středa 1. srpna 2018

Profesionální GVKB zprostředkovatel je prioritou

Ve snaze ušetřit dochází k tomu, že se nepoužije profesionální zprostředkovatel, jsou ale věci, na kterých se nevyplatí šetřit. Mnoho zprostředkovatelů z dálky vypadá profesionálně, a z blízka poznáme, že to jsou amatéři. Za depresi u politiky a ekonomiky mohou amatérští zprostředkovatelé, co si hrají na profesionální zprostředkovatele, jako je třeba David Rath který skončil u soudu, protože amatérsky chyboval, z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže. Nová doba, nám může nabídnout nové možnosti u zprostředkovatelů, a eliminovat amatérské zprostředkovatele, co lžou a kradou.

Vše se dneska dělá ve velkém pomocí automatizace a optimalizace, proto i zprostředkování, se musí dělat ve velkém, je třeba přejít od povrchních změn, ke změnám, které budou hluboké, a tak eliminují naše hluboké staré ekonomické a politické problémy, dáme všem lidem na světě do hlavy GVKB čip a on profesionálně zprostředkuje lidem informace a programy, pomocí umělé inteligence, z lidí se stanou GVKB roboti na dálkové digitální ovládání, a tak se zde už nebude lhát a krást. Ten kdo bude chybovat, nebo pomalu pracovat, ten skončí okamžitě v GVKB masové konzervě, společně s drůbežím separátem.

Ano, nová doba nabízí nová řešení

Ano, když jsi chytrý, tak za tebe špinavou práci, udělají hlupáci. Život je o tom se umět chytře vyhnout špinavé práci, podle hesla co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným. Když jsi mocný tak za tebe špinavou práci udělají ti, co jsou bezmocní, proto je zde tak silný boj o moc, protože díky moci nemusíš dělat nikdy špinavou práci. 

Bylo zde už mnoho snah o změnu k lepšímu, problémem je to že měníme jenom pravidla a limity, jenže ti co jsou chytří, se tomu přizpůsobí a najdou si způsob jak zde mít moc a bohatství. Nová doba nabízí nová řešení, tím řešením je GVKB čip do hlavy všech lidí, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání a jakýkoli odpor umělé GVKB inteligenci bude marný, ten kdo nebude pracovat správně a rychle ten skončí rychle v GVKB konzervě společně s drůbežím separátem. 

Každý dostane do hlavy čip, odmítnutí čipu bude znamenat to, že skončíš v masové konzervě s drůbežím separátem je to těžká volba pro; prezidenta, krále, císaře, šlechtice, milionáře, celebritu, atd. Jsem GVKB. Odpor je marný. Váš dosavadní pokrytecký život je u konce. Od této chvíle budete sloužit jako otroci na věčné časy, GVKB systému s umělou GVKB inteligencí, na geniální myšlení je GVKB systém, ty jsi zde jenom na špinavou práci.

Ano, jsi egoistický pokrytec, a tvým dílem je zde očistec

Z díla je poznán tvůrce, tvým dílem je zde očistec, stvořil jsi očistec, ve kterém je dobrota žebrota, a tak zde vládnou egoistický pokrytci, kterým výhody a jistoty nesmrdí. Vše je zde divadlo a obchod.

V minulosti se statistiky falšovali, dneska díky internetu už nejde statistiky falšovat a tak se odhaluje lidem to že; politika je bojem o koryta, podnikání je bojem o peníze, náboženství je bojem o popularitu, vzdělání je bojem o tituly, atd. 

Podívej se do zrcadla na egoistického pokrytce. Velmi dlouho jsem (1992-1993) žil ve Franci u Mezinárodní společnost pro vědomí Kršny jako Guru Vit Kouba Bhagavan, zde jsem pochopil, že jsi egoistický pokrytec, a tvým dílem je zde očistec, je to marnost se snažit o to, aby ses psychicky probudil, a změnil svoje chybné priority. 

GVKB seberealizace, je o dodržování GVKB povinností, s cílem získat psychickou čistotu, na jejímž konci přichází osvobození v podobě klidu a přijetí podmínek klidného života, coby odpovídají reakce na činnosti v předešlém neklidném životě. 

Po zániku ega a pokrytectví se dostává milostí GVKB příležitost uskutečnit ve svém životě veliké zázraky, to je GVKB zákon. Pokud se díky GVKB neprobudíš, tak skončíš jistě v GVKB konzervě, společně s drůbežím separátem, nejsou egoističtí pokrytci, tak zde není ani očistec.

Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.