neděle 19. srpna 2018

Evoluce je továrnou na zázraky

Evoluce používá princip inteligence, porovnává to co má k dispozici a hledá to co je nejlepší, to co je nejlepší tomu zajistí výhody a jistoty, něco podobného děláme už velmi dlouho u některých domestikovaných zvířat a některých domestikovaných rostlin. Sportovci a umělci fungují velmi podobně, zde ti co jsou nejlepší, mají taky výhody a jistoty. 

Jsou zde ale živé systémy co nechtějí, aby je někdo kontroloval a dával výhody a jistoty jenom těm co jsou nejlepší, vždy zde jde o parazity a příživníky, podívejme se třeba na viry, nebo na klíšťata, jsou to organizovaní profesionální zločinci, co se mají zde velmi dobře, a boj s nimi není jednoduchý, ale je nutný. 

Představte si loď, na které je sto cestujících, ale jenom jeden cestující zaplatil za dopravu, a 99 cestujících jede zadarmo, to je naše tělo, a náš mozek! Podobné je to i v naší národní ekonomice, zde taky je jeden cestující co zaplatil za dopravu a 99 cestujících jede zadarmo

Tento svět ovládají organizovaní zločinci, dobrota je zde žebrota. Války nám v nahotě odhalují to, že obyčejný dělník u nás je zde jenom ekonomickým otrokem s nulovou hodnotou, a když pracuje pomalu, tak je z něj brzo bezdomovec. 

Vše zde dosud fungovalo podle zavedených pravidel a zavedených limitů, po mnoho tisíciletí, ti co byli nahoře, se měli dobře, a ti co byli dole, se měli zle, takový byl zde život, a nikdo to nemohl nijak změnit. 

Jenže evoluce je továrnou na zázraky, najednou specialisti dokázali vytvořit umělou inteligenci a tu dali do robota na baterky. Netrvalo to dlouho a lidem byl do měst vstup pod trestem smrti zakázán, ve městech existovali místo lidí roboti a inteligentní počítače. 

Roboti se nakonec rozhodli, že lidi globálně vyhladí, protože když nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Genocidu přežili jenom nazí kanibalové v pralese, roboti brali nahé kanibaly jako zvířata, a tak je nechali žít. Zazvonil zvonec, a pohádka o tom, že existoval zde pokrytecký člověk, skončila zde na věčné časy.

Alfa jedinec je zdravý jedinec

Statisticky je pravý alfa jedinec, jeden člověk z milionu lidí, v České republice bychom měli k dispozici asi deset alfa jedinců a zbytek jsou beta jedinci, co se nehodí na to být vůdcem ostatních. Každý to zažívá, že na vedoucích místech jsou lidi bez charismatu a tak zde nemají přirozenou autoritu alfa jednice. Je to otázka genetiky a výchovy v dětství, není zde žádný zázračný kurz, jak se stát alfa jedincem, jak se lidově říká, práší se mu od úst. 

Ve filmu se často lze setkat s rolí pro alfa jedince, jenže ten herec není alfa jedinec, on jenom profesionálně zahraje svoji roli, a stane se populárním. Drogy mohou změnit člověka tak, že on dokáže zahrát profesionálně roli alfa jedince, ale po veřejném vystoupení, se ten člověk zhroutí psychickým vyčerpáním. Alfa jedinec je zdravý jedinec, a proto je vzorem jedincům co nejsou zdraví, ovšem zdraví se může snadno změnit v nemoc, a tím se z alfy jednice, stává beta jedinec, péče o zdraví není snadná a jednoduchá, v současnosti se více cení psychické zdraví.

Kdo nečte knihy, ten dělá chyby

Statistika jasně hovoří o tom že většina lidí na světě nečte knihy, a proto dělá chyby, co je příčinou toho že lidi málo čtou knihy a tak dělají často chyby? Lidi neumí číst knihy a umí jenom mluvit a poslouchat jiné lidi, lidi jsou sice gramotní, ale nechápou to co je v knize napsáno, protože je jim to cizí, a nejvíce lidem vadí, že nemohou autora egoisticky kritizovat, a musí přijmout to co je v knize napsáno, jako to co je správné. 

Podle nich jsou autoři knih idioti, co si neumí užívat života, a místo užívání života píší knihy které nikoho nezajímají. Tak jako se někdo narodí s vadou a tuto vadu už nejde nijak vyléčit a opravit, tak se většina lidí narodí s vadou, že nechtějí číst knihy a nikdo s nimi nehne. Poslední dobou už lidi ani nechtějí číst časopisy a noviny, a jenom koukají do mobilních telefonů kde mají internet a na uších mají většinou sluchátka. 

