neděle 5. srpna 2018

Politici jsou jenom mýdlové bubliny

Ano, bude líp, to není už politika, ale to je jenom pohádka pro malé děti, jak může být líp, když zde není optimální cíl, do kterého bychom mohli politicky a ekonomicky směřovat. Vše je o politických programech které směřují do ekonomického cíle, kde je ale optimální cíl, do kterého bychom měli směřovat? 

Správným cílem je čistota, pokud rozebereme příčiny krachu národů a podniků do hloubky, vždy narazíme na špínu která způsobila krach. Čistota je jako zrcadlo, které ukazuje realitu takovou jaká zde opravdu je, my jsme zrcadlo nahradili za obrazy, které ukazují realitu takovou, jaká zde není! Společné peníze vždy přitahovali lháře a zloděje, jediná možnost je eliminovat globálně společné peníze, jsi nemocný tak si zaplať lékaře a léky, nemáš na to peníze, tak máš smůlu. 

Co by se dělo, pokud by na světě nebylo clo, a nebyli by zde daně? Změnili by se naše priority, už by zde nebyl problém s nepřizpůsobivými příživníky, protože by zde v Evropě už nebyli nepřizpůsobiví příživníci, kdo by se nepřizpůsobil ten by zde nebyl. Místo pracujete pomalu máte výpověď, by zde byla rovnou smrt, k čemu by byl hospodáři otrok, který je pomalý a hloupý. 

Nebyli by zde staří a invalidní lidé, lidi by žili krátce a naplno, ceny by byli malé a vše by rychle a kvalitně fungovalo, chybu by každý udělal jenom jednou. Skončila by ekonomická migrace, všude by byla jenom otrocká práce a ten kdo by nepracoval, ten by byl eliminován jako parazit. 

Pokud by zde někdo byl lhářem nebo zlodějem, tak by byl brzo zabit, nebyli by zde soudy a vězení. Nebyli by zde už; drogy, prostituce, mafie, byrokracie, politika, armáda, policie, atd. byli by zde jenom veliké rodiny, které by hospodařili na svém teritoriu, a svoje teritorium si i chránili zbraněmi, před zloději a parazity.

Profesionální stránka s ubohou návštěvností

Mnoho naivních podnikatelů a obchodníků, investovalo mnoho času a peněz do profesionální stránky, a ta jejich stránka má mnoho let pořád velmi malou návštěvnost, kde je příčina malé návštěvnosti? Návštěvy přicházejí nejvíce přes vyhledávače jako je Google a Seznam, odkazy z katalogů a jiných stránek jsou dobré, ale velikou návštěvnost vám stejně neudělají. 

Vyhledávače pomocí programů neustále prohledávají internet a získané informace využívají k tomu, aby mohli nabídnout lidem to, co hledají na internetu, programy které prohledávají internet, se neustále optimalizují, a nikdo nezná jejich priority. Jsem na internetu od jeho začátku a tak mám i mnoho zkušeností s programy co prohledávají internet, základem je nákup domény s krátkým originálním názvem, dalším krokem je rychlost načítání stránky díky optimalizované stránce a rychlému hostingu. 

Dále následuje vzhled stránky, v jednoduchosti je dokonalost, nakonec následuje hodnotný obsah, který se každý den zvětšuje o nové příspěvky. Statistika stránek s ubohou návštěvností ukázala to, že z 99% je příčinou ubohé návštěvnosti špatný obsah, který se každý den nezvětšuje, já tomu říkám nepohnojené pole. Nepohnojíš pole, tak ti na poli nic nevyroste, nové hodnotné příspěvky, jsou hnůj, díky kterému roste návštěvnost. 

Stačí měsíc nedávat na stránku hodnotné příspěvky a návštěvnost stránky začne rychle upadat na minimum, nekopírujte na stránku cizí příspěvky, vyhledávače to poznají, a budou vás za to trestat malou návštěvností. Můžete si zaplatit specialisty, co budou, na vaši stánku, psát každý den, hodnotné příspěvky, a za rok se zvedne návštěvnost vaší stránky, ovšem to není levná záležitost, napsání jednoho hodnotného příspěvku zabere několik hodin, a takový příspěvek píše člověk s velikým vzděláním, a on nebude pracovat pro vás za minimální mzdu! 

