neděle 12. srpna 2018

Optimální počítač na hry s televizí

 1. Intel Core i7-8700
 2. MSI Z370-A PRO - Intel Z370
 3. HyperX Predator 16GB DDR4 2666
 4. Seasonic SSR-430ST T3 430W
 5. Fractal Design Define R6, black
 6. Zalman CNPS8X OPTIMA
 7. Kingston A1000 NVMe PCIe SSD M.2 - 240GB
 8. WD Blue - 6TB
 9. MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC, 4GB GDDR5
 10. Pioneer BDR-S09XLT
 11. Sencor SLE 50U02TCS - 127cm 
 12. Microsoft Windows 10 Pro CZ 64bit DVD OEM

Cena kompletu dneska 46 076 Kč

Kladivo na hříšné příživníky

Vše je o čistotě tělesné a psychické, v ráji je čistota a v pekle je špína to je každému jasné, zavede se globální každoroční testování lidí na fyzickou a psychickou čistotu od narození do smrti, GVKB roboti vás zkontrolují každý rok, a pokud v testování neuspějete tak skončíte v GVKB masové konzervě společně s drůbežím separátem, pro nikoho na světě zde nebudou výjimky a imunita. Pokud žena porodí dítě, které nebude čisté fyzicky a psychicky, tak se dítě dá po porodu do konzervy, a žena se sterilizuje pomocí podvázání vaječníků, aby už nemohla mít děti. 

Čisté je to co je schopné velikého výkonu fyzického a psychického, jak si to každý udělá takové to i bude mít, budou zde jenom lidi, co zde hrají první ligu v rovině fyzické a psychické, ksindl co nehraje první ligu, skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Tím se sníží globální průměrný lidský věk na polovinu, zaměstnavatelé dostanou kvalitní lidské zaměstnance na pomocné práce a společnost už nebude muset živit hříšné příživníky, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít. 

Není to rozhodně diskriminace hříšných příživníků, je to optimalizace ekonomiky a politiky, veliký nedostatek lidských zaměstnanců se vyřeší optimalizací a robotizací. GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, pro lidi zde už nebudou žádná vyznamenání, ani žádné výhody a jistoty, protože lidi neumí pracovat stejně dobře jako GVKB roboti. Nastane veliká migrace, do míst kde není civilizace a neplatí se zde tak daně, zde ale lidi stejně dlouho nepřežijí, protože nezvládnou složitou existenční situaci.

Ano, každý charismatický politik je psychopat

Politika je programově řízený proces, který dává elitě výhody a jistoty které si elita nezaslouží, politici to jsou sluhové tohoto politického procesu, pokud je někdo z politiků vybaven charismatickými schopnostmi díky tomu, že je dokonalým psychopatem tak se tento politik stává vzorem pro ostatní psychopaty, politika není řemeslo, je to veliké umění, protože musíme mít talent na to, jak lhát a krást profesionálně tak že vás nikdo nepotrestá, jde o techniku čistých rukou, kdy se na rizikovou práci najímají kaskadéři. 

Sledujme toky peněz a zjistíme to, že politici jsou sluhové milionářů, přirovnal bych politiky k advokátům, co zastupují u soudu milionáře, a milionáři tak mohou v klidu lhát a krást ve velkém, za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, pravda a láska je zde už jenom za peníze, dobrota je přeci žebrota. Jenže přichází umělá inteligence a ta nahradí; milionáře, politiky, byrokraty, soudce, profesory, celebrity, atd. 

To bude znamenat veliký nárůst sebevražd, protože egoističtí příživníci neumí už žít jako ubožáci, a tak svůj život zbaběle ukončí, tak jako to udělal Adolf Hitler. Čína ukazuje naši budoucnost, USA to je letadlo bez pilota, a toto letadlo už brzo ekonomicky spadne, vše je zde dočasně, podívejte se na to, jak v minulosti zaniklo mnoho civilizací a kultur. Poslední člověk nakonec skončí nahý v zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic a do zoologické zahrady budou chodit autonomní GVKB roboti.

Malá mzda za hodně práce to je znásilnění

Naše Česká zaostalá republika, v EU má nejmenší kupní sílu, nevěřte těm nahoře, co vám tvrdí jak se lidi mají u nás dobře. Spočítejte si, kolik by vás stál v Praze činžovní byt 3+1 první kategorie s garáží a autem, a kolik by vás stálo ježdění autem do zaměstnání. Spočítejte si, kolik v Praze utratíte za; jídlo, oblečení, zábavu, dopravu, atd. zjistíte, že musíte šetřit a že se tak z vás stanou egoističtí lakomci.

Následkem je logicky malá kupní síla, pracujeme zde v kapitalismu, ale mzdy zde jsou jako za socialismu, prý malé mzdy bere jenom velmi málo lidí, tomu nevěřte, je tomu naopak, velmi málo lidí zde má veliké mzdy a velmi mnoho lidí zde má malé mzdy, čím více je zde milionářů tím více je zde i bezdomovců. Tvrdě se zde trestá, když muž znásilní ženu, nikdo ale netrestá už u nás ekonomické znásilnění, všude ve světě se lidi brání ekonomickému znásilnění, ale u nás jsme jako hloupé ovce, které se nebrání ekonomickému znásilnění. 

