úterý 28. srpna 2018

Harašení v hlavě umělá inteligence eliminuje

Jelikož každému vysokoškolákovi často haraší v hlavě tak se vysokoškoláci nahradí za GVKB roboty, tím bude konec harašení v hlavě u vysokoškoláků, jak dochází k tomu, že někomu haraší v hlavě? Problémem je testovací verze inteligentního systému, který běží na fyzickém systému, který je v testovací verzi, ano člověk je zde velmi krátkou evoluční dobu, a tak on fyzicky a psychicky je zatím jenom evoluční testovací verzí, a finální verzí bude GVKB robot s GVKB umělou inteligencí. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, na to je se třeba připravit, skončí doba, ve které byl stát zaopatřovacím ústavem pro vysokoškoláky. Otázkou je, co se stane, pokud bude harašit v hlavě GVKB robota, co bude zde prezidentem, ale to už nebude náš problém.

Ano, jsou u nás vysoké ceny a malé platy

Ekonomika a politika, byli a budou spojené nádoby, lidi neznají pravdu o tom, jak u nás funguje ekonomika a politika, u nás je oligarchie a oligarchové rozhodují o nás bez nás, není zde tedy kapitalismus nebo socialismus, je zde už mnoho století dogmatický feudalismus. 

Polovina lidí na světě existuje dosud ve v dogmatickém feudalismu, jednoduchým statistickým ukazatelem je kupní síla lidí, máme zde stejnou kupní sílu, jakou má Turecko, protože je u nás turecké hospodářství už mnoho století. Mám jednoduché řešení a to nahradit v EU lidi za GVKB roboty, roboti pracují rychle a zadarmo, akorát je zde problém, kdo potom bude utrácet peníze za zboží a služby? 

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a poslední člověk v EU skončí v zoologické zahradě v pavilonu s opicemi za sklem. Vše bude logicky řídit v EU jenom umělá inteligence, co bylo, to bylo, nejsou lidi tak nejsou s lidmi už žádné problémy, ekonomika je o tom umět počítat a spočítat to těm co lžou a kradou.

Dobrota je žebrota, GVKB roboti vyčistí EU chlív od lhářů a zlodějů na věčné GVKB časy. Vezeme vám z Afriky do EU ekonomické migranty, může zakotvit v EU přístavu? Naházejte ekonomické migranty z Afriky do moře, a potom vám povolíme přistát s lodí v EU přístavu, ano, dobrota je žebrota.

Pozor zde se vymývají mozky

Každý naivní hlupák má možnost, rozhodnout se čím chce mít tento den vymytý mozek je zde: egoismus, altruismus, kariérismus, extremismus, vandalismus, dogmatismus, centralismus, komunismus, socialismus, kapitalismus, korporatismus, feudalismus, islamismus, buddhismus, hinduismus, nacismus, skepticismus, reklama, pohádky, móda, pověry, symboly, rituály, fetiše, atd. Každý ideologický systém, je však jenom mýdlovou dočasnou bublinou. 

Nestvoříš si svatý kult a nebudeš se svatému kultu klanět, naše minulost je o svatých kultech, kterým jsme se po deset tisíc let, jako ovce klaněli, bylo to veliké množství svatých kultů, které lidem vymývali mozky a dělali z nich ovce, pastýři se vždy stávali bezcitní a bezcharakterní lháři a zloději. V každém sociálním experimentu, se z chytrých lidí stává hloupé stádo, ve jménu toho co je stádu svaté. 

Je možné, aby někdo mluvil krásně a přesvědčivě o pravdě a lásce, a přitom usiloval jen o svůj prospěch a chce mnou, nebo námi, pouze manipulovat, strhnout masy na svou stranu? Z vlastní zkušenosti vím, že to docela dobře možné je. Člověk to ani nedělá ze zlého úmyslu, nechce nikomu ubližovat, zneužívat, kázat bludy. Dokonce tomu, co říká a proklamuje, sám pevně věří, jen chce být vidět, slyšet a být středem pozornosti. 

Kompenzuje si svůj psychický problém. Ale toto je jen ten lehčí případ vymývání mozků a sociální manipulace. Jak však poznat i horší případy ve kterých člověk, který krásně mluví o lásce, je ovládán někým jiným, kdo mu vymyl mozek a používá ho jen jako udičku, návnadu? Nevím. Neumím to poznat, jen se snažím klást otázky sám sobě, druhým, poslouchám a dívám se kolem sebe a říkám si: „Ne slova, ale činy, skutky, výsledky a dopady svědčí“. 

A je možné, že to poznám, až když jsem chycen. Možná to nepoznám nikdy, protože se sám stanu tou udičkou v rukou někoho. Má tedy vůbec nějaký smysl o tom přemýšlet, uvažovat a svěřovat se druhým? Myslím, že má. Má smysl si říct: Pozor na každého, kdo říká: „Můj názor je ten jediný správný.“, nebo „Tato víra je ta jediná pravá…“, „Toto jednání je to jediné správné…“, „Kdo nejedná jako já, ten je na zlé cestě…“, „Kdo není s námi, je proti nám…“ atd. 