Většina začátečníků si zaplatí drahou reklamu u Google a Seznamu, návštěvnost vám rychle naroste, ale návštěvníci rychle přišli a rychle odešli, když zjistili, že na vaší stránce není hodnotný obsah, třeba zpravodajské stránky, zavedli to, že můžete na této stránce mít blog, ale tento blog je pod dohledem profesionálního moderátora, a stačí málo a moderátor váš nehodnotný blog smaže, protože porušujete místní pravidla. 

Pokud chcete spatřit, co je to nehodnotný obsah podívejte se na stránku Lidé cz, zde je to veliká skládka psychického toxického odpadu, většina ubohého obsahu je zde vytvářená na mobilních telefonech v pracovní době u lidí co se v ubohém zaměstnání nudí. Období naivních lidí co dělali něco rádi zadarmo to skončilo, zadarmo je dneska jenom toxický psychický odpad.

Pokrytectví stvořilo víru v zázraky

Život je programově řízený dočasný proces, pokud je inteligentní program v situaci kdy musí soutěžit a bojovat s konkurenčními inteligentními programy o existenční zdroje, tak se naučí díky inteligenci pokrytectví, následkem je to, že lhář honí lháře a zloděj honí zloděje, dokud jsme děti a neumíme mluvit tak v nás ještě není pokrytectví a jsme tím, čím jsme, jakmile se naučíme mluvit tak se i naučíme pokrytectví a jsme tím součástí globální pokrytecké hry, které se říká konzumní kultura. 

Pokrytci se rozdělují na ligy podle toho, jak jsou úspěšní ve svém pokrytectví, v první pokrytecké lize jsou; králové, šlechtici, milionáři, celebrity, prezidenti, ředitelé, podnikatelé, obchodníci, kněz, rabín, prorok, guru, atd. nadbytek zboží a služeb vedl k reklamě, která je dneska všude, reklama to je moderní víra v zázraky, utrácej svoje peníze za zboží a služby, abys byl šťastný a měl se zde dobře, jenže to nefunguje! 

Jak mají lidi utrácet, když mají veliké náklady na svojí existenci a mají malé platy, statistiky se neustále falšují a dělají se tak z lidí hlupáci, jenže lidi díky necenzurovanému internetu, už nejsou padlí na hlavu. Dogmatické dezinformace už na lidi nezabírají a stejně tak ani reklamy už na lidi nezabírají, mocní manipulátoři jsou z toho zoufalí a hledají si drahé specialisty, co jim dobře poradí. 

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde; optimalizace, automatizace, digitalizace, globalizace, kontejnerizace, atd. tak to znamená, že je zde i bída a nezaměstnanost, to co dříve dělalo sto lidí, to dneska dělá jeden člověk. Navíc počet lidí na světě velmi rychle narůstá a to obzvláště v místech kde rostou banány, následkem je veliká ekonomická migrace do míst, kde nerostou banány. 

Období altruistického humanismu právě skončilo, a nastane období pokryteckého egoismu, místo výpovědi, protože někdo pracuje pomalu, se pomalý zaměstnanec dá do masové konzervy, společně s drůbežím separátem, nejsou ubožáci, tak nejsou s ubožáky problémy. Stát nebude lidem vyplácet; důchody, podpory, sociální dávky, podporovat neziskovky, atd. 

Budou se státní náklady škrtat všude na kost, nebudou se už ani zadarmo v krematoriu spalovat mrtvoly ubožáků, ale mrtvoly ubožáků zahrabe buldozer na skládce odpadků do země. Miliarda mrtvých lidí ve zbytečné světové válce, to je statistika, smrt celebrity to je tragédie, o tom tento pokrytecký svět je. Poslední člověk na světě skončí za sklem v zoologické zahradě v pavilonu a opicemi a v naší civilizaci místo lidí budou jenom GVKB roboti, dálkově ovládaní globální GVKB umělou inteligencí.

Ano, život je programově řízený dočasný proces

Ano, moc je propojená s ekonomikou. Války nám v nahotě odhalují propojení moci s ekonomikou, je to manželství z rozumu, ten kdo získá výhodné státní zakázky, podpoří ekonomicky ty, co mají moc, mediálně můžeme ukázat jenom na malé ryby, ale na velké ryby nejde ukázat, protože velké ryby mají vždy čisté ruce. Pokud se ekonomika propojí s mocí, tak následkem je u pracujícího lidu blbá nálada, protože z malé mzdy nejde normálně žít, není zde nikde na světě demokracie, je zde jenom dogmatická kleptokracie, ano, všude vládnou lháři a zloději, nadbytek je postaven na nedostatku. 