Je třeba konečně zavést, čipový globální přídělový systém, na zboží a služby, nebudou zde pro nikoho výjimky, ten kdo nebude chtít pracovat, ten nedostane jídlo a tak zemře hlady, vzhledem k optimalizaci a modernizaci není už potřeba, abychom tolik pracovali a tak se zmenší množství práce na optimální úroveň podle globálních tabulek, které se budou neustále podle situace aktualizovat. 

Práci si už nikdo na světě nebude hledat, ale každé ráno jí dostane přidělenou, nebude zde už možnost dělat prezidenta deset let, i když jsem starý a nemocný idiot, funkce prezidenta republiky bude jenom na jeden den, ten kdo bude podávat největší pracovní výkony z pohledu globální umělé inteligence, ten za odměnu bude moci být jeden den prezidentem. Tím skončí problémy s diskriminovanými příživníky, hlad donutí příživníky k tomu, že se přizpůsobí novému globálnímu GVKB systému, ve kterém se nelže a nekrade.

Objektivní statistika o diskriminované menšině

V EU už dlouho existuje diskriminovaná menšina, která se přizpůsobila realitě a stala se zde agresivním invazním druhem, který lže a krade. Tato diskriminovaná menšina k nám přišla z Afganistanu, jak všichni víme tak existenční situace je v Afganistanu už mnoho století špatná, a tak lidi odsud ekonomicky migrují tam, kde je ekonomická situace dobrá. Pokud budeme diskriminovanou menšinu zkoumat do hloubky, tak zjistíme to, že se do Afganistanu dostala tato menšina z ostrova, co je vedle Indie, a jmenuje se Cejlon (Šrílanská demokratická socialistická republika), příčinou zde byl Buddhismus, který násilně nahradil Hinduismus. Ekonomická migrace, je problém, který je zde od té doby, co existují na světě daně. 

Všechny snahy o to, aby se diskriminovaná menšina přizpůsobila, a nechovala se příživnicky, jsou dosud u nás marné, politici v EU selhali a tak si musíme poradit sami, řešení je jednoduché, zavedeme v EU občanství vázané na placení vysokých daní, ten kdo nebude státu, platit každý měsíc ze svojí profesionální práce vysoké daně, ten přijde automaticky o EU občanství, a bude se muset vrátit zpět, a u diskriminované menšiny by to znamenalo návrat do Afganistanu. Místo posílání vojáků z EU do Afganistanu, tam pošleme z celého EU diskriminovanou menšinu a jako bonus pošleme do Afganistanu i nové ekonomické migranty, které do EU pozvala hloupá Angela Merkelová.

Ano, jsi jenom dočasnou loutkou

Je zde mnoho otázek, na které nejsou odpovědi, nebo na ně odpovědi existují, ale tyto odpovědi nejsou na internetu ani v knihách. Toužení je továrnou na otázky, abychom nalezli odpovědi, tak se musíme k problému dlouhodobě přiblížit, ale tím se od jiných problémů vzdálíme a už je nevyřešíme. Teoreticky by vám měl pomoci specialista, jenže schopnosti a možnosti specialistů jsou limitované ekonomicky a časově, život to je programově řízený dočasný proces, vše je zde továrna a ty jsi v té továrně jenom jeden utažený šroubek v nějakém stroji. 

Jde o to v jakém stroji je ten šroubek dobře utažený, jsou stroje hodnotné a stroje nehodnotné, osud vezme šroubek a našroubuje jej do nějakého stroje, šroubek se nemůže povolit a našroubovat se do jiného stroje, jenom osud může šroubek povolit a našroubovat jej do jiného stroje. Mnozí říkají, že na osud nevěří, prý jak si to uděláš, takové to máš, jenže když chceš veliké změny narazíš na pravidla a limity, je to jako ve sportu, nestačí chtít být první v závodě, musíš na to mít silné a zdravé tělo které je lepší než konkurence. 

Evoluce vše zde stvořila tak, aby zde vše mohla snadno ovládat, jsi jenom dočasnou loutkou, kterou ovládá skrytě evoluce, evoluce stvořila i čas a energii, tím mohl vzniknout i inteligentní život, pokud jsi nahoře v ráji, má tvůj život smysl, a pokud jsi dole v očistci, tak tvůj život nemá smysl, jak být nahoře v ráji? Buď trvale profesionálem v tom na co máš talent, nedělej to, na co nemáš talent, dobrota je žebrota. 

Velikým problémem je dneska jak prodat zboží a služby, konkurence znamená levně a rychle, monopol znamená draho a pomalu, proto tam kde je monopol tam je zaostalost a tím i blbá nálada, nerozdělujte politiku na pravici a levici, rozdělte politiku na monopol a konkurenci, malá kupní síla ukazuje na to, že je zde mnoho generací monopolní politika, a tím zde jsou vysoké daně a nefungující státní systém. 

Vše zde vlastní už jenom pyšní a lakomí cizinci, a místní obyvatelovo je zde jenom na otrockou fyzickou práci, za ubohé mzdy, proto jsme pro ekonomické migranty s tmavou pletí, jenom tranzitní zaostalá země s malou kupní silou. Nebude to u nás trvat dlouho a začnou se pod okny natahovat sítě, aby zaměstnanci neskákali z oken, protože mají deprese z toho, že makají jako otroci za otrocké mzdy.