úterý 14. srpna 2018

Ano, v jednotě je síla a dokonalost

Mimozemšťané nechápou naše místní pravidla a limity a tvrdí že jsme se zbláznili, mimozemšťané mají v mozku GVKB čipy a jejich mozek existuje od narození do smrti jenom ve virtuální GVKB realitě, skutečnou realitu má na starosti GVKB čip v jejich mozku. Tvory co dosud nemají v mozku GVKB čip, považují mimozemšťané za dobytek s nulovou hodnotou, proto nestojí logicky o kontakt s naší pozemskou civilizací, protože jsme pro ně dobytek a nulovou hodnotou. 

Podle mimozemšťanů je vše o spolupráci, protože v jednotě je síla a dokonalost, bez jednoty je zde jenom bída a zaostalost. Ptal jsem se jich jak vyřešit problém s nepřizpůsobivými příživníky co lžou a kradou, jejich odpověď byla jednoznačná, recyklovat do masových konzerv, nemá smysl přeci řešit to, co nejde vyřešit. Potom jsem se ptal, na problematiku víry v zázraky, jednoznačně odpověděli, kdo věří na zázraky, ten se dá do masových konzerv. Jejich ideologie byla, vše co způsobuje problémy, to se dá do konzervy, prý život to je jenom programově řízený dočasný proces, a to co se evolučně nepovedlo, to se dá do konzervy.

Školství je u nás drahé a zaostalé

Největším problémem je to, že žáci nejsou připravení na život v USA nebo Kanadě, pokud od nás nějaký vysokoškolák odejde do USA nebo do Kanady, tak se zde nedokáže uplatnit ve svojí profesi, a rychle se zase vrátí domů. Období kdy se někdo narodil v jednom městě, a zde žil až do smrti skončilo, letecká doprava a demokracie, lidem umožňuje levně a rychle se přemístit tam, kde je pro ně lepší zaměstnání, stát který studenty nepřipraví na možnost se uplatnit v USA nebo Kanadě, je státem zaostalým, a nemá už žádnou šanci na to se dostat mezi národy s velikou kupní silou. Naši profesoři by se měli jet konečně podívat do USA a Kanady na nejlepší školy aby konečně věděli, jak se u nás musí změnit naše zaostalé školství. 

Mnozí mohou namítnout, že nevychováme přeci vysokoškoláky na to, aby nám utekli do USA a Kanady, to je typicky soudružské uvažování, globální konkurence je základem pro ekonomiku a politiku, uzavřít se před světem to nefunguje, o tom nás dlouhé období, ve kterém nám vládli amatérsky soudruzi přesvědčilo. Zruší se všechny státní školy, a zavedou se jenom soukromé školy, co nebudou pobírat od státu dotace, nemáš peníze, tak budeš negramotný, dobrota je žebrota, stát není zde od toho, aby podporoval lidi v možnosti se vzdělat, každý si může vzít půjčku na vzdělání, a potom jí dlouho splácet, tím nebude docházet k tomu, že někdo nedodělá vysokou školu, nebo že nevyužije ve svém životě vysoké vzdělání. Posláním státu je prioritně kontrola a trestání za porušování pravidel a limitů, stát není humanitární organizace, která podporuje; lenochy, lháře, zloděje, příživníky, idioty, atd.

Vím už, jak funguje ekonomika a politika

Vše je o receptech, tak jako jsou v kuchařské knize recepty na oblíbená jídla tak i v ekonomice a politice jsou oblíbené recepty na to jak získat peníze a moc. Konzument určuje kvalitu u ekonomiky a politiky, z díla poznáváme to, jestli je tvůrce amatér nebo profesionál. 

Humanismus zkrachoval díky amatérismu, profesionální je egoismus, dobrota je přeci žebrota, humanismus je utopie, která nemůže v realitě fungovat, otázkou proč je zde tolik humanismu který z nás dělá hlupáky a chudáky? 

Příčinou je pokrytectví, podívejme se na dogmatické dezinformace, které hlásají knihy a sdělovací média ve snaze z nás udělat hlupáky, to samé dělá rodina a škola. Pravda a láska byla nahrazená lží a nenávistí, všichni profesionálové lžou a kradou, ale tváří se jako svatí andělé. 

Nadbytek je postaven na nedostatku, o tom je ekonomika a politika, vždy zde byli ti, co jsou nahoře a ti co byli dole, svoboda a rovnost to je humanistická utopie. Dobytka je mnoho, a koryt je málo, následkem jsou kariéristické závody, které dělají z; lidí, podniků, národů, atd. otroky toužení po úspěchu. Ano, úspěch kariéristům nesmrdí, pro úspěch mnozí obětují i svoje zdraví, následkem je to, že se nám psychopati přemnožili.

Vím už, jak funguje ekonomika a politika

Vše je o receptech, tak jako jsou v kuchařské knize recepty na oblíbená jídla tak i v ekonomice a politice jsou oblíbené recepty na to jak získat peníze a moc. Konzument určuje kvalitu u ekonomiky a politiky, z díla poznáváme to, jestli je tvůrce amatér nebo profesionál. Humanismus zkrachoval díky amatérismu, profesionální je egoismus, dobrota je přeci žebrota, humanismus je utopie, která nemůže v realitě fungovat, otázkou proč je zde tolik humanismu který z nás dělá hlupáky a chudáky? 

