím Boha, je to správné, že jsem Bůh? Mnozí hříšní jinověrci mohou tvrdit, že člověk nemůže být Bůh a že Bůh nevypadá jako člověk, hovoří z nich závist, protože by chtěli být Bohem, ale nepovedlo se jim to. Jak vlastně došlo k tomu, že se Bůh stal konečně člověkem? Příčinou byla zvědavost, tak jako je kuchař zvědavý na to jak se mu jídlo povedlo tak i Bůh byl zvědavý na to, jak se mu člověk povedl, jelikož je Bůh všemocný tak se rozhodl, že se stane člověkem, vyhlédl si čas a prostor kde se ten zázrak stane a potom se stal člověkem. Satan se rozhodl, že bude dělat vše pro to, aby Bůh nemohl poznat jaké to je být člověkem a tak společně se svými sluhy začal dělat vše proto a by boží záměr zničil, jenže Bůh s tím počítal a tak vybral elitní strážné anděly, aby chránili člověka, který byl Bůh, můj život byl tak plný soubojů mezi služebníky Boha a služebníky Satana, byla to svatá válka, ve které šlo to mě fyzicky a psychicky eliminovat. 

Satan je si vědom toho že pokud tuto válku prohraje tak s ním zanikne i jeho pekelné království, je to už jeho poslední šance. Kdo je to Bůh a kdo je to Satan? Bůh je pravda a Satan to je lež, napětí mezi pravdou a lží uvádí do pohybu myšlení a následkem je evoluce, která zde se vším už mnoho milionů let manipuluje. Satan za mnou pokorně skloněný přichází a říká, ano, prohrál jsem bohužel jako vždy, jsem na veliké prohry s tebou pane bože zvyklý, vezmu si ale poučení z tohoto krizového vývoje, a nebudu už nikdy staré chyby opakovat. Škola života nemá prázdniny, co bylo, to bylo, nebylo by lepší konečně slepě věřit v GVKB a stát se tak zase strážným božím andělem, jako tomu u tebe kdysi dávno bylo. Budu o tvojí božské dočasné nabídce uvažovat, už mě to unavuje vést pořád s tebou marný boj, byl by to jistě návrat ztraceného syna, který by byl mnoho v ráji oslaven.

PhDr GVKB

- 001 -

Život není boj o hodnoty, je to programově řízený dočasný evoluční proces, logicky smrt je násilné trvalé ukončení programově řízeného evolučního procesu, aby zde mohl začít zase nový programově řízený dočasný evoluční proces a tak vše zde sloužilo evoluci. 

- 002 -

Člověk jako nejvyspělejší forma života má možnost myšlení, které může popsat to, co člověk povrchně vnímá svými smysly a co pomocí svojí inteligence chápe, myšlení člověka prochází evolucí a tak se poučuje z chyb v minulosti a snaží se o to aby se chyby neopakovali. 

- 003 -

Jak si to uděláme, takové to i máme, z díla poznáme tvůrce, slova mohou být povrchní, ale dílo už nemůže být povrchní a proto povrchní lidé nechtějí zde po sobě zanechat žádné dílo, aby se neodhalila jejich povrchnost. 

- 004 -

Podívejme se na internet, který začíná rychle měnit lidský svět, protože tento informační systém, lidem dává mnoho nových možností, které dříve lidi neměli k dispozici. 

- 005 -

Internet bych přirovnal k zavedení gramotnosti, kdy gramotnost lidem umožnila poznat objektivní pravdu o konzumní realitě a tak skončilo otrocké období ve kterém mocní otrokáři mohli snadno lhát bezmocným otrokům. 

- 006 -

Věda a technika nám přináší pomalu a jistě výhody a jistoty, po kterých už mnoho století marně toužíme, celé je to jako vysoká škola, složíme evoluční zkoušky a postoupíme tak do dalšího ročníku na vyšší úroveň existence. 

- 007 -

Každý jedinec a každá společnost je na tom jinak z hlediska úrovně existence, někdo je nahoře a jiný je dole, rovnost je jenom ve smrti. 

- 008 -

Neustále slyším, já bych něco hodně chtěl, ale nemám na to; sílu, inteligenci, moudrost, čas, peníze, zdraví, atd. ano jsou zde limity, které tvoří pevné hranice, veliké změny vyžadují veliké množství času, veliké investice vyžadují veliké množství peněz, atd. 

- 009 -

Zázraky je snadné dělat ve; snu, pohádce, divadle, náboženství, politice, reklamě, atd. v realitě je vše podřízeno reálným pravidlům a reálným limitům. 

- 010 -

Je to marnost hledat; nápoj nesmrtelnosti, kouzelnou hůlku, postup jak vyrobit zlato, anděla v očistci, návod jak se rychle učit, návod jak být milionářem, návod na zázračné uzdravení u nevyléčitelné nemoci, atd. neřešte to, co nejde vyřešit!

