pondělí 27. srpna 2018

Extrémistické totality jsou rakovinou současnosti

Podívám se do zrcadla a říkám si, koho to vlastně v tom zrcadle spatřuji, jsem to já nebo to nejsem já, zrcadlo je povrchní umí zobrazit jenom povrch těla, ale pod povrchem je něco co nechápeme, i když se mnozí specialisté pokrytecky tváří, že chápou to co je pod povrchem těla a myšlení. Neřeš to, co stejně nevyřešíš, řeš to, co dokážeš vyřešit, jenže i když něco pracně vyřeším tak stejně zase budu muset řešit něco jiného. 

Připadám si po celý život jako v bludišti, mnohdy je zde radost z nalezení nové cesty, ale brzo se ukáže, že tato cesta ven z bludiště nevede, kde je chyba? Chyba je v neosobní kultuře, každý člověk je už jenom šroubkem v obrovském stroji, a když se šroubek rozbije tak je nahrazen novým šroubkem a tak to zde jde už mnoho století, jenom neustále opakujeme pořád stejné chyby. Můžeme si nasadit masky a hrát divadlo, jenže následkem bude to, že se svět stane velikou nemocnicí a tím se dostaneme do začarovaného kruhu. 

Smyslem života nejsou závody o to, co milujeme a potřebujeme, smyslem života byli a budou osobní vztahy, bez osobních vztahů se z lidí stávají stroje na dálkové ovládání. Extrémistické totality jsou rakovinou současnosti, je třeba zvýšit výdaje na zbrojení a tak uděláme z dělnické třídy konzumní otroky s nulovou hodnotou. Jenže přicházejí autonomní zbraně, co mají inteligenci, najednou robotům dojde to, že nepřítelem není cizí robot, ale že nepřítelem je egoistický člověk, a roboti člověka zde eliminují.

Umělá inteligence místo programátorů

Lidská síla je drahá a nespolehlivá proto začíná docházet k nasazování Google umělé inteligence která nahrazuje; programátory, administrátory, moderátory, atd. konečně budou mít vysokoškoláci dost času na to, aby se mohli věnovat podnikání. Často je u nás slyšet to, že současná Google umělá inteligence je hloupá, a nemůže nahradit chytré vysokoškoláky. 

Podívejme se na Google který nasazuje umělou inteligenci a tak snižuje svoje náklady, Google umělá inteligence si přečte, co právě píšete na klávesnici a zablokuje vám IP adresu už podle obsahu textu už před zveřejněním na internetu v EU. 

Umělá inteligence od Google zkontroluje veškerý obsah všech stránek v EU a většinu obsahu trvale vymaže, protože jde o vadný obsah plný neslušných slov a hlouposti, místo ubohé kvality zde bude v EU jenom vysoká kvalita obsahu, jaká je třeba na Wikipedie, kde je tvrdá cenzura obsahu. 

Umělá inteligence změní i vzhled a funkčnost každé stránky, bude to v EU vypadat jako na stránce Google, skončí v EU vadné stránky, kde je obsahově závadný obsah, skončí i kopírování obsahu z cizích stránek, v EU zmizí stránky, co jsou http a budou zde jenom stránky a blogy co jsou https, bezpečnost na internetu je prioritní. 

Ano, bude to virtuální EU totalita, ale bez Google totality zde nikdy nebude bezpečnost a funkčnost na internetu, dobro je možné realizovat jenom díky zlu, které eliminuje trolly, co zde spamují a tapetují. Jak si to zde uděláme takové to zde i budeme i v EU mít, skončí pokrytectví, kdy si na internetu vadní ubožáci hráli na celebrity.