pátek 10. srpna 2018

Jak využít volný čas optimálně?

Dělejte to, co vás baví a dělá vám to dobře, všechny univerzální rady jak využít volný čas jsou k ničemu! Po celý život je každý nucen dělat to, co jej nebaví, konzumní svět je postaven na psychickém a fyzickém znásilnění, svoboda je v tom dělat co vás baví. Nenechte si přeprogramovat mozek tím, co baví jiné lidi, to je jejich problém že je něco baví a můj problém je to co baví mě. Bohužel většina lidí neví, co je baví, umí jenom kopírovat druhé a neumí být sami sebou, z lidí se stalo stádo, které následuje lháře a zloděje, o tom to zde už mnoho století je, že dobrota žebrota je. Jak si to uděláš takové to i máš, kdyby rady druhých měli cenu zlata, zajisté by ti je nedávali zadarmo, a neradili by ti, jak máš myslet a žít, lidi dělají chyby!

Kdo může za naši malou kupní sílu?

Za malou kupní sílu může veliký stát, který je finančně negramotný, jediným možným řešením je použít GVKB umělou inteligenci která eliminuje lidské chyby, vše jde naprogramovat, umělá inteligence eliminuje příživníky a parazity, každý dostane EU identifikační čip a pokud nebude pracovat tak zemře v EU hlady, práce se pro každého najde díky umělé inteligenci, která práci lidem v EU každé ráno přidělí, nebude zde už definitiva, kdy nenažraný kariérista měl souběžně dvě vysoké státní funkce a tak se měl zde velmi dobře. Dneska budeš nahoře a zítra budeš dole, vše se uvede do rychlého pohybu, každý bude pod neustálým GVKB dohledem, ten kdo nebude pracovat rychle a kvalitně, ten skončí díky exekutorům jako bezdomovec, GVKB umělá inteligence vyčistí náš stát od lhářů a zlodějů, tak zde láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží.

Nevěřte nikdy lidem

Rozděluji lidi podle míry čistoty, neuznávám jiná rozdělení podle; rasy, vzdělání, pohlaví, věku, vzhledu, popularity, bohatství, moci, svatosti, atd. to vše jsou jenom povrchní informace s nulovou hodnotou. Jenom z díla se pozná kdo je čistý a kdo je špinavý, tak jako je špinavý subjekt tak může být špinavý i objekt, je třeba nejprve pochopit vědecky objektivně co je to člověk? Člověk je programově řízený proces, který miluje výhody a jistoty. 

Z dálky čert vypadá jako anděl, to je princip, na kterém stojí naše pokrytecká civilizace, jde o to vypadat jako anděl a být čertem, čiň čertům dobře a peklem se ti odmění. Jsou v životě situace, kterým je se nejlepší vyhnout, anebo je ukončit, co nejrychleji, dokud to ještě jde. 

Já tomu říkám pro dobrotu na žebrotu, učiň dobrý skutek a brzo tě stihne spravedlivý trest, podívejme se na Nacismus, který vraždil v plynových komorách židy jako dobytek po milionech, zde je jasná ukázka selhání konzumního systému, člověk v současném egoistickém světě je jenom loutkou, se kterou si ti co jsou nahoře, mohou dělat, co chtějí. 

Když ve světové válce zemře miliarda lidí tak je to nudná statistika, když zemře nemocný starý prezident v nemocnici, tak je to tragédie, lidi zde mají hodnotu podle toho, jak vysoko jsou postavení. Vždy zde byla veliká snaha zabít; krále, císaře, šlechtice, prezidenta, ředitele, ministra, milionáře, celebritu, papeže, guru, rabína, proroka, kazatele, vůdce, pastýře, atd. problém je v tom že se tím nic nezmění, na uvolněné místo, nastoupí okamžitě jiný bezcharakterní kariérista. 

Byla zde snaha o sociální humanistickou společnost, ale tato snaha evolučně neuspěla, protože lidi jsou egoisti, naštěstí přichází doba robotů a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v masových konzervách společně s drůbežím separátem, pro roboty bude každý člověk jenom číslo ve statistice, a eliminovat globálně lidi to bude pro GVKB roboty jenom nudná statistika.