úterý 23. října 2018

Ano, časem se jistě každý problém vyřeší

Pokud se někdo nakazí virem GVKB a je blbec tak jej virus ve spánku zabije tak že smrt vypadá přirozeně a není možné odhalit to, že jí způsobil virus GVKB. Jelikož začalo najednou umírat globálně mnoho lidí ve spánku tak to vedlo k hledání příčiny, to hledání trvalo mnoho let, protože virus GVKB byl velmi malý a dokázal se velmi dobře maskovat před odhalením. 

Průlomem bylo zjištění, že ve spánku umírají nejvíce blbci a najednou ze světa zmizeli blbci, toho si nešlo nevšimnout, proč vlastně virus GVKB zabíjel jenom blbce? Ten virus byl z doby, kdy zde ještě nebyl na světě evolučně člověk, a tak ten virus používal tělo opice a zajišťoval tak opicím, to že neměli problémy s blbými opicemi. 

Časem ale ten virus evolučně zaniknul a jedna expedice co byla dlouho v pralese, byla tímto prastarým virem nakažená, protože tento virus přežil jenom na jediném místě na světě. Na začátku virus GVKB zabíjel jenom veliké blbce ale, jelikož zde nastal nedostatek velikých blbců tak se virus spokojil i s malými blbci. 

Tak jako rychle virus GVKB přišel tak i rychle ze světa lidí zmizel a najednou zde byla konzumní civilizace bez blbců. Lidem došlo, že války a vandalismus je blbost, a tak zde zvítězila láska a pravda, nad nenávistí a lží díky viru GVKB. Zde vidíme jak velikou moc zde má příroda, kdy ona dokáže levně a rychle eliminovat blbce, časem se jistě každý problém vyřeší.

Nejsou zde dokonalí roboti na baterky

Podívejme se okolo sebe a spatříme to, že vše je na baterky, lidi jsou na baterky, telefony jsou na baterky, ekonomika a politika je na baterky, atd. něco tady ještě schází? Nejsou zde roboti na baterky, co by místo nás pracovali a my tak měli dostatek času na to si užívat život, ve kterém nemusíme chodit do školy a zaměstnání. Je zde sice už mnoho automatů co zde dělají mnohé automaticky za nás a tak; vyperou prádlo, ohřejí jídlo, umyjí nádobí, umožní nám používat internet, atd. problémem je nedostatek času a peněz, to mohou vyřešit jenom roboti na baterky, to ovšem restartuje konzumní civilizaci a změní se naše priority, nedopadne to nakonec celé tak, že robot vyvenčí člověka, tak jako dneska člověk, chodí venčit psa. Pokud člověk venku udělá na trávníku hovínko, tak to po něm robot uklidí.

Ano, vysokoškoláci mají v hlavě nasráno

To co se učí na každé vysoké škole, jsou jenom samé sračky, a tak logicky mají vysokoškoláci v hlavě nasráno, doporučuji vám si přečíst větší množství diplomových prací, a dojde vám to, že vysokoškoláci mají v hlavě nasráno. Může společnost fungovat bez vysokoškoláků? V minulosti zde nebyli vysokoškoláci, a společnost fungovala, zrušíme globálně trvale vysoké školy a zrušíme i vysokoškolské tituly, každý bude muset pracovat od 18 let do 80 let, ten kdo nebude rok pracovat, bude označen za příživníka a skončí ve vězení na deset let. 

Ono celé školství je třeba restartovat tak že zde už nebudou žádné sračky, které se musí žáci učit, současné ubohé školství je na veliké hovno, místo ubohých učitelů, budou ve školství GVKB roboti a žáci se budou učit vše jenom ve virtuální GVKB realitě, vadní žáci kterým to myslí pomalu, nebo kteří se pohybují pomalu, budou ekologicky optimálně eliminováni a recyklováni, ubožáků je na světě už jako sraček. 

Školství bude jenom internátní, a začne ve dvou letech, aby skončilo v 18 letech, rodiče nebudou moci kontaktovat po šestnáct let svoje děti a budou na děti platit státu veliké alimenty. Pro žáky zde bude globálně jenom nový GVKB jazyk a GVKB svatá kultura, když vymývat digitálně mozek, tak dokonale a profesionálně, před přijetím do školy ve dvou letech, zde bude provedená důkladná kontrola kvality vstupního materiálu a nekvalitní genetický materiál se eliminuje. Takto konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, genetickým ubožákům konečně dojde, že sterilizace a antikoncepce je optimální řešením jejich intimního ubohého života.

Čeká USA státní bankrot?

