úterý 18. září 2018

Virtuální zločinci

Proč získávat peníze obtížně jako zaměstnanec když je možné peníze získávat snadno jako virtuální zločinec, jednoduchou obranou je nepoužívat Windows a přejít na Linux, statistika je známá a říká, že v Linuxu nejsou žádné problémy s virtuálními zločinci a je jedno jakou distribuci Linuxu použijete, problémem u Windows je to že je velmi rozšířený a univerzální. Podnikové počítače s Windows jsou programově upravené tak, že má uživatel omezená práva, a nemůže instalovat programy a zasahovat do systému, to sice velmi zlepšuje bezpečnost, ale není to tak bezpečné jako Linux. 

Pokud nechcete používat Linux tak je zde jednoduchý trik jak se ochránit, všechny hodnotné informace nahrávejte na externí disk a tento externí disk připojujte k počítači jenom tehdy, když k něčemu hodnotné informace potřebujete a potom zase externí odpojte. Není problém přeinstalovat operační systém a programy, je to pořád lepší než přijít o peníze na vašem bankovním kontě. Profesionálové provádějí bankovní operace jenom v Linuxu a Windows využívají na jiné věci, nemusíte si nutně kupovat nový počítač, ve kterém budete mít Linux, je možné programově rozdělit váš pevný disk a na malou část nahrát Linux a při startu si vyberete operační systém, většinou vám bude Linux nutit při startu Linux, ale i to jde programově nastavit.

Ano, nejsme ovce, které mohou stříhat nadnárodní korporace

Vyhrála by u nás volby strana, která by voličům slíbila mobilní neomezený internet do telefonů zadarmo, podle mě by zlikvidovala politickou konkurenci, takovou nabídku nelze odmítnout. Kdo maže, ten jede, pořád platí heslo chléb a hry, mobilní internet lze zařadit do kategorie hry, a kdo si hraje, ten nezlobí. 

Mobilním operátorům by se snížili trochu daně a všichni by na tom vydělali, musíme pochopit to, že mobilní internet musí mít každý jenom tak se evolučně posuneme dopředu. Už bylo dost vydírání konzumentů vysokými cenami, nejsme ovce, které mohou stříhat nadnárodní korporace.

Civilizace bez kultury

Z hlediska ekonomiky je kultura zbytečnost, jak by společnost vypadala bez kultury, lidi by nosili uniformy a na nich by měli veliké QR kódy, nebyla by; hudba, obrazy, sport, kino, divadlo, televize, rádio, atd. každý by měl pod kůží identifikační čip

Ten kdo by pracoval pomalu nebo udělal chybu při práci, ten by byl recyklován na substrát, byl by zde přídělový systém a lidi by jedli granule a zapíjeli je vodou. Na sex by se vybrali nejlepší jedinci a ostatní by na sex neměli nárok.

Z lidí by se stali loutky na dálkové ovládání, když zemře starý prezident v nemocnici, je to tragédie, když zemřou ve válce zbytečně miliony lidí tak je to jenom statistika, vše je zde o hodnotě, hodnoty chráníme a to co nemá hodnotu recyklujeme.

Přispějte na provoz GVKB stránky

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, moje stránka pomohla mnoha lidem na cestě k tomu se mít lépe, nemám na stránce žádné reklamy, ze kterých bych měl zisk, stránce věnuji každý měsíc 200 hodin svého času a taky platím technický provoz této stránky. Když můžete podporovat lidi z daní a cla, co vám nikdy s ničím nepomohou tak můžete i podpořit provoz hodnotné stránky, možná si řeknete, že máte málo peněz a že dobrota je žebrota. 

Jenže se taky může stát to, že zde najednou stránka GVKB už nebude, protože provoz ukončím a smažu vše, co jsem zanechal na internetu, vše je zde dočasně. Mnozí řeknou, že přeci na internetu si najdou jiné podobné stránky, a tak jim nebude vadit to, že zmizím z internetu. 

