pátek 17. srpna 2018

Mozek idiota

Kolik je na světě lidí tolik je na světě i idiotů, z dálky může idiot vypadat jako; král, císař, šlechtic, papež, guru, prorok, vůdce, kazatel, prezident, celebrita, ředitel, atd. vše je zde pokrytecké divadlo, nikdo z lidí není normální, to logicky znamená to, že všichni jsme idioti, někdo je malý idiot a jiný je veliký idiot. Pokud bůh stvořil lidi ke svému obrazu tak to by znamenalo logicky to, že bůh je idiot. 

Jenže lidi stvořila evoluce, bohem zde je čas a energie, což dokazují božské vlastnosti času a energie. Podívejme se na knihy staré sto a více let, časový odstup nám pomůže pochopit to, že lidi v minulosti byli samí idioti, boj s idioty není snadný a jednoduchý, idioti byli a budou vždy v přesile, jsou všude, nejde před nimi nikam utéci. 

Podívejme se na starý problém s tím, že lidi cestují daleko od místa svého narození, to je jasná ukázka toho že jsou idioti, podívejte se na strom, zakoření a je po celý život na jednom místě, a nikdo mu neříká, pohybujete se pomalu, máte výpověď. Proč by se měli lidi pohybovat daleko od místa, kde se narodili? 

Je třeba dát idiotům do hlavy GVKB čip, a tak se už idiot nebude pohybovat daleko od místa, kde se narodil, podívejme se na to, jak veliké náklady zde jsou na dopravu, a často doprava nefunguje správně, a to stojí lidi peníze a někdy i jejich životy. Podívejme se na slepice v klecích, nepohybují se a tak mohou v klidu snášet pro lidi vajíčka.

Na práci je potřeba klid, a ten se zajistí tím, že se lidi nebudou pohybovat daleko od domova. Tím se vyřeší krize a války, každý bude znát jenom dům, ve kterém bydlí a za celý život on nikdy tento dům neopustí, mimo dům kde žiješ, se budou smět pohybovat jenom GVKB roboti.

Ano, umělá inteligence eliminuje idioty

Představme si idiota, který musí spolupracovat s umělou inteligencí, takovou psychickou zátěž mozek idiota nemůže dlouho vydržet, a následkem bude to, že idiot spáchá sebevraždu. Mnozí si řeknou, žádná škoda to nebude, pokud několik idiotů spáchá sebevraždu, jenže ono brzo dojde k dominovému globálnímu efektu a už to nebude několik idiotů, ale půjde o miliardu idiotů, co díky umělé inteligenci spáchá sebevraždu. 

Ředitel ráno přijde do digitální vrátnice, a přiloží kartu, aby se mu otevřely dveře, ale displej ukáže, vaše karta byla zrušená. Ředitel začne volat telefonem na servis, v servisu mu řeknou, že už není ředitelem a že ředitelem je umělá inteligence, soukromé věci z kanceláře ředitele jsou už zabalené, a dneska ve 13 hodin vám je podnikové auto řízené robotem doručí domů. Mnozí si řeknou, že přeci vyhozený ředitel si snadno najde nové dobré místo, uplyne měsíc a ředitel bude pořád bez zaměstnání.

Řediteli začne docházet, že umělá inteligence krade lidem pracovní místa, a to co neukradne umělá inteligence, to ukradnou stroje a roboti. Najednou bude zde robot prezident, který bude na hradě vyznamenávat roboty, bohužel v té době zde už náš dlouhodobě nezaměstnaný ředitel nebude, protože on spáchal sebevraždu. Ti co nespáchají zbaběle sebevraždu, budou násilně přemístěni do rezervací mimo civilizaci, a zde se oddělí muži od žen, aby už nedocházelo k rozmnožování idiotů.

Ano, manželství je bludiště

Názorů na to, co je to manželství je velmi mnoho, pokud se nad všemi těmito názory zamyslíte do hloubky, tak zjistíte to, že je manželství bludiště. Problém bludiště je v tom že nemáte informace jak se dostat snadno ven z bludiště, v manželství taky nemáte informace jak se dostat z problémů. Existuje sice mnoho knih o manželství, a je i mnoho stránek na internetu o manželství, ale to nestačí, každé manželství je sociální experiment, který většinou skončí rozvodem, kde je jádro problému. 