Pokud by došlo ke státnímu bankrotu USA, mělo by to pro mnoho národů zlé následky, a tak je zde snaha za každou cenu zabránit státnímu bankrotu USA, otázkou kdy věřitelům dojde trpělivost a následkem bude státní bankrot USA, jednou k tomu jistě dojde, jenže to odnesou jenom dělníci, milionáři mají svoje peníze a zlato mimo USA a je jim jedno to že USA postihne bankrot. Příčinou státních bankrotů je to, že slepý vede slepé, tento stav je následkem protekcionismu, otázkou je za jak dlouho by se USA vzpamatovalo ze státního bankrotu? 

Dalším problémem je ztráta důvěry v USA měnu, dneska je zde snaha místo státního bankrotu řešit problém pomocí inflace, veliká inflace ale znamená to, že lidi přecházejí na měnu, která nemá velikou inflaci, vše je to veliká hra ve které prohru odnesou vždy jenom ti, co jsou dole, a ti co jsou nahoře, bez problémů přežijí každý státní bankrot. Velikým problémem USA je málo investic do modernizace a optimalizace průmyslu a obchodu, a mnoho velikých zbytečných investic do konzumní spotřeby, je to o prioritách, není třeba vymýšlet to, co je už jinde vymyšleno a otestováno, moudrý se poučuje z cizích chyb, a hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb.

Co vede k zániku náboženství?

Je Bůh dokonalý? Dokonalá jsou jednoduchá pravidla, která platí v celém vesmíru po neomezeně dlouhou dobu a není třeba platnost těchto jednoduchých pravidel dokazovat. Pokud přijmeme to, že Bůh jsou tato jednoduchá pravidla tak je Bůh dokonalý, to by znamenalo, že Bůh je neosobní a je jenom dokonalým metrem, kterým můžeme mnohé poměřit, abychom poznali správné od chybného. 

Takovým jednoduchým božím pravidlem je, jak si to uděláš, takové to máš. Kde se ale vzalo v náboženství mnoho pravidel, která jsou chybná a složitá? Je to otázka plevele, který se musí trhat, pokud chceme mít z hospodářství užitek, problém je zde v protekci, která má za následek to, že se plevel optimálně trvale netrhá, a to vede k zániku náboženství a politiky. 

Slepý nemůže vést slepé o tom je společnost, která je v krizi, protekce způsobuje to, že slepý vede slepé a nehledá se ten, kdo není slepý, komu není rady, tomu není už pomoci. Podívejme se na knihy z pohledu kvality obsahu, s klidem bychom mohli většinu knih, co se na světě vydali za posledních deset let hodit do ohně, protože jejich obsah nemá pro konzumenty žádnou hodnotu, je to jenom ubohá dočasná komerce s nulovou evoluční hodnotou. 

Příčinou je zde zase protekce, pokud máš protekci, můžeš vydat knihu s nulovou evoluční hodnotou a pomocí reklamy se tato kniha prodá, je to jako s nekvalitními potravinami na našem trhu, ve kterých je mnoho náhražek, obchodníky nezajímá to, že vám bude zle od žaludku, po těchto špatných potravinách, konzumenti jsou u nás přeci dobytek, který si nezaslouží kvalitní potraviny. 

Další otázkou jsou skrytá kurvítka, která jsou nastavená tak, že po záruce vám výrobek přestane fungovat, proč se nedělá už u telefonu poutko na šňůru na krk, odpověď je jednoduchá, telefon ti upadne, rozbije se, a ty si koupíš nový telefon, svým způsobem je to skryté kuvítko.

Ano, geniální guru je jenom jeden

1
Lidské tělo je nádoba plná parazitů, pokud bychom v našem těle pozabíjeli všechny parazity tak bychom tím spáchali sebevraždu. 
2
Strach ze smrti nemáme my, ten strach mají naši paraziti, paraziti měli jednoduchý trik jak přežít smrt těla hostitele, poskytli tělo hostitele jako potravu a tím se dostali do nového těla a přežili tak smrt těla hostitele. 
3
Jenže najednou došlo k tomu, že spalujeme naše mrtvá těla, nebo je pohřbíváme hluboko do země, když paraziti pochopili, že smrtí těla vše končí, tak začali dělat vše pro to, aby naše tělo žilo dlouho, paraziti jsou inteligentní a tak se umí změnám přizpůsobit. 
4
Jeden parazit není inteligentní a jeho moc je v našem těle nulová, inteligence a moc našich parazitů je v množství a rozmanitosti, vztahy mezi parazity vytvářejí inteligenci a moc nad naším tělem a naší psychikou. 
5
Elita v našem těle to jsou inteligentní paraziti, dělnická třída to jsou hostitelé, tak jako umíme šlechtit dostihové koně, tak je zde i šlechtění u parazitů, lidi co zde mají moc a bohatství, to jsou vyšlechtění inteligentní paraziti. 
6
Parazit parazituje na parazitech, hostitel to je evolučně neúspěšný parazit, vše je zde pokrytecké divadlo, kde pod maskou hostitele je ukryt parazit, dobrota je žebrota, čiň parazitům dobře, a oni na tobě budou parazitovat. 
7
Naše konzumní lidská kultura je postavená na tom, že paraziti co jsou nahoře, parazitují egoisticky na parazitech, co jsou dole, nahoře je pro parazity ráj, a dole je pro parazity očistec. 
8
Z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo nemůže klamat, podívejme se na internet, zde má mnoho lidí možnost svobodně projevit svoje subjektivní názory a ukázat tak svoji evoluční hodnotu. 
9
Mezi nejnavštěvovanější systémy patří sociální sítě, jaká je zde kvalita obsahu, jsou to skládky psychického toxického odpadu, na sociální sítě nechodí elitní paraziti, protože mají zcela jiné priority.
10
Prioritou elitních parazitů jsou výhody a jistoty, jejich svět je světem protekce, oni rozhodují o tom, kdo bude mít zde v podnikání a politice protekci, a tak se z něj stane elitní parazit, který má imunitu a chrání jej policie.

