pondělí 8. října 2018

Ano, Ježíš Kristus trpí za naše hříchy

Ježíš Kristus je svatá pohádka v konzumní realitě zde žádný Ježíš Kristus nebyl, v pohádkách je to o dobru a zlu, Ježíš Kristus symbolizuje dobro, které bylo zlem ukřižováno, proč zlo zde zvítězilo nad dobrem? Vše je zde mince, která má rub a líc, pokud chceme být nahoře, tak si musíme uvědomit, že někdo bude díky nám dole, nemůžeme všichni být mocní a bohatí, někdo musí taky pracovat a být chudý a bezmocný. 

Nadbytek je zde díky nedostatku, štěstí je zde díky neštěstí, atd. vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí. Realita je o tom, jak si to uděláš takové to i máš, pokud máš problémy, musíš je řešit, konzumovat léky na deprese nebo drogy to je chybou, nepočítej s tím, že někdo cizí za tebe tvoje problémy bude zadarmo řešit, za vše se dneska platí. Nejčastějším problémem lidí je amatérismus, to že máš titul, neznamená to, že jsi profesionál, teprve dlouhá praxe z tebe udělá profesionála.

Pracovat zadarmo může jenom ten kdo je bohatý

Ten kdo je chudý si hledá práci, za kterou jsou dobré peníze, poslední dobou se rozmohlo to, že se zaměstnavatel ptá, jaký plat by chtěl zaměstnanec, proč je zde tak ubohá otázka? Zaměstnavatel se snaží testovat zaměstnance, pokud se ale zaměstnanec pokusí dávat ubohé otázky zaměstnavateli tak narazí na nepochopení otázky. Optejte se zaměstnavatele, jaký plat má ředitel podniku? 

Vše je zde hra, ve které jde o to vyhrát nad konkurenty, jakmile se dlouhodobě profesionálně specializujete, tak vás to psychicky změní, najednou zjistíte, že vám nikdo nerozumí a že vás ti druzí berou za blázna. Tento svět je díky úzké specializaci blázinec, ve kterém už je normální jenom váš pes, a proto dáváte lásku už jenom svému psu, a lidi berete jako blázny, kterým je škoda dávat lásku. Války nám v nahotě odhalují to, že žijeme v blázinci, je to normální, že zde byli sebevražední piloti, kam ten svět spěje, nebude to trat dlouho, a budou zde běžné hromadné sebevraždy u politiků, co neuspěli v politice.

Ano, láska a pravda je dneska už jenom za peníze

Sexuologická a psychoterapeutická ordinace vám ráda pomůže s vašimi problémy, nemusíte k nám chodit, stačí jenom napsat na náš email, a my vám pomůžeme dobrou radou, čas jsou peníze, a proto pomůžeme logicky jenom tomu, kdo pošle na naše konto peníze, žijeme v konzumní kultuře ve které je zadarmo jenom to, co nemá žádnou hodnotu. 

Jsi lakomec a ničema, který by chtěl pomoci zadarmo, tak běž do lesa objímat stromy, víra v přírodu prý dělá zázraky. Podívejte se do minulosti, jak dopadli zle ti, co chtěli konat cizím lidem dobro, dobrota je žebrota, vše zde je obchod ve kterém je vše za peníze, můžete jít do knihovny a zde hledat odpovědi na svoje otázky, zjistíte to, že vám knihy nemohou pomoci, protože vaše problémy jsou originální. 

Každý problém je následkem chyb, jde o to chyby nalézt a opravit, lidi dělají chyby, nikdo není dokonalý. Je to tak snadné konzumovat léky nebo drogy, jenže každá chemie je jenom odsunutí problému a ten problém se k vám vrátí stejně jako váš stín, před kterým neutečete. 

Vaším nejčastějším problémem je závist ve vašem podvědomí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, závidíte druhým to, že jsou nahoře a chcete je stáhnout dolů, jenže je to marnost, následkem jsou vaše problémy, se kterými vám pomůžeme, pokud přispějete štědře na naše konto, láska a pravda je dneska už jenom za peníze.

Neplatit veliké daně bude horší zločin než vražda

Evoluce zmetky recykluje. Vše je o kontrole kvality, jakmile selže kontrola kvality, tak dojde k problémům, na které není řešení, proč se socialismus dostal do problémů, na které nebylo řešení, selhala zde kontrola kvality. Z kvalitního díla poznáme kvalitního tvůrce, současnost je o tom, že byla kvalita nahrazená zmetky, následkem bude zase válka, ve které se zmetci budou po milionech eliminovat, komu není rady, tomu není pomoci. 

Na pracovním trhu jsou už jenom zmetci, o které pracovní trh nestojí, ze zmetků se tak stávají zloději a podvodníci, náklady na boj se zloději a podvodníky rychle narůstají a tím i narůstají logicky cla a daně. Je třeba začít vyrábět policejní roboty a svěříme policejním robotům vládu nad naší vadnou konzumní civilizací.

Policejní roboti se vypořádají bez problémů se zmetky, a zajistí to, že se budou zmetci recyklovat globálně po milionech, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, vše bude monitorováno v reálném čase, chybu uděláš jenom jednou, nebudou zde už potřeba vězení a nemocnice, ten kdo nebude platit veliké daně, ten bude recyklován, protože je to zmetek. 

Neplatit veliké daně bude horší zločin než vražda, k čemu je společnosti člověk který neplatí veliké daně, je to jenom zmetek, který je třeba recyklovat. Za vším jsou veliké daně a pokud to zmetci nechápou, tak budou recyklováni, díky policejním robotům, bude to globální hon na zmetky, chceš žít v digitální civilizaci tak musíš platit veliké daně, jinak budeš recyklován, co bylo to bylo, teď všemu vládnou GVKB policejní roboti.