úterý 21. srpna 2018

Jak opravit vadného člověka?

Současný systém oprav vadných lidí je vadný, budeme muset začít vadné lidi opravovat moderním způsobem, který bude levný a rychlý, naskenujeme lidi pomocí dotazníků, co budou na internetu, těla lidí dáme do masových konzerv společně s drůbežím separátem, informace použité ze skenování lidí se použijí pro nový systém, kde bude každý člověk jenom jedním počítačem, který má operační systém s umělou inteligencí.

Tyto počítače napojíme na virtuální realitu, fyzickou práci budou místo lidí dělat stroje a roboti, lidi budou jenom na duševní práci, která jim umožní se duševně seberealizovat. Základem existence zde bude sdílení informací a programů, mnozí namítnou, že nechtějí být jenom virtuální bytostí, a že chtějí mít genetické tělo. 

Evoluce je jako řeka, která nejde zastavit, co bylo, to bylo, zájem evoluce je nad zájmem jednice, je třeba zajistit, aby vše fungovalo rychle a levně, to je možné jenom tehdy když nebudeme mít genetická těla, naše těla jsou pro nás očistcem, protože nás omezují více, než si to uvědomujeme. Genetický člověk to byla testovací verze, a finální verzí je počítač, ve kterém je umělá inteligence. 

Moderní počítače budou vypadat jako čipové karty, robot zasune novou kartu do regálu, a na tu kartu se nahrají data, která se neskenovali z pokryteckého člověka, který se po naskenování ekologicky eliminoval. Všechno se miniaturizuje a tak se i člověk zmenší na velikost čipové karty. Takto bude jedna umělá inteligence opravovat jinou umělou inteligenci, člověk je velmi adaptabilní a tak si na nový svět zvykne a bude rád, že nemá už problémy s genetickým tělem.

Vada je opravitelná nebo neopravitelná

Je zde s něčím problém tak je to vadné a buď to jde opravit, nebo to nejde opravit, vadný může být; člověk, společnost, rasa, národ, kultura, ekonomika, politika, náboženství, kniha, dům, most, auto, zvíře, rostlina, program, informace, počítač, telefon, boty, obraz, atd. Nedávno spadl v Itálii most, který byl vadný, vadní lidé unesli veliká letadla a narazili s nimi v USA do dvou velikých mrakodrapů, kde bylo mnoho lidí a to 11. září 2001, vadný mladý člověk (Anders Behring Breivik) postřílel 77 cizích mladých lidí, protože si myslel, že to jsou vadní lidé, na internetu jsou vadné stránky, co nejsou zabezpečené a nemají tak začátek https, atd. takový je život s tím nic nejde udělat. 

Neurážejme druhé neslušnými slovy, ale řekněme druhému ty jsi vadný a ty vady nejdou bohužel u tebe už opravit. Nechme emoce stranou, zjednodušme si komunikaci a myšlení, většinou vrozené vady už nejdou opravit stejně tak i konstrukční vady nejdou opravit, realita je jenom o problémech s tím co je vadné, podívejte se na zákony, neustále se musí měnit, protože jsou vadné příčnou je to, že ty zákony vytvářejí lidi co jsou vadní, musíme dělat zákony s tím co máme, dokonalý člověk je iluze, každý člověk je vadný o tom to je, sebekritika vyšla z módy, podívejte se na Amazon jak neustále nabírá skladníky a neustále je vyhazuje, protože jsou vadní, a nepracují tak jak to náročný zaměstnavatel požaduje. Může vadný člověk, pomoci radou vadnému člověku?

Ano, pravda nemůže zvítězit nad lží tam, kde je totalita

Digitální totalita, eliminuje pokrytecký egoismus. V současnosti zde není demokratický kapitalismus, ale je zde pokrytecký egoismus, s příchodem digitální globální totality se eliminuje pokrytecký egoismus, z lidí se stanou jenom statistická čísla, vadný jedinec skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Parametry pro stanovení vadného jedince, se budou neustále optimalizovat a lidí začne na světě rychle ubývat, nedostatek zaměstnanců vyřeší naštěstí GVKB roboti s umělou inteligencí. 