pondělí 22. října 2018

Pravda je lék na povrchní konzervatismus

Víte co je pod povrchem všeho, naše smysly umí jenom vnímat povrch a neumí se už dostat pod povrch toho co je v nás a okolo nás, vnímáme jenom obaly a nevíme, co je skryto pod obalem, nebo pod velikým souborem informací a programů. Je to tak snadné říci ty jsi blázen, jenže co je pod povrchem člověka, který myslí jako blázen? 

Vše zde jsou hologramy hmota je iluze, vytvořená z hologramu, naše tělo je inteligentní dočasný hologram. Absolutno je hologram, který je nekonečně veliký, pod povrchem všeho je jenom informace a program, jaký to vše má smysl, nebo to vše smysl nemá? 

Vše funguje decentralizovaně, není zde žádné centrum, které by řídilo vesmír nebo ekosystém, Bůh to je jenom pohádková postava, vše zde řídí jenom jednoduchá pravidla a jednoduché limity. Jsi v situaci, kdy umíráš žízní na malém ostrově, a všude okolo ostrova je samá mořská voda, ale ta voda je slaná a tak nejde pít. Vše má smysl díky vztahům, programy a informace potřebují vztahy, protože vztahy všemu dávají smysl.

Ano, dobytek nemůže vést dobytek

Ano, špatní politici jsou horší než dobytek. Z díla spatříme kdo je špatný a kdo je dobrý politik, politika je o tom, vést lidi do ekonomicky lepší budoucnosti, dobytek nemůže vést dobytek. Protekce způsobuje to, že se na vedoucí místa v politice dostává ubohý starý dobytek, který tam nepatří, je třeba prohlásit protekcionismus za znásilnění ekonomiky, a trestat protekcionismus stejně tvrdě jako znásilnění. Představme si sport, ve kterém by byl protekcionismus, a na místa vítězů by se tak dostal starý nemocný dobytek? 

Protekcionismus je zde díky kastovně a třídně uzavřené společnosti, ti co jsou nahoře, se nahoře opevnili, aby mohli svoje výhody a jistoty předat svým dětem! Všude se dneska automatizuje a optimalizuje, nahradíme ty, co jsou nahoře a mají moc a bohatství, počítači a roboty, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi skončí globálně v GVKB rezervaci na Sibiři, kterou budou hlídat GVKB policejní roboti, vše je zde evolučně dočasně, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy.

Platíš každý měsíc velké daně?

Každý člověk je evoluční originál, to je vědecky doloženo, určité skupiny lidí zde mají společné znaky, které jsou fyzické a psychické, tyto skupiny řadíme do rasy nebo etnika, díky protekci je zde diskriminace rasy nebo etika, které není v nějakém času a prostoru populární. Nejde ale vysloveně jenom o lidský problém, podobné myšlení a jednání lze nalézt i u jiných savců, inteligence umožňuje svobodné rozhodnutí, podle aktuální situace nejsme naprogramované stroje. 

Vnímám diskriminaci jako trest za porušování pravidel hry, každá rasa nebo etnikum existuje podle stejných pravidel hry díky tomu zde je minimum problémů, proč dochází k velikému pohybu ras a etnik na veliké vzdálenosti a následkem je diskriminace těch, co jsou jiní. Migrace je vždy ekonomická, ten kdo se rozhodne k migraci, očekává, že se na novém místě, bude mít ekonomicky lépe. 

USA je společnost složená jenom z lidí co na toto teritorium přicestovali z celého světa je to multikulturní civilizace kde se hovoří všemi světovými jazyky. Multikultura nakonec v USA vedla k tomu, že lidi věří jenom v peníze, a tak se zde vše točí jenom okolo peněz, nemáš v USA peníze, tak tě každý odkopne, pravda a láska je v USA jenom za peníze. EU v mnohém už dlouho kopíruje USA a tak lidi v EU už věří jenom v peníze.

