sobota 11. srpna 2018

Ideální je věřit v pravdu a lásku

Už zde bylo dost amatérských náhražek, je třeba věřit tomu co je originál a nikdo nepochybuje o tom že Svořitelem všeho je pravda a láska, Bůh se logicky tak jmenuje Pravda Láska, nejmenuje se Hospodin nebo Ježíš Kristus, to jsou jenom pohádky pro hlupáky. Dokud zde mezi námi nebude pravda a láska, co té doby zde nebude ani pravý Bůh a jeho ráj, ve kterém není toužení a soužení. 

Všechny ideologie která jsou; politické, obchodní, náboženské, sektářské, atd. jsou plné lží a nenávisti, z dálky vypadají jako ráj ale z blízka spatříte očistec. Konflikty, krize, války, atd, to je následek toho že zde není pravda a láska, lidské podvědomí nelze změnit a to je příčina toho že žijeme v konzumním očistci, naštěstí můžeme lidem dát do hlavy GVKB čipy a tím skončí očistec a bude zde ráj. Lidi budou nazí a hladoví, přesto budou šťastní protože jejich myšlení bude existovat jenom v GVKB realitě ve které je pravda a láska. 

Šťastný je ten, kdo je spokojený

S příchodem nespokojenosti přichází neštěstí, toužení je zdrojem našeho soužení, toužíme po; výhodách, jistotách, popularitě, lásce, zdraví, kráse, moudrosti, pravdě, penězích, dostatku času, sexu, drogách, štěstí, úspěchu, moci, atd. za naším toužením je inteligence, která porovnává mnohé a vytváří nám priority. Vše co je živé to je naprogramovaný stroj, smrt znamená ekologickou recyklaci stroje. 

Šťastný je ten, kdo je spokojený, problémem je to, že spokojenost je zde dočasně, trvale je zde deprese. Existujeme v bludišti, kde neustále hledáme zázraky, jenže zázraky jsou jenom ve snech a pohádkách, je se mít líp, o tom je náš život. Neustále vychází mnoho knih o tom jas se mít líp, a je zde i mnoho stránek na internetu, které nám radí jak se mít líp, nebo slibují, že bude líp po politických volbách, nebo po smrti v ráji, sliby se slibují, a blázni se radují. 

Abychom se měli lépe, tak musíme eliminovat špínu v nás a okolo nás, mnoho lidí je zde špínou a my je musíme eliminovat, zavedeme globálně každoroční certifikaci na kvalitu lidí od narození do smrti, nekvalitní jedinec se dá do masové konzervy společně s drůbežím separátem, nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita v konzervě skončí; král, císař, šlechtic, papež, guru, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, soudce, diplomat, celebrita, milionář, atd. 

Lidi začnou mnoho dbát o svoje zdraví, protože jim dojde, že jinak skončí v konzervě, školy a zaměstnavatelé potřebují kvalitní lidský materiál, v tom je optimální cesta k tomu že se budeme mít všichni líp. Nekvalitní lidi jsou příčinou toho, že se máme zle, dobrota k nekvalitním lidem je příčinou naší žebroty, zájem celku je přeci nad zájmem jedince, nikdo zde nemá nárok na to, být zde příživníkem, který lže, jako když tiskne.