pátek 3. srpna 2018

Ano, politika a náboženství je tvrdá droga

Tvrdé drogy je třeba zakázat a tak budeme logicky muset zakázat globálně politiku a náboženství, místo politiky a náboženství zde bude vše globálně řídit GVKB umělá inteligence a GVKB roboti, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty. Takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží, logicky se změní celý systém od základů, ten kdo nebude milovat GVKB systém ten skončí v GVKB masové konzervě společně s drůbežím separátem, bude to zde vojenský režim ve kterém, nebude místo pro lháře a zloděje. 

Lidi dostanou do hlavy GVKB čipy a čipy odříznou hříšný mozek od reality, mozek bude znát jenom svatou GVKB virtuální realitu ve které se nelže a nekrade. Lidi budou šťastní, i když budou hladoví a nazí, z lidí se stanou roboti na dálkové ovládání, nová doba si žádá nové lidi. Vše je dneska o rychle a levně, díky GVKB systému se zajistí to, že vše bude fungovat rychle a levně, nebudou zde už krize ani války, bude zde pro lidi jenom život ve virtuální GVKB realitě.

Daň z hříšnosti

Pojem hříšnosti je pro mnoho pokrytců obtížně uchopitelný, a tak jej jednoduše vysvětlím, hříšné je to co je špinavé a svaté je to co je čisté, to je logické, pokud má člověk špinavé tělo a špinavou duši, tak je to hříšník, a musí jako hříšník zaplatit každý měsíc v EU velikou daň z hříšnosti, každému bude v EU dána možnost, aby se očistil od špíny, a stal se tak svatým. 

Metoda očištění je založena na čipu, který se dá do hlavy, čip odřízne špinavý mozek od EU špinavé reality a začne pracovat na tom, aby byl mozek psychicky čistý, když bude mozek čistý, tak bude i tělo čisté. Proces očištění bude trvat u každého jinou dobu, bude záležet na tom, jak silně je mozek znečištěný pokrytectvím a pyšností. 

Bude v EU každoroční certifikace na míru hříšnosti, čím více bude člověk hříšný, tím větší daně bude z hříšnosti i platit, daně z hříšnosti, se budou platit od 18 let do 70 let, pro nikoho nebudou výjimky a imunita. Budou zde vypracované metodické pokyny jak se očistit od špíny psychické a fyzické, jak si to každý udělá takové to i bude mít. 

Podívejte se na nemoci ve spojení se špínou, je vědecky a statisticky dokázáno to, že čistota je základem pro naše zdraví. Mnoho velikých hříšníků nebude chtít platit veliké daně z hříšnosti a tento problém se v EU vyřeší tím, že neplatící hříšníci dostanou do hlavy EU čip, který jejich mozek dokonale vyčistí od hříšnosti.

Umělá inteligence nechybuje jako lidi

Člověk byla testovací verze a finální verzí je umělá inteligence a roboti, váš odpor je marný vzdejte se GVKB umělé inteligenci a GVKB robotům, budete dáni do GVKB masových konzerv společně s drůbežím separátem. Vše je zde prioritně o evoluci, evoluce zde vše má pod kontrolou, a to co je staré to je nahrazené novým, a člověk je starým modelem dělníka v digitálním světě, stroje a roboti pracují lépe než lidi. 

Podívejte se na lidské evoluční dílo, které zde hříšný člověk vytvořil, je to amatérské dílo a proto je zde blbá nálada a deprese už mnoho tisíciletí. Lidi dělají amatérské chyby a nechtějí s tím přestat, všechny pokusy o to, aby lidi nedělali amatérské chyby, se ukázali jako marnost. Člověk vždy byl invazním druhem, který myslel jenom na sebe, a považoval sebe za pána tohoto světa, pyšnost lidí, co zde měli moc a bohatství měla za následek veliké utrpení těch, co zde byli chudí a bezmocní. 

Nepřizpůsobiví příživníci jsou klasickým příkladem toho, že ti co nám zde vládnou, dělají chyby, přitom by stačilo v EU zavést daň z hovna, podle tabulek každý člověk by zaplatil tak velikou daň kolik hoven on za měsíc vyprodukuje, vycházelo by se v EU z hmotnosti člověka, třeba člověk co by vážil 100 Kg, by měsíčně zaplatil 25 590 Kč to je tisíc euro. 

Člověk co by vážil 10 Kg, by měsíčně zaplatil 2559 Kč to je sto euro. Ten kdo by daň z hovna v EU nezaplatil, ten by skončil v masové konzervě, společně s drůbežím separátem, nejsou ubožáci, co jsou zde na hovno, tak nejsou s ubožáky problémy, daně jsou na hovno, a je logické že se musí zavést v EU daň z hovna. Chceš zde dělat hovno, jako nepřizpůsobivý diskriminovaný příživník, tak zaplatíš daň z hovna, peníze EU nesmrdí, čuchni si k EU penězům, peníze nesmrdí.

Nečum pořád do mobilu jako idiot

Koukání do mobilů je rakovinou moderní doby, příčinou je připojení na internet, dokud neměli lidi v mobilu připojení na internet tak do mobilů nečuměli. Statistika zjistila to, že na Facebook je většina přístupů z internetu, sociální sítě okrádají lidi o inteligenci a čas, k čemu je vám to že máte mnoho kamarádů na sociálních sítích, když vám tito kamarádi v nouzi nepomohou, jsou to jenom pokrytci. Vše co nám dělá dobře, se snadno stává pro nás drogou, na které jsme závislí, díky mobilu je vám dobře, ale je to jenom hra, která z vás dělá idiota. Komu není rady tomu už není ani pomoci, nebylo by lepší věnovat váš čas něčemu lepšímu, třeba učení, protože čím více toho budete znát, tím méně budete idiotem.

Čím více jsi pokrytcem, tím více jsi člověkem

Ano, z prachu, který leží všude na zemi, nikdo zlato neudělá. Z prachu vše vzniká a v prach se to zase navrací, vše je zde dočasně a zlato je zde trvale lakomcům vzácné, a tak po zlatu lakomci touží a tím se psychicky souží. Zlato je symbolem pro lidskou lakomost, opice se zlatou korunou na hlavě, ostatním dočasně kraluje, následkem blbá nálada zde je. 

Vše je zde o pokrytectví, čím více jsi pokrytcem, tím více jsi člověkem, kdo já jsem, si pokrytec říká, a nechce si přiznat to, že je pokrytec. Všechny ideologie co vznikli z naší touhy po ideálním světě, jsou postaveny na pokrytectví, a proto jsou zde dočasně, v principech a limitech není rozdíl mezi; náboženstvím, politikou, reklamou, pohádkou, vědou, atd. vždy zde jde jenom o snahu udělat z druhých lidí hlupáky a chudáky. 

Prý věda nechybuje, protože skeptická je, jenže věda existuje ve světě, kde pokrytectví kraluje, a následkem logicky i pokrytecká věda je, ve snaze být populární, podívejme se na to, co hlásala věda před sto lety a dojde nám pokrytectví vědy, vím to, že nic nevím, svět ve kterém existujeme je tak složitý, že můžeme vědecky poznat jenom povrch, a nic nevíme o tom, co je pod povrchem. Války v nahotě odhalují naše humanistické pokrytectví, najednou se z humanistů stávají egoisti, kterým jde jenom o výhody a jistoty.