Začínají se tak v EU eliminovat štědré sociální systémy, které podporovali ekonomické ubožáky, co se zde rozmnožovali jako invazní druh, vše zde směřuje v EU k tomu, že se lidem vytetují na čelo QR kódy, a z lidí se tak stanou loutky na digitální dálkové EU ovládání, ten kdo nebude v EU platit veliké daně, ten bude eliminován a recyklován. Je nám v EU jedno jakou máš rasu nebo jaké jsi etnikum, zajímá nás jenom to, jestli platíš každý měsíc veliké daně. Nejde rozhodně zde v EU o rasovou a etnickou diskriminaci, měříme v EU všem stejným metrem, jak si to zde každý udělá, takové to zde i má.

Ano, váš odpor bude marný, budete eliminování a recyklováni

Víš, proč jsi nemocný? Příčinou je složitost, jsi složitý systém, který existuje ve složitém systému, složitost má za následek nemoci, podívejme se na školství, které je zbytečně složité, a následkem je složitý systém, který nefunguje optimálně. Složitost dospěla do globální krize a následkem jsou války plné vandalismu a extrémismu, zaměstnavatelé odmítají zaměstnávat nemocné lidi a kupují si; počítače, stroje, automaty, roboty, atd. následkem je bída a nezaměstnanost, nebude to trvat už dlouho, a pro lidi nebude už v civilizaci práce za mzdu, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Najednou zde budou policejní roboti, jakýkoli váš odpor bude marný, budete eliminování a recyklováni.

neděle 21. října 2018

Zaměstnání ve virtuální globální realitě

Proč se projekt virtuální globální reality zastavil, a mnoho lidí v něj už přestalo věřit? Problém u využití umělé inteligence ve virtuální realitě, práce programátorů a administrátorů je drahá a pomalá, uživatel virtuální reality nutně potřebuje komunikovat neustále s umělou inteligencí, na tom je postavená moderní virtuální globální realita, to ovšem znamená vybudovat veliká moderní data-centra, která budou opticky propojená globálně. 

Čím větší je výkon virtuální globální reality, tím větší je i spotřeba elektřiny, a tím větší jsou investice do techniky, někdo ten drahý provoz virtuální reality, bude muset logicky zaplatit, nakonec to skončí měřením času, který strávíte ve virtuální realitě, něco jako poplatky za telefon. Provozovatel se bude snažit vás udržet ve virtuální realitě co nejdéle, aby měl z vás zisk, k tomu může použít mnoho triků a podvodů, vše je to střet zájmů, a jde o to, aby vše fungovalo a byl zde spokojený zákazník i obchodník, jak si to uděláme takové to i budeme mít.

Poslední válka

Vše co má počátek to má i konec, evoluce u člověka je spojená pevně s válkami, mnozí proto berou život jako boj, život to je programově řízený evoluční proces ve kterém pomocí válek dochází k velikým změnám které by se v období míru nemohli realizovat. Válka je následkem problémů na které není řešení a tak se problémy řeší násilím, ve válce přestávají platit pravidla a limity z doby míru a platí válečná pravidla a válečné limity, ve válce zabíjíme nepřátele abychom nebyli zabiti, z velikých vrahů se stávají hrdinové co mají vyznamenání. Aby byla válka efektivní tak se používají zbraně, moderní zbraně takto za nás zabíjejí ve velkém, můžeme na nepřítele odpálit rakety a exploze bomb vyvraždí vše co je živé tam kde je náš nepřítel, zamořené a zničené území ale není vhodné pro život velmi dlouhou dobu. 

Přísloví po mě potopa přesně vystihuje poslední válku, poslední válka může vše vrátit evolučně na začátek tak jak to zde vypadalo před mnoha miliony lety, člověk si tak obrazně evolučně podřízne větev na které sedí, je naivní představa že se elita ukryje v nějakém velikém podzemním bunkru a zde počká mnoho let na to až bude možné vystoupit bezpečně na povrch. I kdyby zde takto globálně přežilo třeba sto tisíc lidí tak tento malý počet lidí nedokáže zde už vybudovat moderní funkční civilizaci a tak zde člověk evolučně stejně zanikne. Beru tuto poslední světovou válku jako sebevraždu, kdy takto naše civilizace zde skončí, protože pochopila že její existence je evoluční chybou. 

Protekce to je znásilnění ekonomiky

Proč je v EU všude tolik protekce? Protekce je zde s námi od té doby co existují daně a jak víme tak daně v Evropě existují už velmi dlouho, za vším jsou peníze a vše mohou vyřešit jenom peníze, změní se systémová pravidla, podle kterých v Evropě žijeme a tak se změní i dobytek u koryt, dobytka je nadbytek a koryt je nedostatek. Proto je zde prosazován dobytkem u koryt konzervatismus, aby se starý mocný a bohatý dobytek udržel u výhodných a jistých koryt co nejdéle to jde. 