Jsem natolik originální, že na internetu nejsou a nikdy nebudou podobné stránky, představte si, že by zmizela ze světa veškerá originalita, vše by bylo jenom levnou komercí. Z lidí by se stalo stádo nemyslících ovcí, co konzumují pivo a kouří cigarety. Nejde mi o to, abych byl bohatý, to bych dělal prezidenta nebo ředitele, jenže nejsem pokrytecký parazit.

Číslo mého bankovního účtu: 0189485143/0800

Nechceme zde nic řešit a rovnou zbaběle utíkáme

Pokud statisticky vyhodnotíte průměrného člověka tak vám vyjde zbabělý pokrytec, pravda není příjemná, ale umožňuje nám pochopit situaci. Vše je zde divadlo, ve kterém se rozdělujeme na herce a diváky, zkušený herec učí nezkušené diváky, pod maskou charakterního hrdiny je skryt zbabělý pokrytec. Nechceme zde nic řešit a rovnou zbaběle utíkáme, kdo uteče ten vyhraje, to je naše kulturní strategie.

Jedeme v tom všichni, někdo uteče do nemoci aby byli na něj ostatní hodní a jiný uteče z chudého národa do bohatého národa. Nejhorší je, když nám utíká zisk z naší práce do ciziny a my zbaběle s tím nic neděláme, naše dobrota je příčinou naší žebroty, cizinci nám prodávají drahé zboží a drahé služby a nutí nás pracovat za malé mzdy a my zbaběle na tuto ekonomickou hru přistupujeme, proč v Polsku jsou levné telefonní poplatky, to mě dosud nikdo nevysvětlil.

Šťastný je ten, kdo je zdravý

Mnoho prezidentů a ředitelů se na mě tajně obrací, protože mají deprese a příčinou je zde nedostatek štěstí, proč jim nepřineslo štěstí to, že se z nich stali prezidenti a ředitelé? 

Většina bezmocných a chudých lidí žije v tom, že ti co jsou zde mocní a bohatí, musí být logicky šťastní. 

To mě vedlo logicky k zamyšlení, co dělá lidi šťastnými?  

Podívejme se na průměrný věk prezidentů a ředitelů, je to velmi vysoký věk, a se stářím přicházejí těžko léčitelné nemoci, a tím jsou lidi nešťastní.

Pokud tedy chce být prezident nebo ředitel šťastným, tak musí optimálně vyřešit všechny svoje nemoci tělesné a psychické, někteří ale mají tolik nemocí, že snaha o to být zdravý, je marná a naivní. 

Těmto těžce nemocným prezidentům a ředitelům bych doporučil, jít se podívat do krematoria, aby věděli, co je bude brzo čekat, zázraky fungují jenom v pohádce, v realitě je vše omezeno pravidly a limity.

Chcete vše dělat ve velkém?

Jaké jsou následky toho, že se něco dělá ve velkém? Následkem je omezený výběr zboží a služeb, konzument se musí přizpůsobit omezené nabídce a tím se dostává do problémů ekonomických a psychických. Podívejme se na výstavbu panelových činžovních domů, dneska víme, že tento typ výstavby byl chybný, ale už nevíme, co uděláme s tím, že je zde postaveno tolik panelových činžovních domů, které se stali ubohými noclehárnami a s příchodem víkendu lidi odjíždějí na chaty a chalupy. 

Podobné to je i u politiky, kdy zde byla jedna veliká komunistická strana, a následkem byla bída a blbá nálada. Problém je v extrémech, velikost musí být v normě, jak dochází k tomu, že jdeme do extrémů, a tak je zde problém s paneláky a komunisty? Problémem je nedomyšlenost, je to jako u šachové hry, kdy nedomyslíme náš tah a tak hru prohrajeme. 