Jádrem problému je veliká vzdálenost mezi manžely, každý je uzavřen ve svojí nádobě, kde je doma a odmítá druhého vpustit do svojí nádoby, kontakty jsou jenom povrchní a to dokonce i při sexu, anonymní přelidněná společnost naučila lidi pokrytectví a uzavřenosti, manželství se tak stává jenom obchodem a divadlem ve kterém je něco za něco. 

Dalším problémem jsou psychické nemoci, žít s psychicky nemocným partnerem nejde, ideální by byli povinné profesionální psychické testy před vstupem do manželství, to by znamenalo, že by byla asi polovina lidí v EU vyřazená z možnosti uzavřít v EU manželství. Následkem by bylo mnoho sexu s antikoncepcí bez svatby, to by vedlo k rychlému snížení populace v EU, na druhou stranu by zde byla zase kvalitnější populace.

Nulové svatební náklady

Není svatba, tak nejsou žádné náklady na svatbu a na rozvod, svatba měla smysl v době, kdy zde byli lidi bohatí, a svatba tak pevně spojila nějaké bohatství, bohatství lidi spojuje a bída je rozděluje, o tom to zde je. Moderní konzumní způsob života je o svobodě fyzické a psychické, manželství je svatý anachronismus, který do moderní doby už nepatří.

Spočítejte si náklady spojené s manželstvím a zjistíte, že se život v manželství nevyplatí, nikoho nezajímá to, jestli žijete v manželství nebo žijete sám, je to vaše soukromá věc, bydlíme v činžovních vysokých noclehárnách, které máme jenom na spaní, každý je dneska už jenom pokryteckým kariéristou a tak se obejde bez manželství, dobrota je přeci žebrota. 

Rozvody v nahotě ukazují to, že jsme všichni jenom pokryteckými kariéristy, navíc lidí je všude jako much, proč ještě přispívat k tomu aby zde bylo více lidí, porno stránky nám nahradí lásku a sex, vše je dneska o náhražkách, které jsou levné a rychlé. Stejně zde už brzo nebude pro lidi práce za mzdu, robot prezident bude na hradě vyznamenávat roboty, v továrně budou roboti vyrábět roboty, lidi nakonec skončí v rezervaci a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako mouchy.

Humanistická daň

Všichni chtějí konat druhým dobro, a jak víme tak lidská práce se musí zdanit, i konání dobra druhým je práce jako každá jiná, organizací co konají dobro je zde nadbytek a proto tyto organizace zatížíme humanistickou daní, nebudou pro nikoho výjimky a imunita, humanistickou daň bude platit náboženství i organizace co pomáhají lidem, co jsou na tom ekonomicky zle. 

Humanistickou daň budou platit taky jedinci, co jednají humanitně, humanismus je jako alkoholismus, tak jako jsme zatížili tvrdý alkohol velikými daněmi, tak zatížíme i velikými daněmi všechny populistické humanisty. Lidi musí pochopit to, že dobrota je žebrota a že se nevyplatí být humanistou, který podporuje příživníky a lenochy. 

Skončí tak sociální podpora nezaměstnaným a nepřizpůsobivým příživníkům, protože by se z této humanistické podpory, musela platit veliká humanistická daň. Nebude zde žádná ekonomická podpora pro matky s dětmi, a nebudou zde ani alimenty, protože to je humanismus, a ten kdo by platil alimenty, ten by musel i zaplatit velikou daň z humanismu. Nemáš peníze na péči o svoje děti, tak děti utop, a tím se nebudeš muset o svoje děti starat. 

Lidi musí konečně pochopit to, že humanismus je chybou v ekonomice a politice, dobrota je žebrota. Pokutujeme lidi za to, že dělají chyby a humanismus je chybou, ekonomika a politika je postavená na kariéristickém pokrytectví, podívejte se na elitu, co zde vládne, jsou to kariérističtí pokrytci. Bude to hon na humanisty, jenom tak zde zvítězí kariéristické pokrytectví nad humanismem, podívejme se na války, zde nikdo nehlásá humanismus, a každý jedná jako kariéristický pokrytec, lidí je na světě jako much, a eliminovat miliony much ve válce proti humanismu, to je jenom nudná statistika.