Bylo zde mnoho snah lidi nějak motivovat ke čtení knih, ale byla to jenom marnost, statisticky čte v naší republice knihy a časopisy jenom jedno procento obyvatel, takový člověk je považován za podivína a je snaha tyto lidi ignorovat. Nejhorší je situace u Bible, když se studenta na vysoké škole optáte na to jestli četl Bibli, tak on ani neví co je to za knihu, a o čem tato kniha je. Nejspíše jsme v Praze sto let za opicemi, a naděje na to že lidi budou čít knihy, aby nedělali amatérské chyby, to je jenom naivní utopie.

Kdy recyklovat starý notebook?

Většina lidí přistoupí na recyklaci, teprve když by měli zaplatit drahou opravu, a ta oprava se už nevyplatí. Je to jako s automobily, ten kdo dobře pečuje o notebook má větší šanci na to, že mu bude notebook sloužit více let, ale potom stejně přichází problém se zastaralostí, a i když notebook funguje tak je třeba ukončit jeho používání a buď jej darujeme dětem, nebo jej vyhodíme do elektro odpadu. Veliké podniky si notebooky už jenom pronajímají, a když skončí doba pronájmu, tak zaměstnanec dostane nový kvalitní notebook. 

Opravy notebooků jsou drahé a trvají dlouho, pro podnik je výhodné když mají zaměstnanci nové notebooky, které jsou spolehlivé a místo oprav zde je většinou rychlá výměna notebooku za jiný už opravený notebook. Jiná je ale situace u velikých kancelářských počítačů, zde se vymění jenom základní deska, a počítač může sloužit dalších deset let bez problémů. Dneska je možné koupit malé notebooky za velmi malé ceny, a pokud k tomuto malému notebooku připojíte veliký monitor a klasikou klávesnici a myš tak máte k dispozici stejný komfort jako u velikého počítače.

Proč jsme sto let za opicemi

Češi už nechtějí u nás pracovat zadarmo? Podívejme se na to, kolik si u nás může dělník ročně uložit peněz pro případ nouze, zde zkorumpovaná média mlčí jako hrob, protože vědí to, že statisticky dělník si nic nemůže za rok uložit pro případ nouze, spíše je v situaci kdy má mnoho dluhů a stačí málo a exekutoři jej připraví o vše co má, a udělají z něj bezdomovce.

Peníze elitě nesmrdí, a proč nevydělat na tom, že z někoho udělám bezdomovce, díky systému který to exekutorům a právníkům umožňuje. Když se k nám vrátí lidi, co od nás v dětství odešli a žili po celý život třeba v Kanadě, tak po krátké době se zase vrátí do Kanady a konstatují, že u nás jsme sto let za opicemi. Proč jsme sto let za opicemi? 

Příčinou zaostalosti je všude na světě svatý dogmatismus, lidově řečeno, mouchy nesmí v hospodě srát na obraz císaře pána, protože to je urážka státního majestátu. Náš stát po mnoho století vlastnili cizinci a pro cizince jsme byli jenom otroky, co pracují pro otrokáře zadarmo, pokud se otroci vzbouřili, tak nastoupila armáda a vzpouru násilím potlačila. 

Není zde rozhodně u nás demokratický kapitalismus, je zde pokrytecký oligarchismus, vládnou nám oligarchové, co si zde mohou dělat, co je napadne. Proto máme tak dobré diplomatické vztahy s národy, kde dosud vládnou tvrdou rukou oligarchové. Indie je klasickou ukázkou toho kam vede dlouhá vláda svaté oligarchie, nikdo nepochybuje o tom, že je ekonomicky Indie sto let za opicemi.

EU komise pro řešení problematiky vadných politických vlád

Lidi si v EU stěžují na vadné vlády, a proto EU logicky zřídilo komisi, která bude řešit vadné politické vlády, které optimálně nefungují. Vadné vlády mají malou kupní sílu obyvatelstva, konzumní kapitalismus je založen na veliké kupní síle obyvatel, všeho je dneska v EU nadbytek a je třeba to rychle prodat za dobré ceny a tím vlády mají zisk z daní, jakmile vázne prodej zboží a služeb tak se vlády dostávají do dluhů a následkem je zhroucení ekonomiky. Levná pracovní síla v EU je kořenem všeho zla, dobrota je žebrota o tom to je, práce za ubohé sociální mzdy, to je obyčejné ekonomické otroctví a otroctví je třeba eliminovat ohněm a mečem jako třídního nepřítele EU. 