Nejprve z ulic zmizel lidský ksindl, to jsem považoval za správné, potom z ulic zmizeli staří lidé a invalidi, to mě bylo divné, potom z ulic zmizeli lidi, co měli špatnou náladu, to už jsem začal mít o sebe strach a potom si pro mě přišli a já už nemohl křičet, na ulici nebyl nikdo, kdo by mě mohl slyšet. Totalita je založená na strachu a největší strach mají lidi ze smrti, moc je zde díky bezmoci, nikdy nevíte, za co vás totalita zavře nebo zabije. Naše dlouhé dějiny jsou spojené s mnoha totalitami, které z nás udělali líné idioty. Z cizího krev neteče a peníze nesmrdí, jenže vše je zde dočasně, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole, pravda nemůže zvítězit nad lží tam, kde je totalita.

Ano, nejvíce lžeme sami sobě

Ty lžeš, protože máš měkký nos, to říkají dospělí dětem a neuvědomují si tím, že vlastně dítěti řekli, že každý člověk na světě je lhář, protože nikdo zde nemá tvrdý nos. Dospělí chtějí po dětech, aby jim řekli pravdu, a přitom jim sami lžou o tom, že je přinesl čáp a že na vánoce dává dárky Ježíšek, nebo jím říkají pohádky, kde vše dopadne dobře. V Rusku se Komunistické noviny jmenovali dokonce Pravda, jak absurdní když tam lhali lidem o tom, že se díky sociální státní byrokratické politice budou mít zde dobře? Mnozí odvážní lidé dokonce bojovali za pravdu a mnoho za to i trpěli, někteří skončili jako mučedníci, zato nikdo nikdy nebojoval za lež, asi proto, že to není třeba. 

Otázka pravdy vychází ze situace, pokud je pro nás výhodné lhát tak i lžeme a pokud je pro nás výhodné mluvit pravdu tak jí i říkáme. Většinou lžeme lidem, jež nás nemají rádi, a říkáme pravdu těm, co nás mají rádi, bohužel těch co nás mají opravdu rádi je velmi málo a tak více lžeme. Nejhorší je, když nám lže někdo, komu mnoho věříme, může jít o přítele nebo o nějakou autoritu, zrada nás zasahuje velmi citelně a trvá dlouho, než se z toho zotavíme. Zajímavé by bylo natočit film, ve kterém by nikdo nelhal, protože by každý měl v mozku čip a ten by lež zablokoval a donutil lidi mluvit pravdu. Jsou určité profese, kde se mnoho lže, díky pravdě by se museli transformovat nebo by zanikly. Nejhorší je když lžeme sami sobě a nalháváme si, že jsme dokonalí, taková lež je jako droga a když zjistíme, že jsme nedokonalí máme deprese a je nám velmi zle.

Tolerance vyšla z módy

Z lidí se stávají automaty, které neumí tolerovat druhým jejich chyby a jejich slova, následkem je logicky veliký globální nárůst deprese a stresu, konzumace léků na deprese, nebo konzumace cigaret a alkoholu, to je jistá cesta do očistce. Vše je o náhražkách; láska byla nahrazená nenávistí, pravda byla nahrazená lží, normálnost byla nahrazená nenormálností, moudrost byla nahrazená hloupostí, atd. Pracujete pomalu, máte výpověď, copak je člověk robot na baterky? 