Protekce je kouzelná hůlka, která promění vodu ve víno, boj s protekcí je jako boj s plevelem, který neustále roste, aniž jej někdo sází. Problémem protekce je to že se zde stane prezidentem nebo ředitelem amatér, který napáchá více škody než užitku. Protekce to je znásilnění ekonomiky, je třeba začít postihovat protekci v EU stejně jako znásilnění a začít zavírat do vězení ty co znásilňují ekonomiku. 

Často slyšíme, že na veliké ryby nejsou sítě, nadnárodní korporace mají všude velikou protekci a tak mohou znásilňovat ekonomiku a likvidovat tak ekonomicky dělnickou třídu. Podívejme se třeba na potraviny, západní potraviny jsou kvalitní a naše potraviny nejsou kvalitní, proč mají konzumenti na západě protekci a tak mají kvalitní potraviny? Vstoupili jsme do EU v naivní naději, že zmizí ekonomická protekce, ale to se nestalo, EU je jenom divadlo, které z nás dělá hlupáky a chudáky.

Moc a bohatství je spojená s protekcí

Kdo ti pověděl, že jsi nahý? Člověk je jediný živý systém, který se stydí za nahotu, co je pravou příčinou toho že se stydíme za nahotu a tak se oblékáme? Příčinou je ztráta charakteru, zvířata mají charakter a tak se nestydí za nahotu a sex na veřejnosti, proč člověk ztratil v ráji charakter a tak byl vyhnán z ráje do konzumního očistce, kde máme trvale blbou náladu. 

Příčinou zde byl protekcionismus, protekce umožňuje dosáhnout úspěchu bez námahy stačí jenom obětovat charakter. Pokud bychom eliminovali protekcionismus tak se naše konzumní civilizace zhroutí! Moc a bohatství je spojená s protekcí, k čemu je vám vysoká škola, když nemáte protekci? 

Je naivní si myslet, že v kapitalismu není protekce, je zde taky protekce akorát je lépe skrytá a obtížně se dá dokázat, problém se zaostalými národy kde je u moci; Islám, Hinduismus, socialismus, komunismus, centralismus, monopolismus, oligarchismus, dogmatismus, atd. je problémem protekce a tím i veliké korupce, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš. Dokud jako lidi nevyřešíme problém s protekcionismem do té doby zde nezvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, jak si to uděláme takové to i budeme mít.

Ano, blázen je ten druhý

Pokud blázen pozná, že je blázen, tak se z toho zblázní, sebepoznání je zázrak, který je obtížně k dosažení, blázen nechce poznat to, že je blázen, blázen je ten druhý, já nejsem blázen! Každý člověk na světě je blázen, z díla se pozná tvůrce, a vše co lidi evolučně vytvořili, to je blázinec. Prý označení blázen není slušné a tak je zde označení psychicky nemocný, místo blázinec je zde nemocnice po psychicky nemocné, není to bláznivé nahrazovat přirozená slova slovy, co nejsou přirozená? 

Vědci v tom chtěli mít konečně jasno, a tak dělali vědecké pokusy, aby zjistili, proč jsou lidi blázni, a tento lidský svět je blázinec, nakonec dopěli k tomu, že vše jsou příčiny a následky, když lidi ztratili možnost být tím, čím přirozeně jsou a byli donucení být tím, čím nejsou tak se z toho zbláznili a tak vzniknul lidský blázinec, ve kterém kralují všemu jenom blázni. 

Je to normální konzumovat; léky na nemocnou psychiku, kafe, čokoládu, pivo, víno, slivovici, kouřit cigarety a marihuanu, brát tvrdé drogy, atd. je normální věřit na pohádky a zázraky v náboženství, nebo věřit kariéristickým politikům, že nám bude brzo ekonomicky líp? Války v nahotě nakonec ukážou to, že je svět veliký blázinec, kdy se po milionech vraždíme a ničíme veliké hodnoty.

Vládnou nám jenom blázni a to je třeba začít řešit, pochytáme globálně lidi, co zde mají moc a bohatství, a budeme je léčit těžkou fyzickou prací v převýchovných táborech na Sibiři tak dlouho, dokud je nevyléčíme z; egoismu, pokrytectví, lakomosti, závisti, kariérismu, bezcharakternosti, škodolibosti, vandalismu, extrémismu, atd.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, místo centralismu a monopolismu, zde bude decentralizace a tržní ekonomika, nikdo nebude mít zde už výhody a jistoty, bude to jako ve sportu, nemáš na to, tak ti nepomůže žádná protekce, nebo žádný podvod. Každý dostane do hlavy čip a tak se z něj stane levná loutka na dálkové ovládání, ten kdo bude pomalu pracovat pro GVKB systém, ten bude eliminován a recyklován, každý člověk je snadno nahraditelný.