Vše je zde jenom o egoistickém pokrytectví, z dálky čert vypadá jako anděl, existujeme obrazně v konzumním očistci a po smrti je nicota, život je programově řízený dočasný proces, není to boj, jak si mysleli lidi v minulosti. Z dálky vypadá život jako boj o výhody a jistoty, ale z blízka spatříme programově řízený dočasný proces. Víra v osud ukazuje to, že lidi už v dávné minulosti poznali to, že lidské schopnosti a možnosti jsou limitované, a přes tyto limity se nikdo nedostane, navíc je zde mnoho pevných pravidel, která s lidmi manipulují jako s loutkami. Ano, jsi naprogramovaný stroj a po smrti budeš recyklován, nejsi tím, co děláš, tvoje práce to je jenom práce stroje, který je naprogramovaný evolučně a ve škole.

Ano, naše těžce vydělané peníze mizí do ciziny

Z naší republiky se stal koncentrační pracovní tábor, ve kterém žijeme jako ekonomičtí ubožáci od výplaty k výplatě, a když díky vyčerpání z přesčasů onemocníš, tak brzo je z tebe bezdomovec, díky exekutorům. Vše se zde vytunelovalo a rozkradlo, podle hesla kdo nekrade, okrádá rodinu, vše zde vlastní jenom cizinci a oni z nás udělali ekonomické ubožáky. Mám jedno geniální řešení, odjedeme od nás do Kanady a přenecháme Českou republiku cizincům, ať si zde dělají, co chtějí, nejspíše by se na uvolněné území nahrnuli lidi ze Slovenska, a tak by bylo Slovensko velikou zemí.

Všichni by byli spokojení, Češi by byli spokojení v Kanadě, Slováci by byli spokojení v bývalé České republice, Němci by byli spokojení, že pro ně Slováci pracují na malé mzdy, Romové by byli spokojení, že se k nám mohou přistěhovat ze Slovenska. Turisté by byli spokojení, že jsme veliká Slovenská země, kde mohou platit EU měnou, jediný problém by byl s Kanadou, která by nechtěla přijmout na svoje území deset milionů Čechů, a dát jim Kanadské občanství, je to od Kanady rasistická diskriminace, a my si to nenecháme líbit, a budeme si stěžovat u OSN.

Ano, ksindl je diskriminován

Ano, vše je zde přeci příčina a její následek, pokud je někdo zde diskriminován, tak to musí mít nějakou příčinu, podívejme se na ksindl, který často mediálně křičí, že je u nás mnoho diskriminován, jenže příčinou je to že je to ksindl, na tom není nic nového, ksindl se zde globálně diskriminuje už deset tisíc let, a dokud zde bude ksindl existovat, do té doby se bude i diskriminovat. 

Proč diskriminovaný ksindl od nás neodejde jinam, svět je veliký, a jistě na světě bude nějaké místo, kde nebude ksindl diskriminován. Jenže na světě takové místo nikdy nebylo a nikdy ani nebude, ksindl je jako plevel, který bere živiny a světlo hodnotným rostlinám, plevel byl vždy a všude diskriminován, ekonomika je postavená na tom že se diskriminuje plevel, dobrota k plevelu je žebrota. Všechny snahy o to aby se ksindl změnil k lepšímu, jsou naivní, plevel je třeba diskriminovat a to tvrdě a nemilosrdně. 

Nejde zde o rasismus, jde zde o kvalitu lidí, zavedou se každoroční EU testy na kvalitu fyzikou a psychickou, ten kdo v testech neuspěje, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Stát nebude už ekonomicky nikoho podporovat, jsi na tom ekonomicky zle, je to tvůj soukromý problém, že nemáš naspořené peníze, lidí je na světě jako much a to že zemřeš hlady a zimou nikoho nezajímá. Skončí období sociálního humanismu, ve kterém se měl dobře ksindl, protože parazitoval na státu. 

Stát zde není na to, aby podporoval líný a hloupý ksindl, stát je zde na to aby zajistil výhody a jistoty státním zaměstnancům, co pro něj obětavě tvrdě pracují. Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, každý bude muset mít EU certifikaci na to, že je hodnotný, i prezident a milionář skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, pokud neuspěje každý rok u certifikace, certifikace zde budou od narození do smrti, narodí se dítě a okamžitě se otestuje a pokud nedostane EU certifikaci, tak skončí v EU masové konzervě společně s drůbežím separátem, vyčistíme EU od ksindlu dokonale, čistota je základem pro ekonomiku a politiku.