Na druhé straně je zde veliká tolerantnost k příživníkům a parazitům, někde je v evoluci u člověka a jeho civilizace chyba, a je třeba tu chybu nalézt a opravit. Tou chybou je egoistické pokrytectví, hlásáme humanismus, ale jsme egoisty, hlásáme demokracii, ale jsme dogmatičtí diktátoři, hlásáme to, že bude po volbách pracujícím líp, ale po volbách je líp příživníkům a parazitům. Z lidí se stali profesionální herci, a tak si čerti zde hrají na anděly, z dálky vše vypadá potom jinak než z blízka. Všichni lžou a kradou, to logicky nemůže fungovat, někdo musí taky pracovat.

Malé potřebuje pomoc od velikého

Podívejme se na cenu práce, která může být správná nebo chybná, pokud je všude cena lidské práce správná a odpovídá situaci, tak se lidem dobře žije, a nikdo si na nic ve společnosti nestěžuje. Jelikož se lidem zde špatně žije, znamená to, že cena lidské práce zde není správná, příčinou je chybná víra, kdy lidi věří naivně mnohému a tak mnoho chybují, což má za následek že zde není správná cena u lidské práce. 

Správnou cenu u lidské práce může zajistit jenom soutěž a konkurence, která je možná jenom díky modernizaci a optimalizaci. Podívejme se na malou výrobní cenu krabičky s cigaretami a její velikou prodejní cenu, monopoly zde neskutečně brutálně ekonomicky parazitují na kuřákovi a on se tomu nemůže bránit. 

To samé se děje ale u malých lidí co pracují za minimální mzdu, i zde na těchto lidech monopoly neskutečně mnoho parazitují a tak je zde monopol pro veliké lidi, a ti ostatní jsou ubozí trpaslíci, co potřebují od velikých lidí pomoc v nouzi. Ten kdo je pod vlivem drogy, nepomůže nikomu a snaží se na druhých parazitovat, on si o sobě myslí, že je veliký člověk, a že ostatní lidi jsou trpaslíci.

Lidi musí konečně přestat sloužit velikým lidem, a začít veliké lidi zabíjet, tak jako zabíjíme nepřátele ve válce, veliký člověk je náš největší nepřítel a zabít velikého člověka je správné, protože jenom tak zde dojde k tomu, že cena lidské práce bude správná podle situace, a tak se nám zde bude dobře žít. Nestarejte se o politické volby, starejte se o to, aby zde už nebyli nikdy pokrytečtí příživníci, co si zde hrají na veliké lidi, a z nás dělají pomocí zákonů a ideologie jenom ubohé trpaslíky.

Svět potřebuje modernizovat a restartovat

1
K čemu je stádu slepý pastýř
2
Podívejme se na pokryteckou elitu, co zde má vedoucí místa a rozhoduje egoisticky o nás bez nás, tato elita je slepá, protože nevidí objektivně z nadhledu realitu, a existuje psychicky uzavřená ve svém elitním egoistickém světě. 
3
Všechny problémy a krize lidské kultury jsou způsobeny egoistickými pokrytci, co jsou nad námi, z čerta anděla neuděláš. 
4
Války v nahotě ukazují to, že nám vládnou idioti a dělají z nás idioty, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, atd. je zde idiotismus
5
Z díla spatříme tvůrce a dílem těch co nám zde vládnou je deprese u; psychiky, ekonomiky, politiky, morálky, vědy, techniky, podnikání, obchodu, rodiny, atd. 
6
Lidově řečeno ryba smrdí od hlavy, nepotřebujeme zde staré opice s královskou korunou na hlavě. 
7
Svět potřebuje modernizovat a restartovat, dosud jsme dělali jenom malé změny na povrchu, ale to nestačí, musíme lidi nahradit za roboty.
8
Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, lidský zaměstnanec, nedokáže pracovat jako robot, to je jádro problému se kterým se už dlouho potýkáme. 
9
Robot prezident bude vyznamenávat roboty, a poslední člověk na světě skončí nahý za sklem v zoologické zahradě.
10
Člověk to byla evoluční testovací verze, která se evolučně vůbec nepovedla, a tak finální verzí bude GVKB robot.