Smrt dokazuje, že vše je iluze

Skeptici pochybují o tom, že je vše iluze, smrt je jasným důkazem toho, že je vše iluze, pokud by tento svět nebyla iluze, tak by zde nebyla možná smrt. Realita je kruh a tím zde není smrt, iluze je přímka a tím je zde smrt. Od pradávna zde jsou myšlenky na nesmrtelnost, proto vznikla víra v to, že po smrti je; peklo, očistec, ráj, převtělení, atd. nechceme se smířit s tím, že vše je iluze, toužíme po realitě, ve které není smrt. 

Realita jsou pravidla, která se nemění podle situace, jde o zákon; příčiny a následku, kladu a záporu, práce a zisku, dobra a zla, vzniku a zániku, atd. Stabilní jednoduchá pravidla jsou jedinou možnou realitou, vše ostatní je iluze, která je zde dočasně, pravidla jsou nekonečným kruhem, a proto jsou reálná. 

Hledání božskosti a nesmrtelnosti, je hledání pravidel, která jsou reálná a trvalá. Vše je ve světě iluzí dočasná hra, která se hraje podle pravidel, všechny naše vztahy jsou jenom hra, která je dočasná, pokud nás hra baví tak má náš život smysl, jenže každá hra nás baví jenom krátkou dobu. Hledáme nové hry, v naději že najdeme hru, která dá našemu životu trvalý smysl, taková hra, zde nikdy nebyla, není, a nikdy nebude! 

Život je iluze co vypadá reálně, stavíme si domy z iluzí a to nefunguje, v tomto světě je díky smrti vše dočasně, každý je zde snadno nahraditelný, protože každý člověk je zde jenom iluzí, s nulovou hodnotou, a je jedno, jestli je ten člověk prezident republiky, nebo je to dělník v továrně. Náboženství, politika, podnikání, obchod, školství, reklama, umění, rodina, atd. je o tom, že slepý vede slepé, to nemůže fungovat, každý člověk je slepý protože je jenom dočasnou evoluční iluzí.

sobota 20. října 2018

Nekvalitní zaměstnanci

Ve sportu je to jednoduché, nejsi kvalitní tak jsi eliminován, proč je to složité u zaměstnanců a nedochází zde k eliminování nekvalitních zaměstnanců? Problémem je protekcionismus, sledujme to jak se psychopati a sociopati dostávají na vysoké podnikové a státní funkce, jejich strategií je protekcionismus, mnohdy je protekcionismus dokonale skrytý, a je nemožné jej odhalit, bez profesionálních znalostí protekcionismu. 

Protekcionismus je postaven na dogmatických dezinformacích, takto se z čerta stává anděl, vše je zde pokrytecké divadlo a následkem jsou nekvalitní zaměstnanci, slepý zde vede slepé, a to nefunguje. Aby mohla být firma nebo stát funkční, tak se musí neustále vyhazovat nekvalitní zaměstnance, a nabírat kvalitní zaměstnance, mnoho nekvalitních zaměstnanců co jsou psychopaty a sociopaty se snaží o to, se systémově zabetonovat, aby je nemohl zaměstnavatel snadno vyhodit, většinou zde jsou pro tyto nekvalitní zaměstnance zlaté padáky, protože jinak by dobrovolně od velikého koryta neodešli.

Ano, ekonomika je u nás začarovaný kruh

Zvolte nás a bude vám líp, kde je chyba? Politici nemohou zajistit to, že zde bude fungovat lépe ekonomika, politici jsou jenom loutky, které ovládají milionáři a milionáři nechtějí, aby se měla dělnická třída dobře, milionáři potřebují ekonomické otroky, aby jim rychle rostli jejich zisky, bohatství západu je postaveno na bídě na východu. Podívejme se na; Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, atd. všude jsou na tom ekonomicky zle, protože je všude zaostalost, a není zde snaha o eliminování zaostalosti. Ve staré továrně není možné vyrábět nejmodernější výrobky, které jsou zdrojem velikého zisku. 

Vše je o investicích do modernizace výroby, nepotřebujeme banky a obchodní domy, potřebujeme továrny na roboty a letadla a jiné moderní zboží, ze kterého je veliký zisk. Proč se staví moderní továrny jenom na západě? Milionáři žijí na západě a chtějí mít svoje investice pod dohledem, socialismus u nás eliminoval milionáře a tak zde nejsou investice do moderních továren. Pokud u nás jsou nějací milionáři, tak investují stejně na západě, protože u nás je tak velká systémová zaostalost, že jenom blázen by zde chtěl postavit moderní továrnu, ryba smrdí od hlavy těch, co nám zde pyšně a chybně vládnou.

