čtvrtek 16. srpna 2018

Ano, profesionál je drahý

1
Mnoho let do hloubky rozebírám příčinu konzumního očistce, ve kterém lidi existují už mnoho tisíciletí, mnoho starých myšlenek se mě vrací neustále jako bumerang.
2
Vše je o programu který směřuje k cíli, na který byl naprogramován, proč program nemůže rychle a levně dosáhnout cíle? 
3
Příčinou je to, že profesionál je drahý a amatér je levný, lidi a podniky chtějí ušetřit, a tak používají levné amatéry místo drahých profesionálů. 
4
Teprve když amatéři selžou, tak se zaplatí profesionál, který často musí opravovat špatnou amatérskou práci. 
5
Mnozí tvrdí, pokud by byli profesionálové levní, tak bychom je mnoho používali, to je jako tvrdit, pokud bude zlato levné, tak se bude více používat. 
6
Zlato je drahé, protože je ho nedostatek, stejně tak profesionálové jsou drazí, protože je jich nedostatek. 
7
Z díla poznáme kdo je amatér a kdo je profesionál, to že někdo má papíry na to, že je v něčem profesionál, neznamená ještě to, že je on v té specializaci profesionál. 
8
Čas má dost času na to, aby poznal, kdo zde byl amatérem a kdo zde byl profesionálem, lidi jsou pokrytci, a tak je obtížné poznat, kdo je amatér a kdo je profesionál. 
9
Profesionál ví to, co amatér neví, v tom je jeho profesionalita, problémem našeho školství je to že je mnoho univerzální a udělat z někoho profesionála od 15 let do 20 let to nefunguje, protože mozek je už plný informací a programů. 
10
Praxe promění amatéra v profesionála, průměrně je potřeba na tuto proměnu minimálně deset let, to znamená, že profesionalita začíná u lidí teprve od 30 let a v 50 letech je už profesionál starý na to aby zvládal náročné nasazení.
11
Proto je profesionál tak drahý, má jenom pouhých dvacet let na to, aby se ekonomicky zabezpečil na stáří.
12
Dogmatické diktatury stvořili amatéři a proto nefungují profesionálně, lidi nejsou ovce se kterými si mohou pastýři dělat co chtějí, přichází GVKB umělá inteligence a ta eliminuje svině od koryt, co si zde hrají na svaté pastýře, profesionální robot prezident, bude vyznamenávat profesionální roboty.

Kdy to spadne

Těžko se dosahuje vrcholu a lehko se padá dolů, padají nám; domy, mosty, letadla, mobilní telefony padají programově, nebo padají na zem, padají ekonomiky, politické programy, vlády, náboženství, sekty, hnutí, operační systémy, počítačové programy, lidi padají často na zem, padají nám často křehké věci z rukou, padají manželství, padají pracovní smlouvy, padají jistoty, padá z nebe; déšť, sníh, kroupy, atd. 

Kdy to spadne, to si často říkáme u toho, co vypadá na to, že to už brzo spadne? Někdy je spadnutí něčeho pro nás přínosem, třeba když nám spadne vysoká teplota, nebo když spadne dogmatická diktatura. U padání je tedy důležité jestli je padání pro nás dobrem nebo zlem, smrt je poslední pád který vše ukončí, aby mohl začít zde nový život, vše se zde recykluje. Proč si ale lidi něco přejí, když padá hvězda?

Ano, pokrytci nesplňují certifikaci bezpečnosti

Spojení na tuto stránku, není bezpečné, ukazuje Google prohlížeč. Co s tím budeme proboha dělat? Za vším jsou peníze, někdo se rozhodnul vydělávat snadno a rychle v USA milióny dolarů na tom, že lidi budou platit USA certifikační poplatky, za ověření bezpečnosti internetového spojení. 

To mi připomíná vybírání poplatků z veřejných záchodů, a od té doby se říká, že peníze nesmrdí. Ti co jsou nahoře, neustále hledají nové možnosti, jak parazitovat na těch co jsou dole, následkem je blbá nálada. Když jsme u toho jak zde vše dokonale zabezpečit před chybami a problémy, jsem pro radikální globální trvalé řešení, nahradíme pokrytce za roboty, pokrytci nesplňují certifikaci komunikační bezpečnosti.

Pravda o tom, jak se svět rychle mění

Ten kdo pracuje pomalu a draho dostane výpověď, umělá inteligence nebude rozlišovat mezi mocnými a bezmocnými, pro umělou inteligenci bude každý jenom číslem ve statistice, skončí období, ve kterém se měli dobře lidi, co pracovali pomalu a draho. Na mnoho uvolněných míst nastoupí roboti, a tak robot prezident, bude vyznamenávat roboty, lidi se začnou ve velkém odsouvat násilně do velikých rezervací, většina lidí v rezervaci po krátké době zemře, protože se nedokáže přizpůsobit novým podmínkám. Odpor bude marný, protože zde budou vojenští roboti, co bez problémů zlikvidují jakékoli snahy o odpor. 

