neděle 29. července 2018

Budoucnost je o miniaturizaci

Zhroucení každého dogmatického systém je způsobeno jeho velikostí, podívejme se na viry a hmyz, zde je vše postaveno na miniaturizaci, a tak to dokonale funguje, pokud zabijete mouchu, nebo jeden virus, tak se nic neděje, protože díky miniaturizaci, zde je vše v obrovském množství, a tak ztráta jedince nic neznamená. Proč by každá rodina na světě nemohla fungovat stejně jako stát, a mít svoji měnu, a svoje zákony a normy, svůj rodinný jazyk, svoje náboženství, atd. zánik jedné rodiny, by tak zde nic neznamenal! Války a konflikty by nebyli už mezi národy, ale jenom mezi rodinami. 

Podívejme se na mobilní telefony, jejich veliký úspěch je v miniaturizaci, podobně jsou na tom i počítače skončila doba velikých počítačů, lidi potřebují malé levné počítače na baterky, které mohou mít neustále všude sebou. Nepotřebujme zde veliké národy, ve kterých je člověk jenom otrokem s nulovou hodnotou, tak jako lze tvrdý salám nakrájet na slabé plátky, tak nakrájíme i veliké státy a veliké organizace, místo centralizace zde bude decentralizace! Podívejme se na EU, jak funguje, je to amatérský ekonomický projekt, který rychle vzniknul a rychle i zanikne, Anglie ukázala, že i bez EU je možné existovat. 

Podívejme se na diplomové práce naší elity, zde je klasická ukázka něčeho velikého, co má nulovou hodnotu, a jenom nás to egoisticky okrádá o čas a peníze, taková evoluční pitomost, může vzniknout jenom díky tomu, že zde není běžná miniaturizace. Stát není podnik, jak pravil náš bývalý StB agent Bureš, náš stát je mafiánská kleptokracie, stačí se podívat na statistiky a ekonomiku, bezcharakterní soudruzi, si jenom nasadili nové kapitalistické masky, a oblékli nové kapitalistické kostýmy. 

Ano, statisticky 83% zaměstnavatelů jsou cizinci, nejsme tady doma, jsme zde jenom otroky cizinců, pracuješ pro cizince za ubohý plat pomalu, tak máš padáka. Vždy jsem se ptal kdo z páchání zla má největší užitek, a vždy jsem nakonec dospěl k tomu, že tento egoistický svět ovládá milion milionářů, které poznáme podle toho, že mají profesionální ochranku, která je všude chrání.

Ano, nechci dělat práci co je na nic

Ano, většina naší práce je na nic, a většinou za tu práci na nic, logicky nemáme nic, dobrota je žebrota, čiň čertu dobro, a on se ti peklem odmění, jak si to uděláš, takové to máš, atd. pokud je zde problém, logicky musí mít tento problém i nějakou příčinu? Zamysli se nad tím, proč je mnoho práce kterou děláš na nic, a tak je za tuto práci většinou nic. Vše v nás a okolo nás to jsou programy a v těch programech jsou chyby, práce na nic je způsobená chybou v programu, nebo programech. 

Většina chyb v programech byla způsobená v minulosti cizími lidmi, nebo změnami se kterými se nepočítalo, často je na chyby poukázáno, ale chyby se stejně neodstraní, díky lenosti nebo strachu, teprve veliké krize a veliké války začnou s odstraňováním starých známých chyb. Kdysi velmi dávno se ptali lidi na to, co je to lidský život, a bylo jim svatou elitou řečeno, že život je boj, z dálky to tak vypadá, že je život boj o to co milujeme a potřebujeme, pokud odvážně půjdeme blízko k problému, tak zjistíme to, že lidský život je inteligentní program, který je ukončen smrtí. 

Statisticky je 99% všeho v našem životě pevně naprogramované, a jenom 1% to je výjimka, kdy je zde použitá inteligence nebo náhoda. Zabýval jsem se mnoho let tím, jestli je možné se programově zlepšit a eliminovat chyby v nás, nebo máme pevný osud, se kterým nic nenaděláme? Dospěl jsem k tomu, že změnit lze jenom vědomí, ale nemůžeme nic dělat s naším podvědomím, podvědomí existuje za zamčenými dveřmi, které nelze otevřít, jde o velmi staré základy, na kterých stojí naše programy. 

Pokud někdo násilím zabije jako idiot mnoho lidí, tak on vypnul násilně mnoho inteligentních programů, zabíjení lidí je vždy lokální problém, a globálně se tento problém vůbec evolučně nijak neprojeví! Smrt prezidenta USA, to je pro USA tragédie, smrt miliardy lidí ve zbytečné třetí světové válce, to je nudná globální statistika. Pokud nás Stvořitel všeho, stvořil ke svému obrazu, tak je 

Stvořitel všeho inteligentní program, ve kterém jsou chyby, jenom program který není inteligentní, může být evolucí optimalizován tak, že je bezchybný, je zde přímá úměrnost v tom, že čím více jsou programy inteligentní, tím více je v nich chyb, proto se nesmí kritizovat chybní vysokoškoláci, protože jde o to, že ryba smrdí od hlav chybných vysokoškoláků. Přej si něco, právě spadl Facebook, který je zde po mnoho virtuálních ubožáků, hvězdou na internetu. 