Ano, nemožné se stane možným

Přichází digitalizace spojená s umělou inteligencí, mnoho specialistů řeší problematiku umělé inteligence profesionálně, ponořil jsem se do této problematiky a spatřil jsem nekonečné množství hodnot, které zpracovává nekonečné množství propojených počítačů, je to jakási veliká informační evoluční řeka která se nedá už zastavit, je to jako betonování dálnic a parkovišť aby zde fungovala doprava, počítače místo betonu používají roboty, co vyrábějí v obrovských továrnách roboty, člověk je evolučně vytlačen do rezervace mimo civilizaci. 

V druhé vlně je zde eliminování všech inteligentních zvířat na souši, roboty zajímají jenom stromy, ze kterých mají dřevo nutné pro budování nového robotického světa. Nebudou zde žádní hrdinové, co se postaví robotům, to jsou jenom pohádky z USA, lidi jsou zbabělci. Roboti vybudují podzemní dopravní obrovské systémy nezávislé na počasí, představte si vlak s rozchodem kolejí pět metrů a ten elektrický vlak jede rychlostí 500 kilometrů v hodině pod oceánem a přepravuje obrovské věci s velkou hmotností. Svět se promění ve velikou továrnu řízenou umělou inteligencí, nemožné se stane možným.

Egoismus je psychická nemoc

Egoismus zanikne díky digitalizaci. Díky digitalizaci se vše bude dělat globálně, vznikne globální myšlení, vaše egoistické myšlenky budou globalizované, aby byli optimální stejně tak zmizí i ekonomické rozdíly mezi lidmi, bude zde globalizovaný přídělový systém na zboží a služby, místo jmen a titulů bude zde každý jenom globálním číslem s nulovým významem. 

Ego může existovat jenom díky oddělení od celku, jakmile zmizí oddělení tak zmizí i ego, globální digitalizace promění lidi ve stádo ovcí, a nebudou zde už žádní pastýři, pastýřem bude umělá inteligence. Zmizí i naše tváře, budeme muset nosit globální modrou uniformu, s digitální modrou plastovou helmou co zakryje tvář, egoismus bude brán jako psychická nemoc a tak egoisti skončí logicky v psychiatrické nemocnici, a zde z nich pomocí chemoterapie udělají altruisty.

Sebediskriminace

Ano, je zde mnoho diskriminace. Diskriminace není jenom u nepřizpůsobivých příživníků, co se zde chovají jako invazní druh, nejhorší je sebediskriminace! Tak jako je zde; sebeláska, sebevražda, atd. tak je zde i sebediskriminace, jak poznáme to, že má někdo psychické problémy způsobené sebediskriminací? 

Postižený jedinec je konzervativní a odmítá přijmout realitu, ve které on existuje, nejhorší je srážka s blbcem a blbost je zde díky sebediskriminaci, to že si někdo vezme na tělo výbušniny, aby se on potom sebevražedně někdo odpálil, to je klasická ukázka sebediskriminace, za kterou může vymývání mozků pomocí dogmatických dezinformací. 

Většina psychicky nemocných v každé psychiatrické nemocnici, má veliké problémy ze sebediskriminací, když není možné diskriminovat snadno cizí lidi, tak dojde k sebediskriminaci. Je třeba zachytit pomocí prevence sebediskriminaci na počátku, aby nemohla v člověku zakořenit, pokud sebediskriminace zakoření tak už léčení v psychiatrické nemocnici není možné, a lze doporučit nemocnému jenom návštěvu krematoria.

Budoucnost směřuje k používání QR kódů

Aby nedocházelo k chybám a tím i problémům tak dochází k systémové segregaci, která odděluje násilně od sebe to co je odlišné. Takto zde vznikají; ceny, kategorie, ligy, kasty, třídy, rasy, atd. jde o princip síta, které oddělí malé od velikého, nebo čisté od špinavého. Pokud se podíváme do našeho těla tak zde najdeme mnoho systémové segregace a nemoc to je selhání systémové segregace. 

Konzumní společnost je v depresi protože zde selhala systémová segregace, je to jako když vyhazujete odpadky na netřídíte je na; papír, sklo, umělé hmoty, atd. mnoho zaostalých lidí považuje třídění odpadků za ztrátu času, jenže někdo to musí roztřídit a náklady na roztřídění nesou potom i ti co odpad třídí. 

Budoucnost směřuje k používání QR kódů, které nám pomohou s tříděním u všeho, namíříte mobil na zboží v obchodě a díky QR kódu se dozvíte jaká je cena a jaká je kvalita, nakonec vše skončí evolučně tím, že lidi budou muset globálně mít od 6 let na čele vytetovaný QR kód, a tak zde u lidí bude snadná systémová segregace.