Poslední heslo by nám, zralejším věkem, mělo být dost známé! Tak o co jim tu vlastně jde? Jde o parazitování! O zachování lidství a smyslu jeho cesty po Zemi. Nic víc. Každý člověk je originál, každý je na nějaké duchovní, etické, vědomostní, zkušenostní a nevím jaké ještě výši poznání. Každý, má svobodnou vůli rozhodování. Každý jde svou cestou k poznání pravdy a lásky, každý potřebuje jiný druh vedení a jiné prostředí k vývoji své osobnosti. 

Neodsuzuji různé směry myšlení, různé aplikace myšlení, různé domněnky, pokud to vše vede lidi k svobodě poznání a lásce ke všem a všemu a ne ke lži a nenávisti. Za důsledky všech lidských činů jedinec nemůže, ale můžou za to egoističtí pokrytečtí kariéristi. Proto tvrdím, že jakákoli centralizace, srovnání se do řady, do stáda, je výsledkem ideologického vymývání mozků, výsledkem dlouhodobého plánu, jak vytvořit nástroj egoistické moci pro elitu

A tak si myslím, že jediné co nás ochrání před ztrátou svých osobností, je stále hledat pravdu a lásku, zachovat si rozum a žít pravou lásku ke každému a ke všemu co si to zaslouží. Hledejme, nalézejme, diskutujme, laďme se, atd. nemůžeme se nechat násilně konzumní totalitou sjednotit do globálního tupého stáda, které umí jenom žrát a srát.

Ano, ochráníme konzumní kulturu před bezcitnými jedinci

Není zde dobro a zlo jak si myslí lidi, je zde jenom správně a chybně, podívejme se na násilné eliminování těch, co nesouhlasili s dogmatickou totalitou, kdo chce s idioty v klidu žít musí idiotem i být o tom jsou dogmatické totality. Jak vlastně vzniká taková dogmatická totalita? Je zde princip bezcitnosti, bezcitní jednici se ujmou násilně moci a nastolí dogmatickou totalitu, která funguje jako armáda, ve které je obyčejný voják jenom číslo ve statistice. 

Všimněme si toho, že bezcitní jedinci jsou v kariéristických závodech nejlepší a tak zde získávají rychle a snadno moc a tím i bohatství, následkem jsou konflikty a války, pro pochopení; psychopata, sociopata, devianta, blbce, idiota, blázna, zmrda, kokota, ksindla, atd. je třeba se podívat na jeho dílo, z díla poznáme tvůrce, dílem těchto vadných jedinců je konzumní očistec ve kterém je dobrota žebrota. 

Útoky z 11. září 2001 byly sérií koordinovaných teroristických útoků, které se uskutečnily 11. září 2001 ve Spojených státech amerických. Provedlo je 19 příslušníků militantní islamistické organizace al-Káida. Ti unesli čtyři letadla na komerčních linkách společností American Airlines a United Airlines. Dvě z nich, Let American Airlines 11 a Let United Airlines 175, narazila do věží Světového obchodního centra v New Yorku, zabila všechny lidi na palubě a další uvnitř budov. 

Obě zasažené budovy se následkem vzniklého požáru do dvou hodin zhroutily, zničily blízké budovy a další poškodily. Třetí letadlo narazilo do Pentagonu, sídla Ministerstva obrany USA v hlavním městě USA, Washingtonu, D.C. Čtvrté letadlo se zřítilo po souboji mezi teroristy a pasažéry letadla poblíž města Shanksville v Pensylvánii. Letadlo letělo na Washington, D.C. a spekuluje se, že mělo za cíl zasáhnout Bílý dům anebo americký Kapitol. 

Při útocích celkem zemřelo 2996 lidí včetně 19 únosců. Až na 55 vojáků ze 125 obětí, které zemřely v Pentagonu, byli oběťmi civilisté, pocházející celkem z 90 zemí. V reakci na útoky vyhlásily Spojené státy „válku proti terorismu“, provedly invazi do Afghánistánu a svrhly hnutí Tálibán, které poskytovalo zázemí teroristům z al-Kájdy. Na domácí půdě pak zákonodárci schválili zákon rozšiřující pravomoci zpravodajských služeb. Mnoho dalších zemí také posílilo antiteroristickou legislativu a pravomoci svých bezpečnostních složek. Některé americké burzy zůstaly po útoku uzavřeny celý týden a po svém znovuotevření vykázaly ohromné ztráty zejména v pojišťovnictví a letecké dopravě. Zničení kancelářských prostor způsobilo škodu v řádech miliard dolarů. 

Když se lidi dívali v televizi na to, jak zpravodajství ukazuje tento terorismus v USA tak si mnozí mysleli, že je to reklama na nějaký nový katastrofický film, já jsem si to taky myslel, mozek nedokázal pochopit to, že by něco tak hrozného se mohlo skutečně stát, od té doby se svět restartoval, lidi pochopili to, že je třeba začít se změnami v konzumní kultuře. Je třeba říci, že vymývání mozků pomocí dogmatických dezinformací musí globálně skončit, už bylo dost amatérských chyb, které jsme udělali.

Nestačí měnit povrch, musíme začít měnit to co je pod povrchem, pod povrchem je špína a jde o to, abychom tu špínu eliminovali, tou špínou je bezcitnost, zaměříme se na problematiku bezcitnosti do hloubky a nebudeme už bezcitnost tolerovat nikomu, ten kdo bude myslet a jednat bezcitně, ten pozná, že se mu to nevyplatí, ochráníme konzumní kulturu před bezcitnými jedinci pomocí moderní vědy a techniky.