Pokud nezvládneme udělat profesionálně internetovou stránku, která nikdy nespadne, tak je logické to, že nezvládneme udělat správně ani; zákony, předpisy, normy, spravedlnost, morálku, umění, ekonomiku, politiku, náboženství, módu, umění, encyklopedie, dopravu, obchod, školství, atd. 

Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, nahradíme lidi za GVKB roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty za to, že makají profesionálně neustále na tom, aby robotům v budoucnosti bylo líp. Poslední člověk skončí nahý v GVKB zoologické zahradě, v pavilonu opic za sklem, aby udělal radost GVKB robotům co se nudí. Není to nic osobního, je to jenom evoluční výměna starého operačního systému, za nový GVKB operační systém.

Ano, normální lidi zde nikdy nebyli

Strach z toho co neznáme, stvořil svaté náboženství, ve kterém jsou zázraky a dogmata, a potom stvořil strach bezcharakterní politiku, ve které jsou jenom psychicky nemocní lakomí kariéristi. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, strach je následkem nedostatku informací, protože pokud nemáme informace tak logicky chybujeme a tím si problémy způsobujeme. 

Setkal jsem se nedávno s tím, že jsem si myslel, že nabíječka 4 baterií AA nefunguje, příčinou byl samolepkou přelepený displej, koho by napadlo, že značkový výrobce nabíječky bude takový idiot, a přelepí displej samolepkou, která bude zákazníky chytře klamat? Schválně jsem se podíval do návodu, jestli je zde zmínka o tom, že je třeba před použitím sundat klamavou samolepku, v návodu žádná zmínka nebyla! 

Lidi dělají chyby, protože mají vymytý mozek, ti co jsou nahoře, vymývají mozky těm, co jsou dole, někteří si mozek vymývají zase pomocí slivovice a cigaret, následkem je to že normální člověk je zde utopie a hledání normálního člověka je marnost a plýtvání časem, normální lidi zde nikdy nebyli a nejspíše zde ani nikdy nebudou. 

Řešení je zde jednoduché, nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na dobíjecí baterky, a lidi dáme do GVKB masové konzervy společně s drůbežím separátem, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty a posledního člověka najdete už jenom v GVKB zoologické zahradě, v pavilonu s opicemi, nahého za nerozbitným sklem.

Ano, všechny cesty vedou do cíle

Jakmile se něco vydá na cestu tak ta cesta má cíl, někdy je cíl hluboko ukryt těm, co jsou na cestě, protože by nebylo z nějakého důvodu dobré, aby byli rychle v cíli. Cílem je to co milujeme a potřebujeme, to je naše priorita, buď je cíl nám dán okamžitě po narození, nebo je nám dán výchovou, většinou je to kombinace genetiky a výchovy která probíhá v; rodině, škole, armádě, církvi, zaměstnání, mediálně, na internetu, pomocí knih a časopisů, atd. jablko nepadne daleko od stromu, jak pravil klasik. 

Tak jako na startu běžeckého maratonu může být tisíce běžců, tak i při hledání toho co je nám skryté, může být na startu taky tisíce zvědavých vědců a geniálních lidí. Z díla těchto zvědavých lidí poznáme, kdo došel do cíle a kdo do cíle nedošel a jenom hraje divadlo a tvrdí, že do cíle došel. 

Proč zde něco mocného a bohatého zaniklo i když to zde dlouho existovalo? Podívejme se na zánik víry v zázraky, mnoho tisíciletí byla víra v zázraky mocná a bohatá, najednou začala víra v zázraky zanikat, to jistě musí mít nějakou příčinu? 

Příčinou je to, že jsou zde dostupné rychle a levně hodnotné informace, informace umožňují porovnávání a tím zde není chybování, inteligence není schopnost překonat problémy, jak nám hlásá věda, inteligence je založená na porovnávání informací a následkem je překonání problému, je třeba rozlišit mezi příčinou a následkem a nezaměňovat amatérsky následky za příčiny! 

Mnoho lidí mě obrazně připomíná objektiv fotoaparátu, na kterém je ochranná plastová černá krytka, a tak objektiv nic nezaznamená na film nebo čip. Tou černou krytkou je strach z toho co neznáme, statisticky 99% lidí na světě má strach z toho co nezná a jakákoli snaha o to jim pomoci je naivní a marná.

Je to tak snadné pomocí svatého dogmatismu zablokovat kulturní evoluci a udělat z lidí hloupé stádo které následuje ty, co jsou mocensky a ekonomicky nahoře díky výhodám a jistotám, nadbytek je zde díky nedostatku, aby mohl někdo pyšně poroučet, tak jej musí někdo pokorně poslouchat, o tom to zde je! 

Podívejme se na vysokoškoláky jak mají strach z toho co neznají a jak je nemožné jim pomoci, ta černá krytka je chrání před realitou ve které je vše jinak než v jejich představách o realitě, realita je evoluční proces, který není fotkou zachycují pomíjející okamžik, ale je to napínavý film který nejde násilně zastavit, a my jsme ubohými diváky v tomto velikém evolučním divadle kde jedinou jistotou je jenom smrt, vše je zde evolučně dočasně, a jenom čas a energie je zde trvale.