sobota 25. srpna 2018

Přichází policejní totalita

Jsou zde hodinky které nejdou sundat tyto hodinky slouží jako telefon na předen nastavená čísla a volat můžete jenom na předem nastavená čísla, jste neustále sledování kde se pohybujete a pokud opustíte povolenou trasu jste na to upozornění, to vše za malou cenu a lokalizované do češtiny, už jde jenom o to aby tyto hodinky musel povinně každý nosit, aby policie měla přehled o lidech v EU od narození do smrti, kontrola je základem bezpečnosti. 

V druhé vlně dostanou tyto náramky i zvířata která jsou lidem blízká, kontrolovat a pokutovat lidi v EU o tom je naše budoucnost, ten kdo nebude mít hodinky (Gator 3) na ruce ten skončí ve vězení. Nejprve tyto hodinky dostanou v EU lidi které chce mít policie pod kontrolou, ještě je třeba dořešit nabíjení tak aby se nemuseli hodinky sundávat z ruky pomocí bezdrátového nabíjení.

Ano, nemáte pevnou vůli

Jíte čokoládu a je vám lépe, jenže to je jenom dočasná iluze, podvedli jste chytře vaši inteligenci pomocí chemie, tudy ale cesta ke štěstí nevede, pokud chcete být šťastní bez podvádění vaší inteligence tak musíte přestat být hříšníky, největším lidským hříchem je pokrytectví, pokrytectví je obrazně jako čokoláda, jenže vše co dáváte to i nazpět dostáváte. Odvyknout pokrytectví je stejný problém jako odvyknout si kouření, je to otázka pevné vůle, proč nemáte pevnou vůli? 

Nejste ve svém psychickém domě pánem, jste zde jenom sluhou svých zlozvyků, vaše zlozvyky ve vás hluboko zakořenili a vy už nemáte sílu je vytrhnout a tak máte blbou náladu a konzumujete to, co vám škodí fyzicky a psychicky. Jak si to uděláš, takové to máš, vše co dáváš, to nazpět dostáváš, takový je život. Komu není rady, tomu není už pomoci, nesnažte se poradit pokrytcům, oni o vaše rady nestojí, kdo chce s pokrytci v klidu žít, ten musí i pokrytcem být.

Koupit Canon EOS M50 nebo Nikon Z7

Ono záleží na vašich prioritách, jako základní priorita je cena a velikost snímacího čipu, profesionál potřebuje veliký snímací čip a velikou nabídku příslušenství, málo náročný profesionál se spokojí s Canon EOS M50, výhodou je zde malá váha a malé levné objektivy. Velmi náročný profesionál bude chtít Nikon Z7, zde má k dispozici přes adaptér všechny objektivy pro zrcadlovky Nikon, objektivy které nepotřebují adaptér, jsou zatím v malé nabídce, protože jde o novinku. 

Statisticky je doloženo, že je minimálně využitá vysoká kvalita snímků z velmi drahého fotoaparátu, proč investovat do vysoké technické kvality fotek když tu vysokou kvalitu stejně minimálně lze využít. S malým fotoaparátem nejste tak nápadní, jako s velikým fotoaparátem. Fotografování je programově řízený proces, na jehož konci jsou fotografie, důležité je aby uměl fotograf využít optimálně svůj fotoaparát a měl při fotografování správné priority.

Ano, Samsung je lepší než Apple

Nejde zde o můj subjektivní názor, jde o vědecká fakta a statistiky, problém Apple je v tom, že je uzavřený ve svém pohádkovém světě, a nevnímá tak realitu. Samsung vnímá velmi citlivě realitu a neustále se realitě přizpůsobuje, proč Apple nedokáže vnímat realitu? Apple je v USA a myšlení lidí v USA je o pohádkovém světě, kultura USA je založená na tom že z lidí udělá děti, co věří na pohádky.

Dítě je snadno manipulovatelné, o tom to je! Podívejte se na to, že prezident USA při zvolení přísahá na Bibli a to jasně dokazuje to, že USA věří na pohádky, Bible to jsou pohádky pro dospělé. Samsung vychází z Japonského obchodního úspěchu, Japonsko začalo mít obchodní problémy, když začalo využívat levnou Čínskou pracovní sílu. 

Dneska už je v Číně kvalitní pracovní síla, převýchova zaměstnanců potřebuje vždy minimálně jednu generaci, veliké věci trvají velikou dobu. Podnikání to je boj o zisk, jde o to, jak kvalitní jsou; lidi, stroje, programy, ideologie, ekonomika, atd. USA by se mělo poučit ze svých amatérských chyb a postavit velikou továrnu na Apple produkty na svém území, přej pracujícím v USA a bude ti přáno, dej pracujícím v USA práci a bude ti dáno. 

Podívejme se na Apple Mac mini, je to malý počítač, který je čtyři roky pořád technicky stejný a tím je už zastaralý, a srovnejme jej s chytrými hodinkami Galaxy Watch 46mm od Samsungu. USA potřebuje změnit vládu, kdy se zde moc předá chytrým mladým lidem, co se vypořádají s problémy, které USA už dlouho trápí, už se nebude přísahat na starou Bibli, ale bude se přísahat na mobilní telefon od Applu, který byl komplexně vyroben v USA.