Příčinou je pokrytectví, podívejme se na dogmatické dezinformace, které hlásají knihy a sdělovací média ve snaze z nás udělat hlupáky, to samé dělá rodina a škola. Pravda a láska byla nahrazená lží a nenávistí, všichni profesionálové lžou a kradou, ale tváří se jako svatí andělé. Nadbytek je postaven na nedostatku, o tom je ekonomika a politika, vždy zde byli ti, co jsou nahoře a ti co byli dole, svoboda a rovnost to je humanistická utopie. Dobytka je mnoho, a koryt je málo, následkem jsou kariéristické závody, které dělají z; lidí, podniků, národů, atd. otroky toužení po úspěchu. Ano, úspěch kariéristům nesmrdí, pro úspěch mnozí obětují i svoje zdraví, následkem je to, že se nám psychopati přemnožili.

Kdo se hloupě často ptá ten málo čte klasické knihy

Nemá smysl a logiku, překládat cikánům (Romové) evropskou bibli, to je pro ně něco co je jim kulturně vzdálené a čemu oni nikdy nemohou porozumět, cikáni potřebují cikánské svaté písmo, které je o tom, jak cikánský Stvořitel, stvořil cikány ke svému božskému obrazu. Jak vlastně vypadá cikánský bůh? Mnozí tvrdí že cikáni nemají boha, z dálky to tak vypadá, z blízka ale spatříme boha a tím bohem je Šiva, nejčastěji bývá Šiva zobrazován jako meditující jogín. Spojuje se v něm divokost přírody spolu s čistou myslí jogína, je i králem přírody. 

Cikáni jsou mnoho tisíciletí jenom pastevci dobytka a sběrači ovoce, co nedokáží existovat v konzumní civilizaci, kde se z lidí stávají roboti na dálkové ovládání. Jejich cikánská bible vychází z přírodních pravidel a přírodních limitů, evolučně jsou na úrovni lidí před deseti tisíci lety, je to zaostalá kultura z velmi dávné minulosti, vědecky říkáme této zaostalé kultuře Animalismus. Animalismus je víra v svatou moc přírody. Byl znám již u vyhynulých kultur, které přisuzovaly svaté vlastnosti nejen zvířatům a rostlinám, či slunci a hvězdám, atd. USA dala indiány do rezervace, stejně by mělo postupovat i EU a dát cikány do chráněné rezervace, kterou bych zřídil na Italském ostrově Sardinie.

Kdy příživníci přestanou lhát a krást?

Někdo lže a krade v malém a jiný ve velikém, nejde o nový problém jak si mnozí myslí je to problém starý mnoho století, a počátek krize je podle mě vždy a všude v přelidnění, což dokazují pokusy na myších, kdy při přemnožení narůstá asociální jednání a agresivita. Lidí je jako sraček, proto život zde stojí za hovno, z hovna nikdo bič neuplete, o tom to je, že ti co jsou nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole, lidová řeč je hrubá, protože je pravdivá, řeč elity není hrubá, ale je plná lží, a tyto svaté lži umožňují elitě krást ve velkém. 

Myslíme a jednáme podle situace, pokud je zde nadbytek zboží tak je nutno snížit ceny, pokud je zde nadbytek příživníků, tak je nutno snížit globálně počty příživníků tím, že nadbytečné příživníky dáme do konzerv společně s drůbežím separátem, nejsem zlý cynik, jsem geniální ekonom a vnímám vše v rovině hodnot, ekonomika je o tom vědět a nemyslet. 

Nemysli nebo se posereš, musíš vědět co je pro tebe správné a jenom tak si život neposereš svými amatérskými chybami, správné je to, co je v souladu s přirozeností a lidovou moudrostí, nevěřte nikdy těm, co jsou nahoře jako elita, protože to jsou pokrytečtí inteligentní lháři a zloději, co na vás egoisticky parazitují, nadbytek je zde přeci díky nedostatku. Pokud by v knihách byla pravda a láska, tak by si knihy nikdo nekoupil, čtenáře zajímá jenom lež a nenávist.

Současný kapitalismus je letadlo bez pilota

Ano, lakomost milionářů, způsobila blbou náladu pracujících, nadbytek je zde díky nedostatku, statistiky jasně ukazují, že evolučně politika směřuje k ekonomickému globálnímu čipovému otroctví. Milionáři dají pracujícím lidem do hlavy GVKB kontrolní čipy a čipy odříznou mozek od reality, tak se lidi promění v GVKB roboty na dálkové ovládání, zájem GVKB milionářů se tak stane prioritou pro všechny lidi, ten kdo bude pracovat pomalu, protože je nemocný nebo starý, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, pro nikoho zde nebudou výjimky a imunita. Bude zde jedna GVKB milionářská rodina, která bude ovládat pomocí GVKB čipů celý pozemský svět.

Zavedou se preventivní opatření, kdy se statisticky globální digitálně vyhodnotí každý den jedinci, co nejsou pro ekonomiku přínosem, a tyto jednici skončí v GVKB masové konzervě společně s drůbežím separátem. Logicky skončí; peníze, vlastnictví, byrokracie, soudy, armáda, politika, náboženství, podnikání, obchod, školství, umění, sport, drogy, láska, atd. bude to dokonalý komunismus, ve kterém se nebude lhát a krást, tak zde zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží. Jakýkoli odpor proti GVKB systému bude marný, vše je o tom že bez informací o realitě, je každý člověk jenom altruistickou loutkou, která má zde nulovou hodnotu, nejsou egoisti tak nejsou s egoisty problémy. Lidi budou nazí a hladoví, přitom budou šťastní, protože ve virtuální realitě se budou mít božsky.