Vše je zde dočasně, člověk byla testovací verze a finální verzí je GVKB robot. Humanisté tvrdí že jsem skeptický cynik, tak to není, jsem ten, kdo není slepý a vidí, jak se svět mění, všude je to o zvyšování rychlosti a snižování cen, rád fotografuji a nejde si nevšimnout toho, jak se za pouhých padesát let vše ve fotografování změnilo, nafotíte fotky, v telefonu je upravíte a bezdrátově je odešlete na internet, něco takového před padesáti lety nebylo možné. Vše jde naprogramovat a optimalizovat tak že profesionály už nebudeme k ničemu potřebovat a vše si sami uděláme, představme si dokonale digitalizovaný stát bez státních zaměstnanců, místo státních zaměstnanců v EU zde budou EU počítače s umělou inteligencí, skončí období kariérismu a parazitování na EU a státu.

Ano, roboti nelžou a nekradou

Ano, chudý je ten kdo je nespokojený s tím co má, logicky bohatý je ten kdo je spokojený s tím co má, proč je většina lidí nespokojená s tím co má? Lidi jsou loutky, které ovládají jejich priority a většina lidí má za prioritu být v životě úspěšnými a následkem je nespokojenost s tím co mají a tak jsou chudí hmotně i duševně. 

Stát je mocný a bohatý, protože násilím bere lidem jejich těžce vydělané peníze, ten kdo nechce dát státu dobrovolně peníze, ten skončí ve vězení, stát je zločinecká organizace, která ovládá násilně nějaké teritorium, občas dojde ke konfliktu mezi zločineckými organizacemi, a tak pracující lidi umírají ve zbytečné válce po milionech. 

Nadbytek pro stát je založen na nedostatku pro pracující třídu, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, atd. je zde dogmatický egoismus, vládnou nám přeci mnoho století dogmatičtí egoisti! Dogmata se mění podle situace, tak jako si měníme boty podle počasí, ten kdo se zde chce mít dobře, musí zde konat druhým mnoho zla, nadbytek je založen na nedostatku. 

Demokracie je utopie, realitou je kleptokracie, vládnou zde lháři a zloději! Pokud povraždíte ty, co vám vládnou, tak se nic nezmění, na uvolněná místa, nastoupí noví lháři a zloději, pokud by demokratické volby mohli eliminovat lháře a zloděje, co nám zde vládnou, tak by se volby zakázali. Jedinou možností jak změnit tento systém je nahradit lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, roboti nelžou a nekradou, o tom to je.

Ano, naše vláda nemá správné priority

Slepý nemůže vést slepé! Pokud nebudeme mít optimální priority, tak nám nebude v budoucnosti lépe! Optimální prioritou vždy a všude je, být úspěšným natolik, že jsem lepší, než je konkurence, takovou prioritu naše vláda nemá! Jak změříme to, že jsme úspěšní? 

Jednoduchým objektivním měřítkem je kupní síla obyvatel, z hlediska kupní síly jsme na úrovni Turecka proto, že je zde Turecké hospodářství (byrokratismus, protekce, úplatkářství, korupce, klientelismus, kariérismus, pokrytectví, dogmatismus, dezinformace, kasty, mafie, drogy, extremismus, vandalismus, příživnictví, dotace), ryba smrdí od hlavy, jak pravil klasik! 

Správnou prioritou je nahradit u nás lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, robot prezident bude na hradě vyznamenávat roboty, lidi skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, nová doba si žádá nové otroky. 

Svoboda je iluze, vše co zde žije, to je programově řízený proces, který je zotročen svými existenčními závislostmi, bez zdrojů nemůžou stroje fungovat. Současnost je o přerozdělování zdrojů, těm co jsou dole, se zdroje násilím berou pomocí; daní, cla, poplatků, atd. a dávají se těm, co jsou nahoře, přitom ti co jsou nahoře, jsou jenom kariéristickými parazity, co zde mají výhody a jistoty které si nezaslouží. 

Člověk to byla testovací verze, finální verzí je GVKB robot, co bylo to bylo, cizinci chtějí, abychom pro ně makali v Amazonu jako roboti za malé mzdy, tak jim vyhovíme, a v Amazonu místo lidí budou makat roboti, roboti nelžou a nekradou, o tom to je. Současnost je o rychle a levně, jenom GVKB roboti mohou zajistit to, že naše moderní veliké továrny na GVKB roboty, budou pomocí GVKB robotů vyrábět pro zaostalý svět GVKB roboty, rychle a levně.