pondělí 6. srpna 2018

Nediskriminujte zbytečné příživníky v EU

Vždyť je možné, dát v EU zbytečné příživníky do EU masových konzerv, společně s drůbežím separátem, je zbytečné je v EU diskriminovat. Nejsou v EU nepřizpůsobiví příživníci, tak logicky zde ani není jejich diskriminace, kdo chce ten si práci v EU najde, už bylo dost výmluv na to, že je zde bída na nezaměstnanost, snížíme počet obyvatel v EU natolik, že zde už nebude nezaměstnanost a bída, zavedeme kontrolní systémy a certifikace, lháři a zloději, skončí v EU jistě v masové konzervě, společně s drůbežím separátem.

Už zde nebude ekonomická migrace do EU, protože migrantům dojde, že zde skončí jistě a rychle v EU masové konzervě spolu s drůbežím separátem, život je programově řízený dočasný proces, o tom to je. Demokratický humanismus v EU je naivní utopie, realita je o tom že se nekvalitní jedinci násilně eliminují, lepší je prevence, než to řešit pomocí veliké války, ve které se zničí mnoho hodnot. Pomůžeme hladovým lidem mimo EU tím, že jim tam pošleme EU konzervy, ve kterých jsou nepřizpůsobiví příživníci společně s drůbežím separátem. Mnozí tvrdí že jsem cynik, já na to odpovídám, že jak jste si mě v EU vychovali, takový jsem.

Civilizační syndrom

Život je o prioritách, to co je pro egoistickou společnost prioritou, to nemusí být prioritou pro tebe. Pokud se společnost do něčeho zbláznila, je to její soukromý problém a měla by být tolerantní k tvým prioritám. Společnost žije v iluzi, že ty jsi její majetek, se kterým si ona může dělat, co chce, jenže to nefunguje a následkem krize nebo válka je. Moc je zde díky bezmoci, bohatství je zde díky bídě, štěstí je zde díky neštěstí, svatost je zde díky hříšnosti, život je zde díky smrti, atd. napětí mezi protiklady stvořilo energii a tím i čas, pokud zde není napětí mezi protiklady, tak je zde problém který je třeba optimálně řešit. 

Mnoho lidí trpí civilizačním syndromem, který se projevuje stresem a depresí. Civilizace není ráj, ale je to očistec, kde je problém? Problémem je veliká konkurence způsobená přelidněním, člověk se stal invazním druhem, který nemá zde přirozené nepřátele a tak se globálně přemnožil. Ti co jsou nahoře, pokrytecky lžou těm dole, jako by si subjektivní pravdu tiskli na rotačkách, objektivní pravdou je, že ty co jsou nahoře, nikdo už nekontroluje. Co se stane s příchodem umělé inteligence a robotů, kdy robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi zde budou zbyteční a tak se dají do masových konzerv společně s drůbežím separátem, poslední člověk skončí nahý v EU zoologické zahradě za sklem, v pavilonu s opicemi.

Geniální definitivní řešení lidské otázky

Z díla poznám tvůrce, to je moje prioritní zkušenost, sport je čistě profesionální záležitost, buď na to fyzicky máš, nebo na to fyzicky nemáš, zde není možné pokrytecky podvádět, tak jako se to děje třeba v politice a podnikání, kdy je prezidentem nebo ředitelem, starý ubožák. 

Podívejme se na internet z hlediska profesionality, většina informací na internetu je ubohost nebo podvod, nejhorší je situace na sociálních sítích, kde je veliká koncentrace ubohého ksindlu. Nevěřte tomu že Wikipedie vám říká jako encyklopedie pravdu, podívejte se zde třeba na slovo Bůh, zde je jasná ukázka toho že obsah encyklopedie zde vytváří ksindl, který se snaží pomocí dogmatických dezinformací, dělat z návštěvníků hlupáky. 

Boha poznáváme podle jeho božských vlastností a tak zjišťujeme, že tyto vlastnosti má jenom energie a čas, každá nemoc je následkem nedostatku energie a času, opouští nás božskost a tak odcházíme do nicoty a prázdnoty na věčné časy. 

Ksindl na internetu je jako rakovina, která napadla internet, vše co je amatérské to je ksindl, krize a války jsou následkem amatérismu, pokud by zde nebyl amatérismus, tak by zde nebyli krize a války, podívejme se na to, jak vznikají dogmatické diktatury, ksindl se začne politicky nebo nábožensky organizovat, a násilím se zmocní vlády nad nějakým národem, následkem je trvale blbá nálada. 

Mám geniální definitivní řešení lidské otázky, nejsou pokrytci tak nejsou s pokrytci problémy, dáme pokrytce do masových konzerv společně s drůbežím separátem a místo pokrytců zde budou GVKB roboti napojení na GVKB globální umělou inteligenci, poslední pokrytecký ksindl skončí nahý v zoologické zahradě v pavilonu opic.

Lidi budou bez pyšnosti a lakomosti

Idioti na dálkové ovládání. Budoucnost je v čipech do hlavy, dojde k tomu, že idioti budou na dálkové ovládání, vše bude řídit globální umělá inteligence, to co bude pomalé nebo chybné, to se eliminuje nebo recykluje, kvalita bude prioritou, a pomocí prevence se eliminuje vše, co by mohlo způsobit umělé inteligenci problémy. 

Ve velkém se začne využívat virtuální simulace, aby se všechny složité procesy, dokonale optimalizovaly už před spuštěním, prioritou bude; rychle, levně, kvalitně! Zájem celku bude nadřazen zájmu jednice, nebude zde už žádný mocný svatý kult, který by se mediálně uctíval, a nebude zde ani reklama a pohádky, vše se vyčistí od pokryteckých dogmatických dezinformací, skončí období, ve kterém existoval hříšný člověk, který byl pyšný a lakomý.

Lidi budou bez pyšnosti a lakomosti, skončí pokrytecké peklo, ve kterém nám byl ten druhý peklem, protože nám kariéristicky konkuroval. Jsi jenom programově řízený dočasný proces, jde o to eliminovat chyby v programu a databázi, tak jako se to dělá u operačních systémů pomocí aktualizací a nových verzí.

Eliminují se chybné a zbytečné procesy, které způsobovali zbytečné zatížení řídícího globálního systému, protože měli výhody a jistoty které si nezasloužili. Když bude v jízdním řádu čas, ve který má něco přijet, tak to v ten čas na 100% i přijede, nebudou zde tolerovány amatérské chyby v systému, vše bude fungovat jako dokonalý stroj, a ty budeš v tom stroji, dobře utaženým šroubkem s nulovou hodnotou.