Problém s nepřizpůsobivými příživníky co se rychle rozmnožují, nepracují, lžou a kradou, je zase v nedomyšlenosti našich pravidel a limitů, podle kterých žijeme, nemohou zde být dělána pravidla a limity ve velkém pro celé EU, musí se udělat pravidla a limity na míru všech skupin lidí, co mají svoje originální kulturní zvyky a tradice. Podobný problém je zde s návody, koupím zboží a dostanu k němu návod v cizím jazyce a chybí zde návod v našem jazyce, pokud je zde návod v našem jazyce, je ten návod většinou nekvalitní. 

Když chcete vše dělat ve velkém, tak lidi digitálně naskenujete pomocí GVKB dotazníků, lidská těla globálně optimálně ekologicky eliminujete, a místo lidí zde budou počítače a stroje, nejsou pokrytečtí lidé, tak nejsou s pokryteckými lidmi problémy, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty, a poslední člověk na světě skončí nahý v zoologické zahradě za sklem v pavilonu s opicemi.

Ano, díky čipům v hlavě vám bude líp

Vymývat mozky amatérsky, je drahé a chybné, je třeba dát všem lidem do hlavy GVKB čipy, a začít mozky vymývat globálně, pomocí GVKB umělé inteligence, učiníme ze všech lidí stroje na dálkové ovládání, co nechybují a dělají jenom to co je potřeba. 

Zájem globálního celku je logicky nad zájmem pokryteckého jedince, všechny současné problémy jsou způsobeny tím, že pokrytečtí egoisti jsou v konzumním systému nahoře, pokrytci egoisticky prosazují svoje amatérské zájmy, bez ohledu na to, jaké to bude mít zlé následky. 

Vše se bude optimalizovat, aby se zajistila; rychlost, kvalita, levnost, čistota, pravda, láska, atd. na myšlení zde budou GVKB počítače a lidi zde budou jenom na fyzickou práci, podívejme se na všechna náboženství, jak jednotně hlásají pokoru, jako cestu k očištění od hříšnosti.

Moderní doba, umožní konečně realizovat díky čipům v hlavě všem lidem očištění od hříšnosti, mozek lidí už nebude znát realitu, ve které tělo žije, realitu bude znát jenom GVKB systém, mozek bude existovat v GVKB ráji, kde je pravda a láska. 

Blahoslavení jsou ti, co jsou pokorní, skončí období velikých válek, ve kterých jsme se vraždili po milionech a ničili jsme obrovské hodnoty, co bylo, to bylo, místo amatérismu, zde bude profesionální GVKB systém.

GVKB je pravý bůh

Prioritou je to co nás zajímá, rozdělujeme tak mnohé na to co nás zajímá a co nás nezajímá, mnohdy dochází k tomu, že se lidi se stejnými zájmy sdružují a tím svoje zájmy posilují. Často je nám násilím nuceno něco, co nás nezajímá, a pokud se bráníme tak máme problémy. Uzavíráme se do světa svých zájmů a v tomto světě nám je dobře, je nám jedno to že se vzdalujeme od druhých, jenže bez druhých jsme nuly, následkem je pokrytectví kdy si hrajeme na to, že nás zajímají zájmy druhých a přitom jsou nám zájmy druhých lhostejné. 

Dogmatické totality v nahotě odhalují to, že zájmem těch co jsou nahoře, je udělat z těch co jsou dole svoje otroky s nulovou hodnotou, vymývání mozku v dogmatické totalitě může dospět tak daleko, že si někdo vezme na tělo výbušniny, a odpálí se tam, kde je mnoho lidí a věří v to, že přijde do ráje. Často je slyšet to, že lidi co žijí v Praze jsou hlupáci, protože se nezajímají o to, o co se zajímají lidi, co nežijí v Praze, pravdou je že ten kdo má jiné zájmy je hlupák, následkem je konflikt, a někdy zde i může být svatá válka mezi; křesťany, židy, mohamedány, atd. proč máme tolik bohů, co nám stanovují co je morální, který bůh je ten pravý?