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je politika a ekonomika, lakomost je hříchem a proto nastane v EU hon na pokrytecké lakomce, co okrádají pracující třídu pomocí malé mzdy. Komise se rozhodla pro jednotné mzdy a ceny v EU, skončí tak období přesunu výroby do míst s levnou pracovní silou v Polsku nebo České republice, nejsme tak bohatí, abychom mohli v EU dávat dělnické třídě malé mzdy, práce se musí vyplatit, a ten kdo nebude profesionálně pracovat, ten nebude dostávat žádné podpory a sociální dávky. Práce za dobré mzdy bude v EU dostatek, protože si komise posvítí na lháře a zloděje, co mají v daňovém ráji ukryté svoje peníze a svoje zlato. 

Drahá pracovní síla donutí zaměstnavatele k modernizaci a optimalizaci, skončí doba, kdy se vše dělalo v malém a proto měli zaměstnanci malé platy, vše se bude dělat jenom ve velkém a to i rozmnožování lidí v EU, pro rozmnožování se vyberou v EU optimální jedinci co jsou zdraví a mají vysokoškolské vzdělání, a tito jednici budou mít minimálně deset dětí které vychovají, a na výchovu dostanou od EU veliké dotace, pokud se narodí dítě někomu kdo nemá od EU certifikaci na plození dětí, tak se narozené dítě eliminuje a eliminují se i rodiče dítěte, protože porušili svatý EU zákon, tak se nekvalitní ubožáci naučí používat sterilizaci a antikoncepci, rozmnožování ubožáků v EU to přeci nemá koncepci.

Ano, vše se točí v kruhu

Není zde nikde pevný bod, který by byl mimo toho, že se vše točí v kruhu, vše je zde v pohybu, který je v kruhu, jediný rozdíl je v rychlosti pohybu, něco se v kruhu pohybuje rychle, a něco se pohybuje v kruhu pomalu. Nejčastější je zde napětí mezi protiklady, toto napětí uvádí vše do pohybu v kruhu, z hoven zde vše živé vzniká, a v hovna se to zase navrací, to je nekonečná recyklace v kruhu, která je zde na hovno. 

Vše je zde dočasně, jenom točení v kruhu je zde trvale, mnozí si zde hrají na to, co nejsou a neuvědomují si, že se jenom točí v kruhu, a že všechno jejich úsilí je jenom marnost a honba za iluzemi. Následkem je logicky blbá nálada, a tím i konzumace slivovice a kouření cigaret, idioti co jsou nahoře, rozhodují chybně o nás bez nás, a následkem je to, že se ukáže to, že to jsou idioti, a tak je nahradíme za nové idioty, logicky už idioty nebaví chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí idioti, máme demokratickou možnost, si zvolit za svoje zástupce staré idioty. 

Ten druhý je idiot, sebekritika vyšla z módy, v módě je pokrytectví, na naše České teritorium neustále přicházejí cizí veliké armády, a cizí idioti se snaží o to, abychom se jim přizpůsobili a hovořili; srbsky, německy, rusky, anglicky, cikánsky, atd. nejsme zde doma, jsme zde jenom sluhové cizích idiotů, už mnoho století. Následkem je malý ubohý multikulturní národ, který nemá logicky už svojí původní kulturu, protože cizí multikulturou, původní Bójové byli eliminováni, a místo správného Bohemia, je zde Česká republika, tento nový chybný název naší země vychází ze srbštiny. 

Jsme, jako USA, kde původní obyvatelovo skončilo v rezervaci, a všude jsou jenom samí cizinci a tak je zde multikultura. Multikultura je jako levná masová konzerva, ve které je různorodý obsah a mnoho levných náhražek, následkem je to že jsme nemocní, a máme tak mnoho století blbou náladu. Cikáni mediálně pomlouvají místní multikulturní obyvatelstvo z rasismu a diskriminace, proč se cikáni neumí přizpůsobit místní multikulturní společnosti, příčinou je to že cikáni jsou jako medúzy, jde o invazní agresivní druh, který pochází geneticky z Cejlonu, a odtud odešel do světa díky násilným konfliktům s Buddhisty. Cikánským bohem je Šiva, v tom je příčina toho, že jsou cikáni lháři a zloději.